EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 74 of 77 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76, 77  Next

Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 27.02.18 2:06

23.02.2018.

Upssss. Hejteri očekujem vaše komentare. Mislim od svih osim FanStea, on je poražen. smile2 Moja diva kad vodi napravi drastičnu razliku. naklon

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.02.18 11:17

Renaud briše pod s tvojom divom. zubo

Global moderator

Poruka : 8776

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 27.02.18 11:34

@Ángel wrote:Renaud briše pod s tvojom divom. zubo
i to kako bi moj imenjak rekao u gorem terminu wow
nueva diva mexicana es Renaud pocascen look Michelle Renaud rock

Moderator
Moderator

Poruka : 4067

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 15:01

Kasnis Angel ja sam to rekao jos pre neki dan. Budi azuran ipak si moderetor. plez Meni je samo bitno da Ana Changa fracasira, nista drugo. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.02.18 17:49

Može Ana da frakasira koliko hoće, bar ima neke serije vredne gledanja. Maite nema nijednu. Osim eventualno Mi pecado. Sve horori gori od Brendinih. rofl

Global moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 19:28

Isto kao i Ana. Jedino vredno gledanja je LQNPA. Sve ostalo splačine. I nemoj mi molim te reći da je CI dobra, ista splačina kao i CCEA, gledljivo smeće. "Mi pecado" je novelon kakav Ana nema i verovatno neće ni imati.

I ako ne primećuješ ja se sve vreme sprdam. Danima se sprdamo sa našim divama. Prokomentarisao sam ovo samo zato što su pre neki dan trubili kako je PASL gledanija za 100 hiljada, a sada kada je PATM gledanija za 400 nigde ih nema. Generalno PATM ima mnogo bolji prosek od PASL. A mene lično zabole kakvu gledanost imaju. Meni ni iz džepa ni u džep. Kao što sam već rekao PATM ne zaslužuje da ima ni ovoliko. Prvo Rulli je kastastrofalan. Drugo Maite ima običan lik koji može da odigra bilo koja početnica. Iznosi ga ona dobro ali je kao što sam rekao nema ona tu ne znam šta da pokaže. Treće, u početku su bar bili zanimljivi, sada su od 50 epizode smorčina. Serija koja nema villanu, nema ni nekog negativca. Šta očekivati od toga. Meni je čudo da su i ovoliko gledani. CET je za njih bila prezanimljiva a prolazila je gore.

I činjenica je da je od svih diva sa svojim super komedijama i super dramama najgledanija "La rosa de guadalupe". rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.02.18 20:35

Juro que te amo može stati rame uz rame sa Mi pecado.

CI je novelon za CCEA. Za Gatu da i ne govorim.
LI isto tako za TDA.

LQNPA i PASL su 10x gledljivije od Cachito del cielo i Papa a toda madre.

Maite je možda bila u produkcijski i tehnički boljim serijama. Ali po radnji i zanimljivosti su Brendine sve bolje. Hteo ti to da priznaš ili ne. winky

Global moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.02.18 20:54

Nemoj Angele, na kraju će isplivati neka tvoja slika gde se vidi da si autističan kad nestanu argumenti. rofl

Posting Freak

Poruka : 2310
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 21:04

Da vas obradujem. Juče je pala i diva Renauld.  plez

26.02.2018.

Juro que te amo može stati rame uz rame sa Mi pecado

Ne preteruj. JQTA je ok serijica ali daleko od MP. MP je ona klasična tradicionalna telenovela, dobar scenario, dobra produkcija, lokacije, dobra gluma... Meni MP ni u jednom aspektu nije lošija od Estradinog Manantiala. I ne kažem to zbog Maite, rekao bih isto da je bilo koja druga na njenom mestu. Zaista za nepoverovati da je to radio Osorio. Ja i dalje ne mogu da prežalim što je Maite odbila RGF i "El color de la pasion" zbog "Gate".  facepalm

CI je novelon za CCEA. Za Gatu da i ne govorim.
LI isto tako za TDA.

CI i CCEA su isto smeće. Debilana i jedno i drugo. S tim što je CCEA bila svetski boom, Levyrroni par pokidao kao ni jedan drugi. Dok je CI bila boom u Meksiku i to je to. A na kraju krajeva ja nisam gledao ni jednu. CCEA prvih 40-ak epizoda, CI samo prvu nedelju.

Isto važi i za LI. Isto smeće kao i TDA. S tim što je meni TDA bila zanimljivija i ako ni nju nisam celu gledao. Ma koliko bila loša imala je dobar elenco, bolju priču. LI je katastrofa u svakom pogledu. Jedino je valjao glavni par, odnosno njihova hemija. Ostalo nula. Priča, glumci, ceo onaj juvenil deo. U toj seriji ništa nije valjalo.

O vašoj realnosti dvoljno govori to što su za vas CI i LI dobre serije a TDA i CCEA loše. Isto sranje drugo pakovanje. Iste produkcije, iste deblne priče, ista loša gluma. Sve isto. Samo što su opet uprkos svemu Maitine bile uspešnije. Svidelo se vama to ili ne.

CDC je produkcijski od starta bila odlična. Prvih 50 epizoda je bila teška debilana. Ali onda su napravili velike izmene i serija je postala klasična Gisellina drama i bili su super. Ali džabe kad su sve sjebali onakvim početkom.

Lichitu možeš da mrziš i da je pljuješ. Ali Ana još nije imala ni približno zahtevnu i tešku ulogu poput Lichite. Serija ko serija je mogla biti bolja ali sam lik Lichite je od prve do poslednje epizode bio sjajan. A Maite hteo to neko da prizna ili ne je bila odlična. Pa najveći hejter su joj priznali da je u toj seriji bila sjajna. Ako se dobro sećam čak i ti.  smile2

Maite je možda bila u produkcijski i tehnički boljim serijama.

I to je veliki plus. Ana nema ni jednu ali ni jednu produkcijski kvalitetnu seriju. Sve smeće do smeća. Kad pogledaš u tom aspektu najbolja ispade JQTA. I još nešto meni jako bitno, Ana nema ni jedan original u svojoj karijeri.

FanSte jesi li konačno došao sebi? Meni još nikada nisu nestali argumenti.Ti si taj koji je dobio ono što je tražio pa posle toga nestao i pobegao u mišiju rupu. Da ti nisi pričao i trenitanju mog mozga ne bi ni ja spomenuo to što sam spomenuo. I čoveče održi reč bar jednom u životu.  facepalm Nemoj trošiti slova na mene.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Ángel on 27.02.18 21:23

Dobra gluma u Mi pecado?! Čija?! Sillerova? Castrina? Goyrieva? Gattornova? Bolja od glume u Juro que te amor? Ne znam po čemu. rofl I po čemu je Mi pecado priča zanimljivija? Po tome što je glavna ispala ćerka/sestra svoje majke. Wow. Stvarno padanje na dupe. Boleština.

Gospode, koliko pristrasnosti.

CI i LI jesu loše, ali nisu toliko predebilne kao CCEA i TDA, koliko god ove druge dve imale bolji i poznatiji elenco.

Ne želim da se borim sa ovim tvojim ludilom.
Rekao sam šta sam imao. Nek se FanSte bavi neharizmatičnom Maite ako hoće. Ja nemam nameru. Jer mi je totalno nebitna. Ana sa svom svojom manjom planetarnom prepoznatljivošću je simpatičnija, lepša, harizmatičnija i zanimljivija od Peronijeve.

Global moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 74 of 77 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75, 76, 77  Next

Back to top