EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela

Page 78 of 78 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78

Go down

Re: Gledanost telenovela

Post by Miloš92 on 08.11.18 21:58

Osorio će zbog gledanosti da upropasti odličnu seriju. Od kada su July i Robert otišli ne dešava se ništa pametno. Ovi klinci gejevi udaviše. Daniela i Gabriel isto tako. Eto jedino što su se pojavili Gabrielov deda i rodjak koji je malo uvrnut. smile2 Zaista ne znam čemu ovakva gledanost tokom ovih epizoda, kad su se u onim ključnim epizodama kada je bila eksplozija i ceo taj haos oko July vrteli oko 3 miliona.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.18 2:58

08.11.2018.

U padu AAM. Dešava im se nešto slično kao i u SAD-u. Prve dve epizode su dobro prošle i posle toga pad. Realno smaraju sa Beltranom i mafijom, to ne prolazi u Meksiku. A generalno su komentari da svi žele svadje Boyerke i Martin i da je to jeidno što valja u seriju. Otprilike i jeste tako. Cela ova priča oko Beltrana je totalno suvišna i oduzima previše minutaže.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.11.18 21:00

12.11.2018.

Jel to novi fracaso za Boyerku?

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.11.18 21:11

13.11.2018.

AAM je izgubila milion u odnosu na prvu epizodu. Boyerka krenula putem CET i Piloto. Volim je ali mi je drago. Previše su je uzdigli i napravili od nje ne znam ni ja šta. Ona nikada nije ni bila garancija za uspeh već je imala ogromnu sreću da upada u dobre serije. Ali sa svakom je u početku fracasirala pa čak i sa onim uspešnim. Teresa u početku fracaso, ADP isto, LQLVMR ogroman fracaso prvih nekoliko meseci. Samo što je sa njima imala sreće da su od polovine postajale dobre/cirkus serije i imale dobru gledansot. 3VA jedan od najvećih fracasa ikada. Evo sad opet fracasira.

Samo čekam kada će ova LRDG da završi u udarnom terminu. Mada, ona SMALV je bila nešto slično njoj i dobro je prošla.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.11.18 0:51

22.11.2018.

Mi marido tiene mas familia 4.076.000
La rosa da Guadalupe 3,887.000
Amar a muerte 3.172.000
Como dice el dicho 2.934.000
Like 2.038.000
Rosario Tijeras 2 1.710.000

Poslednja dva dana izlaze ovako rejtinzi. Neko od novinara ih daje u svojoj emisiji. Kod njih je valjda ovih dana taj njihov puente pa Produ ne objavljuje.

MMTF naklon naklon naklon Sklanjaj se Boyer, stigla diva Laura Vignatti. rofl Šalu na stranu, kada će više shvatiti da nikoga ne zanima ko igra glavne uloge. Dajte ljudima gledljivu cirkus priču i napraviće od nje exito. U svakom slučaju na moje iznenadjenje veću pažnju je izazvao kraj para Dabriel nego odlazak Zurie i Arenasa. Mada ovih dvoje i jesu tragičnije i sa većim cirkusom završili. Osorio ne može bez cirkusa. Išao je na sve ili ništa. Smrt Gabriela u trenutcima kada s eova poradja je mogla da dodje na nož kod publike koja je volela taj par. Al ipak su privukli pažnju. Meni su njih dovje od starta odvrtni ali stoji da su popualrni na društvenim mrežama i da taj par ima baš dosta fanova. Baš me zanima šta će sad da bude. Čeka se pojavljivanje Sotoa i njegove dece.

AAM. Neka se i na ovim brojkama zahvale Osoriu, da MMTF trenutno nema ovakvu gledansot vrteli bi se ovi oko 2.5... Skoro milion padaju u odnosu na njega. Kad će ovaj Wils dobiti šut kartu? Fracasirala Piloto, pa Bella, pa sad ovo. Od svega što je uradio sa svojom produkcijom dobro je prošla Piloto 1.

Rosario Tijeras je konačno postala zanimljiva. Ali uzalud, udavili su tokom čitave sezone. Ne znam ni ovoliko kako uspevaju da imaju. I još se priča da će imati i treću sezonu. facepalm

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 78 of 78 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78

Back to top