EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 75 of 77 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76, 77  Next

Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 27.02.18 21:45

MP je klasična Blanco-Pena priča, ništa ni bolja ni gora od EM, ECDLP... Dobro osmisljena priča od početka do kraja. Sa dobro napisanim likovima. Dobra glavna junakinja, možda i najkompleksnija od svih BP junakinja, koja se od početka bori sa osećajem krivice, manjka ljubavi od strane majke...

Castro je u MP bila odlična. Poslednje njeno izdanje gde je zaista glumila i nije pravila budalu od sebe. Pa i Goyri, koji je svuda nisti, kao takav je odlično išao uz svoj lik. Na kraju krajeva ni Siller nije bio loš kao što zna.

CI i LI jesu loše, ali nisu toliko predebilne kao CCEA i TDA, koliko god ove druge dve imale bolji i poznatiji elenco.

Ti si pristrasan, ne ja. Ja za sve 4 kažem da su smeće. Ne vidim ni jedan aspekt u kome su CI i LI bolje od ove dve. Isto sranje. Ni u jednoj od te 4 serije nema ništa dobro. Tako da ne znam po čemu sam ja to pristrasan. Vi ste gledali te splačine, ja ih samo hvatao u prolazu. Samo ponavljam, TDA i CCEA su bila uspešnije. U tome je razlika. I to je činjenica koju ma koliko hteli ne možete da osporite.

Ana sa svom svojom manjom planetarnom prepoznatljivošću je simpatičnija, lepša, harizmatičnija i zanimljivija od Peronijeve.

Tako je. I manja zvezda, to si zaboravio. plez Ana je sve samo ne lepa. Al dobro ukusi su različiti.

I jako mi je drago što opet po drugi put tako savršena Ana sa super zanimljivim serijama ima lošiju gledanost od bezlicne, neharizmatične i loše Maite. plez

I zanimljivo mi je što ti večito ne želiš da se boriš a uvek prvi pokreneš diskusiju. rofl Toliko je nebitna da evo već godinama odgovarate na svaki post u kome je je spomenem. Čudno. smile2

I ja sam taj koji neće da diskutuje jer zaista mi je besmsleno da kao suprotnost loših serija Maite Perroni, kao primer dobrih dajemo serije Ane Brende. Žena nema ni jednu kvalitetnu, originalnu i produkcijski dobro uradjenu seriju. Toliko.

A što se FanStea tiče. Ne mogu sa njim da diskutujem. Pre neki dan je nokautiran. A ja sam fer igrač, ni najvećeg protivnika ne udaram kad je na zemlji. smile

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.02.18 21:53

@Ángel wrote:Nek se FanSte bavi neharizmatičnom Maite ako hoće.

Da imam sagovornika sa IQ-om iole većim od sobne temperature, rado bih. smile2 Ovako, nemam ni ja nameru da se zamlaćujem sa sagovornicima koji u nedostatku argumenata govore da si crn iako si beo, debeo a ti imaš 72 kg, čupav i svakakve druge gadosti. Jednostavno, prašina su od koje bežim jer sam alergičan na grinje.

Posting Freak

Poruka : 2310
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 21:57

Koliko si slova potrošio na mene od izjave da ne planiraš više to da činiš? plez
Lepo kažu čovek se drži za reč a vo za rogove. Valjda imaš dovoljno veliki IQ da skapiraš šta si u ovoj priči.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.02.18 22:05

@Miloš92 wrote:Tako je. I manja zvezda, to si zaboravio. plez Ana je sve samo ne lepa. Al dobro ukusi su različiti.

Miloše ja stvarno ne znam o čemu ti  rofl

Konstantno Anu porediš sa nekim indianama a Maite se kao razlikuje mnogo od nje. Ako ćemo iskreno više je Maite indiana nego Ana Brenda. To da je Maite popularnija stoji ali da je ljepša nije. Maite je slatka, ono djevojka iz komšiluka tip ljepote ali je građena ne daj Bože nikome. Niska, zdepasta i sa očajnim modnim ukusom. Dobro i Ana Brenda se ne zna obući ali sigrno nije tamnija i zdepastija od Maite. Realno.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 867

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 22:25

U licu meni je Maite lepša. Jel ste gledali Anine lajvove za vreme onog zemljotresa u septembru? Užaaas na šta liči. Prva slika Maite lepša. Druga slika Maite lepša. Treća slika je loša slika za Maite, gotovo da joj se faca ni ne vidi koliko je bela i mutna. Mislim sve tri su mutne i loše ispale.

A obe su gradjene nikako. Ja to nemam problem da priznam. A vama je Maite loše gradjena i niska, a Ana je visoka i zgodna. U kom univerzumu. Ni jedna nije zgodna. A to što je Maite večito u nekim krpama i širokom je druga stvar. Najgore od svega je što ona stvarno poslednje 2-3 godine uošte nije debela kako je znala ranije da se ubuci. Ali je stalno u nekim krpetinama i izgleda užasno, večito je u nekom šorcu ili uskim pantalonama, a gore u nekih 358 slojeva. Gleda sad na ovim gostovanjima u Argentini, kao da se takmiči da se iz emisije u emisiju sve gore obuče. Nikada nije znala da se obuče. To stoji.

Za mene je Ana India za vas nije. Ok. Ja nemam nikakav problem sa tim. To je već stvar ukusa. Ja imam problem sa glupostima poput ovoga što je Angel pisao za njihove serije. Ja stvrno ne znam koja to serija Ane Brende pršti od prezanimljivosti i kvaliteta glume i produkcije. U čemu je to tačno razlika izmedju LI i TDA i CI i CCEA? Osim kao što sam rekao ove Maitine ako ništa drugo bar imaju dobar i poznat elenco. A to dal je vama jedna ili druga lepša, totalno me zabole. I Zurijni fanovi pišu da je ona lepotica. rofl

Mogu samo reći da moja diva skuplja zlatne diskove. Juče je dobila novi u Argentini. A Ana India Changa je do nedavno pljuvala sapunjare i zahtevala originalne priče, a onda se vratila sa Castrom i Garcinijem i to u rimejku serije od prošle godine. Ali jbg vucarala se po kastinzima u SAD-u, pa onda u Španiji, kad nije nigde uspela vratila se sapunjarama.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 27.02.18 22:47

Maite je slatka i to je to. Ništa ona nije bolja od Ane Brende. Niti fizički niti glumački. Meni su one tu negdje. Opet kažem to da je Maite veća zvijezda apsolutno stoji. Ja kad pišem o divama ja se zajebavam. Zna se vrlo dobro ko je Maite, ko Ana Brenda i ko je intergalaktična zvijezda Marjorie wub Maite se ne može osporiti uspjeh koji je ostvarila. Ponavljam ja kad je pljujem ja to radim iz zezanja smile2 Ali sad stvarno kažem da cura nije neka ljepotica i da je Ana Brenda ljepša od nje.

To da je Ana Brenda sebi umislila neku veličinu stoji. Ja ne znam ko je nju nafurao da može nešto više od telenovela made by Meija i sl. Djevojka nema aposlutno ništa reprezentativno da ponudi tržištu SAD-a. Nit je previše talentovana nit je previše lijepa. Neka sjedi tamo gdje joj ne prokišnjava. Mada ja kontam da je nju Sanchez uvjerio da su njih dvoje iznad telenovela jer se i on doživljava kao "ozbiljan glumac".
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 867

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.02.18 23:23

Najgore od svega je što se i ja za većinu stvari sprdam. Znaš koliko mene zanima sve ovo oko rejtinga i tih gluposti? Pa ja to donosim poslednjih dana iz sprdnje, zbog vaših komentara. PATM se emituje mesecima, nisam donosio svaki dan rejtinge ni kad su bili bolji nego sada. Ja odlično znam a i svako ko je realan, da ona što se uspeha i karijere tiče u svojoj generaciji nema ravnu. Može da bude najružnija, najgora glumica, da si joj sve serije do jedne smeće, da fracasira... Ali ona je zvezda i zabole je za to. Eto još jedan primer gde se vidi jasna razlika izmedju Ane i nje. Maite fracasira, za dva meseca ima novu ponudu za glavnu ulogu. Ana nakon dva exita fracasira sa LI, nema nove ponude dve i po godine. Bukvalno je ni jedan jedini producent nije zvao.

Što se glume tiče. Ponavljam po milioniti put. Meni Maite nije najbolja glumica na svetu. Al od te njene generacije jeste. Od Ane posebno. Kao što sam rekao u nekom od prethodnih postova Ana za sada još uvek nije imala ozbiljniji izazov poput Lichite.

To da je Ana Brenda sebi umislila neku veličinu stoji. Ja ne znam ko je nju nafurao da može nešto više od telenovela made by Meija i sl. Djevojka nema aposlutno ništa reprezentativno da ponudi tržištu SAD-a. Nit je previše talentovana nit je previše lijepa. Neka sjedi tamo gdje joj ne prokišnjava. Mada ja kontam da je nju Sanchez uvjerio da su njih dvoje iznad telenovela jer se i on doživljava kao "ozbiljan glumac".

Potpis na sve rečeno. Po mom skromnom mišljenju ona ne zaslužuje ni glavne uloge u televisinm sapunjarama. Možda neki misle to i za Maite, ok njihovo pravo. Ali ona je bar preko Rebeldea izgradila ime i time ako ni sa čim drugim ima neko pokriće da igra glavne uloge. Ana nema čak ni to. A SAD i ozbiljne španske produkcije su van svake pameti. E to ti je razlika izmedju Maite i Ane. Maite je poprilično svesna ko je, šta je i svojih mogućnosti. Ona je sama za sebe izjavila da je od prvog trenutka kada je krenula u solo karijeru svesna da sama ne može da ponovi uspeh RBD-a. Nje ni pokušavala. Sto puta su je pitali za Holivud i te gluposti, uvek je bila u fazonu da je zadovoljna gde je sada. Mada realno, kada članovi RBD nisu pokušali nešto više odmah nakon raspada, mislim da je sada već kasno. Eto i u muzici joj je krenulo. "Loca" je ispala veliki exito, ma koliko nekom 5 zlatnih i 3 platinska diska bilo malo. Ona je to postigla iz sprdnje, bez promocije, koncerata. Warner je od svih meksičkih pevačica izabrao baš nju da otpeva špansu verziju pesme sa "The Greatest Showman ". To su sve uspesi koje pojedinci ne primećuju.

Na kraju krajeva da nema Maite i DNK dive Marjorie ovaj forum bi mogao da se zatvori. Ostale su toliko nebitne da na njih niko ne troši ni slovo. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.02.18 11:55

Zanimljiva diskusija. Reci cu samo da sam, izmedju Maite i Ane Brende, oduvek vise naklonjena Maite, i kao glumici i kao pevacici.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3688

Back to top Go down

Post by nex on 28.02.18 12:15

I više nego zanimljiva Kris. Reću ću da je delom Miloš, a delom i većina članova u pravu. Dečko ima pravo da bude opsednut Peronijevom, Anhel svršava na Nanogicu, ja na JK, onda ona mala gore na Mardžori. Svako ima nekog "svog" i to je okej, o ukusima ne treba i ne vredi raspravljati. Istina je ta da je Maite zaista jedina iz Rebelda koja je napravila nešto, uspešna je u muzici, glumi i dalje. Ovih ostalih fakat nema rofl Anai posle DH realno ne bi trebala nigde ni da se pojavljuje, Dul je sjebala jedna Šerlin na kastingu, i o čemu mi da pričamo? Dalje, CCEA jeste napravio bum. Svidelo se to vama ili ne. Sećam se kad su klinci iz ulice jedva čekali da završe domaći pa da odgledaju u 17h anđela. Ne vidim zašto je sad bolje CCEA od CI ili obrnuto, oba su ista, gledljiva smeća. Isto tako ne može niko da kaže da Ana nema telenovele vredne gledanja, LQNPA i JQTA su top. Složio bih se i sa tim da je Maite stalno ista, u svakoj telenoveli je ista ona naivna Maričuj koja krade mleko iz sirotišta rofl rofl Ima ona publiku, fanove, uspešna je, ja to ne osporavam, ali ne može neko da mi kaže da Maite bolje glumi i iznosi likove od Brende nikako. Maite je imala super hemiju sa Levijom i to je delom CCEA i TDA i poguralo, jer su preslatki i lep kao par, pojedinačno znamo svi kako funkcionišu rofl A što se tiče Renaud, gleda li neko HDL, vredi baciti pogled? smile2
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 926

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 28.02.18 14:56

Nex, licno ne gledam "Hijas de la luna" (mada sam htela, ali sam se na kraju predomislila, zbog nekih italijanskih serija koje zelim da gledam, sto mi se ispostavi kao bolje resenje nego sto bi bila "Hijas de la luna", ubedjena sam, iako bas gotivim Omara Fjera, pa sam zbog njega i hela da gledam seriju,i na kraju nista), al' ovi koji gledaju, kazu da je gledljiva. smile E, da i za to se apsolutno slazemo, da svako na ovom forumu ima nekog svog, znaci, glumce koji su mu drazi od ostalih, i naravno da svako na to ima pravo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3688

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 75 of 77 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76, 77  Next

Back to top