EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gabriela Spanic

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Re: Gabriela Spanic

Post by Sasha on 14.04.18 19:54

Postoje i ova dva video

O cemu se ovde radi, neka reklama za Amazon ..ili neka web novela, parodija?!!

Sasha
Moderator
Moderator

Poruka : 1953

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.11.18 20:51

Posle 8 godina zvanično gost u nekoj televisinoj emisiji. Bio je pre nekih godunu dana onaj klip gde su je navatali kada je dolazila na neke pregovore ali evo sada i zvanično.

I dalje ništa od telenovela. Eto najavljuje neku seriju "Hospital de ninos" za sledeću godinu. Nemam pojma šta je to. Dal je realno da ni jedna producentska kuća ne može nekako da se dogovore sa njom da snimi nešto normalno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11935

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.12.18 2:17

Baš me je rastužila. cry Kako je jedna Gabriela Spanic došla do ovoga? Ne tako davno bila je jedno od vodećih imena, kao ime možda čak i najveće ime iz telenovela. Eto, nekoliko loših poteza i vidi je sad. Sjebala je nju Azteca samo tako. Imala je nakon STD ponudu da potpiše ekskluzivni ugovor sa Televisom ona je odbila zbog većih para u Azteci.
Zar je moguće da niko više nije zainteresovan za nju? U čemu je tu problem? I ona ako vidi da je više ne cene kao pre neka pristane da radi za manje pare pa kad snimi nešto i ako to prodje javiće se ponovo interesovanje za nju.
Ja živim za trenututak da je Osorio ili Mehija jednog dana uzmu za neku cirkus villanu. Ali polako gubim nade.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11935

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on 10.12.18 23:17

Sve najgore o roditeljima koji u Srbiji daju ćerki ime Gabrijela, jer kao da nema neko lepo naše ime, plus pomalo vuče na bordel, ali u španskom jeziku je legitimno, a ne samo to nego im je i među top rajskim imenicama vlastite prirode, u muškom obliku zbog "fudbalskog Isusa" Omara Batistute, u ženskom zbog anđeličke figure - nje.

Na današnji dan je prvi put zaplakala na ovom svetu još 1973. godine, a onda ju je početkom devedesetih Televisa prezentovala onako kako to samo Televisa ume, pa je plakala još mnogo puta, ali nije bila sama. Majke, strine, babe i komšinice (pa i poneki komšija, nije sramota) plakale su s njom. "La Usurpadora" iliti "Zlobnica" nam ju je privrzla srcu, bilo nam je žao one dobre nje, ali kakav samo gnev je izazivala ona loša ona, tako da su zbog ove potonje i samu Gabrijelu zamrzele mnoge gledateljke.

Srećom, posle su došli naslovi "Za tvoju ljubav" i "Zatočenica ljubavi", pa je u skladu sa duševnom prirodom tih izraza i ona bila duševna, time otklonivši ružne osećaje i iz onih srca koja su samo zlu bliznakinju pamtila... pojma nemam zašto pamtim ovo, ali mi je drago što je tako.

Za sve koji mrze Pink sa Sarapom i Lazanskim, setimo se da je nekad postojao Pink sa Kalčom i sa Gabi, pa da dočekamo Novu godinu u ljubavi i miru.
A Gabi, i to Gabi Španić... srećan ti 45. rođendan, Usurpadora.

https://www.facebook.com/GromadeFilmske/photos/a.872224042897493/1942787419174478/?type=3&theater

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 602

Back to top Go down

Post by Srki22 on 11.12.18 20:16

Sta njega bole uvo sto ljudi u Srbiji daju ime Gabi, dacu ime koje se svidja meni i mojoj lepsoj polovini, eto ja bas hocu da se zove Gabi... Vise smaraju sa nekim drugim,modernim imenima.

Ostalo je lepo napisao, bas kako i jeste u Srbiji. Mnogo fale uloge poput Marije del Cielo, i parovi poput nje i Marka...takva hemija, lepota, emocija izmedju njih...toga nema vise. cry
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 132

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top