EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 69 of 76 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 72 ... 76  Next

Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on Wed 29 Nov 2017, 01:05

27.11.2017.

MDC prva. Zasluženo. I jeste trenutno najbolja.

PATM već tri epizode zaredom ispod 3 miliona. Zaista se nadam da to nema veze sa gej parom. Mada i jeste bilo rizično u priču sa ovoliko dece ubaciti gej par.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11465

Back to top Go down

Post by m. on Sun 03 Dec 2017, 23:04

Kako prolazi Sin tu mirada?

m.
Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sun 03 Dec 2017, 23:14

Nema gledanosti za nju. Samo kad izbace onu nedeljnu tabelu za šer, tu je prošle nedelje bila prva, nešto oko 19-20 je imala. Ostale 16-17.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Fri 08 Dec 2017, 02:29

30.11.2017.

01.12.2017.

04.12.2017.

05.12.2017.

06.12.2017.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on Sat 13 Jan 2018, 14:32

Televisa puca nikad gore sa prepametnom Ocampo na čelu, koja skraćuje i trenutno najgledaniju seriju. rofl

Ángel
Moderator
Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat 13 Jan 2018, 16:43

Ovakva situacija je vec odavno. Al ti i tvoje kalkulacije su oduvek bile hit. Uglavnom je PATM prva al ti ne bi bio ti kada ne bi doneo bas dan kada je MDC imala minimalnu prednost. Pre dva dana PATM 3.1 MDC 2.7. Al tada ti nije odgovaralo da doneses rejtinge. plez U svakom slucaju ovo je realnost vec duze vreme. Nema tu vise neke ogromne razlike, uglavnom su sve serije tu negde. I ovaj Exalton sa Aztece im bas pravi problem jer ispade exitaso.

I meni je zaista jos veci hit ako vi zaista mislite da ovo ima veze sa Ocampo. Stvarno mislite da su serije od pre 2-3 godine bile bolje od ovih? Prosto su dosla druga vremena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on Sat 13 Jan 2018, 16:53

Ovaj 11.1. je jedini koji sam video, nisam gledao ostalo dane, a posebno je zanimljiv jer je rijaliti gledaniji od sve tri telenovele u večernjem terminu. smile2

Serije pre 2-3 godine nisu bile bolje, ali sa Ocampo na čelu se nisu ni popravile. A ono što iole valja, ona još dodatno skraćuje, prekraja ili neodobrava samo na osnovu ličnih sukoba sa ostalim zaposlenim. Ja bih možda i razumeo da je ona ne znam kakva exito producentkinja sa 5-10 planetarnih hitova iza sebe kakve imaju Mejia ili Carla. Ali ona u karijeri kao exito ima upisano samo LFMB i ništa više. A i ona joj je posebna priča u smislu kvaliteta i komedije. Čist horor.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Sat 13 Jan 2018, 17:34

Ima za sve dane. Nego mene više mrzi da donosim. Manje više je sve isto. Vrte se oko sličnih brojki, malo gore malo dole, kako koji dan.

A nije prvi put da je Exatlon najgledaniji. Baš im pravi probleme. Kako je njegova gledanost rasla tako su MDC i PATM padale. MDC gotovo da više ni ne dostiže 3 miliona sa početka, a PATM je sa 3.4-3.5 pala na najviše 3.1

Ocampo je samo imala nesreću da dodje na tu poziciju kada se Televisa nalazi u najgorem trenutku od svog nastanka. I nije ni za očekivati da ona tu sad napravi neku revoluciju. Gledanost je prosto pala skoro svuda u svetu. Oni one stare brojke neće više nikada imati. I mislim da su se i oni sa tim pomirili. Koliko čitam u njihovim medijima, kolumne njihovih novinara, oni svi MMTF i PATM smatraju uspešnim serijama.
I ponavljam ništa ove serije nisu gore od onih od pre par godina. Šta više mnoge su bolje. A na kraju krajeva ja verujem da se samo Ocampo pita, ona bi odobravala samo ove ozbiljnije serije poput ovih što rad Giselle jer vidi se da ona nju baš gura. Ali to nažalost ma koliko bilo kvalitetno kod njih ne prolazi.
I ne znam što se stalno u vezu sa tom njenom funkcijom dovodi u pitanje koliko je exita imala. Pa njen trenutni posao može da radi neko ko nikada nije bio producent. Njoj može da se zameri sve, da je uobražena, da stalno trubi o nekim inovacijama, ali činjenica je da je oduvek bila pametna žena koja je spremna na rizik, snimala je drugačije stvari, njene serije su zaista bile kvalitetne što se tiče produkcije, bila je posvećena svom poslu, stalno visila na snimanjima za razliku od nekih producenata i slično. A na kraju krajeva verovatno je bila pametnija i veštija od ostalih čim je došla do te funkcije. I zbog čega bi Nesma imala 90 epizoda ako original ima 60? Neće sigurno ona smisliti nešto bolje, samo može da je sjebe. I ne treba sad verovati baš svemu što napišu na nekom forumu. Pre su bile Pipa/Pilarica/Bebe i znalo se da zaista donose proverene informacije. Sada svakodnevno neki likovi pišu neke gluposti koje se šire internetom. Ja mislim da skraćenje MDC ima veze sa tim što su Nicandra pomerili u 19h a on već odavno snima i spreman je da uleti. Njih je trebalo da zameni MaPat koja je tek pre par dana krenula sa snimanjem i to se uklapalo u tih 90 epizoda koliko je prvobitno planirano da traje MDC. Ovako sad kad je došlo do rotacije, zbog čega bi bespotrebno produžili MDC? Zbog čega bi ih dodatno koštala kada je nova serije već spremna? Da je sad MDC neki exitaso nije, da se prodaje ko nenormalna ne prodaje se. Ok serijica koja će biti zaboravljena čim se završi.
Ja podržavam ovo što Ocampo radi, barem nešto radi. Mejia i RGF nisu radili ništa. A sad što se sveti pojedincima, sigurno ima neki razlog za to. Ako ćemo realno da gledamo i Mejia je svojevremeno dao prednost Larosi sa ACT a ne njoj sa Lichitom. smile2 Nesma je nakon onog očaja od 3VA zasužila dužu pauzu a veoma brzo je dobila novu seriiju. I treba da skraćuuje serije. Zbog čega bi neki fracaso imao 150+ epizoda kao što je bilo slučajeva dok je Majia bio na toj funkciji. Uvek isto opravdanje, producent koji treba da ga zameni nije spreman. Zbog čega nije spreman? Kako sad Nicandro napravii kasting za dve nedelje a pre je to trajalo mesecima. I treba neko da zavede red jer su zaista došli do tačke kada mislim da nije moglo gore biti. Odobravanje rimejkova serije čija je prethodna verzija stara 3 godine i slično.

Ja msilim da su oni sada došli u situaciju da im je važno da budu gledaniji od konkurencije a producenti s emedjusobno bore za prvo mesto. smile2 A i sa ovakvom gledanošću gledaniji su više od 3 puta od Aztece. To je nekako oduvek i bio odnos izmedju Televise i Aztece.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on Wed 31 Jan 2018, 03:08

29.01.2018.

Vidim ja da će na kraju "La rosa de Guadalupe" da završi u udarnom terminu. Nakon ovakve gledanosti "Hijas de luna" će definitivno da ide u 18h.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on Wed 31 Jan 2018, 16:34

Ali ta Rosa je taaaaakva debilana! Kako to mogu da gledaju?!

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 69 of 76 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 72 ... 76  Next

Back to top