EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Trenutno gledam

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Go down

Re: Trenutno gledam

Post by Srki22 on 10.02.18 23:52

@Xsica wrote:la hija de mariachi wub zavidim ekipi koja prvi put gleda, koji val emocija wub

Jedina sapunica koja nije imala rupa, di su svi likovi vrh i koja je napeta do zadnje epizode mrgreen Iskreno sumnjam da ce se tako nesta ikad vise snimati

@tae wrote:Za početak je odlična, a kasnije je čisto savršenstvo. Ne znam kad će opet netko snimiti tako uvjerljivu ljubavnu priču, ja tražim već deset godina otkad je snimljeno ovo čudo od serije, ali ne uspijevam naći pa joj se uvijek vraćam. Rijetkost da se poklopi tako dobar scenarij i originalni likovi s izvanrednom glumom apsolutno svih u seriji plus neponovljiva kemija protagonista. Šteta da je zločesti RCN blokirao sve one krasne videe na koje su obožavatelji potrošili sate i sate truda. I da su izgubljeni svi oni komentari ispod epizoda u kojima su fanatici secirali svaki moment i dijalog.
Uživaj!

I kako onda da je neko ne pogleda posle ovakvih komentara ? wub smile2
Ja sam na 10-toj epizodi i da, nemam zamerki, serija ide u jako lepom pravcu... winky
Monika Agudelo je bila sjajan pisac, uz Julia Jimeneza, omiljena! Posle ove cu verovatno baciti pogled na jos neku njenu cool
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 117

Back to top Go down

Post by Archie on 06.03.18 1:20

Ufak Tefek Cinayetler 4/18+

Posting Freak

Poruka : 1650

Back to top Go down

Post by TVman on 06.03.18 18:53

Verdades secretas 37/50 naklon naklon
Anne   2/33  thumbup
Cista ljubav 65/160 shock

Uskoro:
A lei do amor

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 716

Back to top Go down

Post by jasanty on 07.03.18 11:30

El octavo mandamiento - 11/130 naklon naklon naklon - Za sada, ovo je vise nego odlicno. Kada je tu Saul Lisazo. wub Svidja mi se odnos koji ima ili ipak nema sa sinom Diegom. rofl Njegov komentar na tatino vencanje - Me parece un viejo patetico, ili kada mu Kamila javi da je pronasla majku i da je ziva - Ostavi drogu. lolsign A tek kada Huliji isprica sta mu je rekla Kamila i doda na to - Velika jabuka joj proizvela delirium tremens. smile2 Reakcija Ivana (Arap Bethke) kada Kamila kaze da je Hulijanova cerka, nakon toga sto su bili zajedno. look U fazonu, mogla si mi na pocetku reci. Kako je samo izbegava posle toga. roofl Jedna mala zamerka ili previd, Ramon nije prepoznao Isabel iako mu je Hulijan pokazao njenu sliku kada je trazio. Sve u svemu, i te kako vredno gledanja.

Las malcriadas - 31/103 thumbup

Hijas de la Luna - 11/? - Dajem sansu jos ovu nedelju, ako se ne pokrenu :caos:

Papa a toda madre - 97/102 - Samo da se zavrsi.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 109

Back to top Go down

Post by m. on 17.03.18 14:42

Malo drugačije i iznenađenost.

Strasti Toskane 10/* ,4. sezona (samo da postignem da odgledam na Prvoj, posle se nakupi)

m.
Member
Member

Poruka : 211

Back to top Go down

Post by Srki22 on 20.03.18 18:40

La hija del mariachi 131/147 naklon thumbup thumbsup aw

Jedna od najboljih serija, cista 10!

Rijetkost da se poklopi tako dobar scenarij i originalni likovi s izvanrednom glumom apsolutno svih u seriji plus neponovljiva kemija protagonista.
Srki22
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.03.18 19:58

Serija je odlicna, u pravu si. Ni jednu slabu kariku nije imala. Ja je relativno skoro odgledah zahvaljujuci @tae. smile2

Na pocetku sam bila u fazonu, jao Mark Tacher. Ubrzo me je demantovao. smile

Cak sam i muziku iz serije pocela da slusam. winky Zao mi je sto nema sad nekih snimaka na YT.

jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Srki22 on 20.03.18 22:13

@jasanty wrote:Serija je odlicna, u pravu si. Ni jednu slabu kariku nije imala. Ja je relativno skoro odgledah zahvaljujuci @tae. smile2
Takodje,sve nas je navukla. smile2 Ja kad sam cuo prvi put za seriju i video poster i radnju, nesto i nisam bas imao zelju da gledam, sam naziv mi je bio bzvz i oni odeveni u marijacije... facepalm ali verovao sam u tae, jer jedina koju znam da je gledala "La costena y el cachaco" (od iste autorke) i da joj se svidela...mada mislim da bih posle LCYEC i sam trazio serije od Monike Agudelo, ali tae mi je mnogo olaksala posao. Posle 130 epizoda, ja sam najprostije receno ODUSEVLJEN. cool Bicu joj vecno zahvalan thumbsup smile2

Na pocetku sam bila u fazonu, jao Mark Tacher. Ubrzo me je demantovao.  smile
Sto Mark Tacher ? Ja njega prvi put gledam, i iskren da budem, nemam uopste zamerki, meni je on odlican. Mozda je u drugim serijama los, ali ovde ne.

Cak sam i muziku iz serije pocela da slusam. winky Zao mi je sto nema sad nekih snimaka na YT.
Nista mi ne pricaj o muzici, ja sam odlepio za marijacima rofl komotno bih mogao izaci i slusati ih celu noc, uz tekilu i "aguardiente" lol2

Srki22
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.03.18 22:36

Ja jos nisam odgledala LCYEC. sad I ja sam joj zahvalna i za La hija del mariachi, a i za La ley del corazon (znam da sam dosadna sa ovom serijom, ali sta cu, jace je od mene). winky

Sto se Tachera tice, gledala sam ga ranije u nekim Televisinim serijama, a i sad u PATM gde je imao ulogu negativca i na momente glumom podsetio na onog iz La hija del mariachi, (ulogu u PATM necu da komentarisem). Uvek mi je bio antipatican. Ova mu je zivotna uloga, nema sta. smile2

ziveli
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by tae on 21.03.18 17:27

Kad ste me već prozvali, samo da kažem da mi je drago da sam vas navukla. Serija je remek djelo i šteta da više ljudi ne gleda. A Tacher je ovdje izuzetan. Mogao je biti bezvezan u tisuću kasnijh serija, ali ova mu je dovoljna da se može reći da je izvrstan glumac.
tae
Member
Member

Poruka : 371

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Back to top