EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 51 of 102 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 76 ... 102  Next

Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stef on 19.07.16 3:06

Pa bre Stefy, to ti nisu bajkovite telenovele. rofl

Bajkovite su ti ove muerta de hambre sa bogatim prinčevima na belom konju. mrgreen
Eto, možda jedino MCI, al' ove ostale jok. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.07.16 3:12

Hahaha, ja takve najviše mrzim. Te gate, Marikruz i ostale jadnice iz blata, šuma i sl. su mi skroz fuj i nezanimljive. Kod mene je za svaku telenovelu najbitnije da ima dobre villanose. Ako to ima, meni je automatski ta serija dobra. Ja stvarno na to najviše obraćam pažnju, pogotovo kad su villanosi napisani tako dobro da budu jaki likovi. Po mom mišljenju, oni uvek nose seriju i nekako ostavljaju najjači utisak. Ili, pak, ako jedan od glavnih bude villagonista ili bar ne bude skroz ono tipično mas bueno que el pan nego napreduje kroz seriju, uvidi greške, pa se popravi. Možda to nije dobro razmišljanje, ali kod mene je presudno. Ali ima izuzetaka, kod serija koje su netipične.

Moderator

Poruka : 4163
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stef on 19.07.16 3:21

Ma ni ja ih ne volim jer su izveštačene serije do maksimuma.
Jedino EPDA, BC, Kassandru, Lloviznu i PD 2000 od takvih klasičnih serija mogu da tolerišem.
Ostale jok.

Naravno da villanosi moraju da budu dobri jer bez njih nema ni serije, nema ni glavnih likova.
Ali nisu oni jedini razlog zbog čega gledam neku seriju.

Džabe par villanosa ako niko sem njih ne valja.
Meni je bitno da bar pola ili više likova bude smisleno.
I naravno, priča, bez toga ništa.

Ostale stavke tipa gluma, muzika, režija, jesu bitne, ali mi ne smeta da to ne valja ako je ostalo OK.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 19.07.16 3:21

I ja isto veoma obraćam pažnju na villanose pošto stoji da uglavnom oni nose svaku telenovelu. Ali ima izuzetaka, gde su pozitivci dobro napisani da prosto moraš da navijaš za njih, a negativci tako da ih mrziš (QET, MSED).

A muerte de hambre jedino obožavam kod moje Tralalujke. aw Uživam u debilnim situacijama na koje nailaze, njihovoj borbi sa parodičnim likovima i tako to. rofl

Posting Freak

Poruka : 2456
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.07.16 3:40

Ja od tih parodija jedino obožavam da gledam telenovele Erika Vona. "Pecados Ajenos" mi je jedna od omiljenih serija. "Tierra de Pasiones" je isto odličan cirkus, ali PA mi je ipak naj. Nenormalna Marsela Siterio mi je bljak skroz, pokušao RDC i nisam mogao da podnesem.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.07.16 3:43

Izgleda da sam ja jedini kome sa Madre luna svidela. Ja bas volim tu seriju i zao mi je sto je nigde nema. Imala je nekoh slabijih perioda (ali koja serija pa nije) al konpletno mi je bila jako dobra.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Post by Stef on 19.07.16 3:48

Kako nema, pa ima na Sigmakomu. smile2

Meni se ti Vonnovi cirkusi ništa ne sviđaju.
PA mi je grozomorna jer jedino valjaju one 3 lujke i niko više.
TDP je bolja, mada je i ona poprilično dosadna.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 19.07.16 3:50

@Stefy wrote:Ja od tih parodija jedino obožavam da gledam telenovele Erika Vona. "Pecados Ajenos" mi je jedna od omiljenih serija. "Tierra de Pasiones" je isto odličan cirkus, ali PA mi je ipak naj. Nenormalna Marsela Siterio mi je bljak skroz, pokušao RDC i nisam mogao da podnesem.

I ja isto volim Vona zahvaljujući TDP, koja mi je jedna od omiljenih telenovela. Na listi za gledanje mi je njegova Cielo rojo. PA nisam gledao, verovatno ću i to nekada.

Uz Siterijin šit zvan Aurora sam baš uživao. rofl  A RDC koju sam već započeo pre nekoliko meseci nastavljam čim se vratim s mora. jupi

@Miloš92 wrote:Ja bas volim tu seriju i zao mi je sto je nigde nema

Imaš je kompletnu na Sigmakomu, napisao sam već.

Posting Freak

Poruka : 2456
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.07.16 3:56

Ja sam baš ušao na Sigmakom i video da nema cele serije. Bilo bi dobro ako bi neko mogao da skine odande, pa postavi ovde jer bih je i ja gledao, a nisam uspevao da je nađem. Znam da ste pisali da mora IP da se menja da bi moglo više klipova na dan da se gleda na tom Sigmakomu.

Meni je PA baš draga, ne znam zašto. Sećam se koja je to opsesija bila kad sam je prvi put gledao, onda je skinuo i premotavao po sto puta. Napamet znam tu seriju. wub

Danas sam vrteo na YouTube-u neke trejlere Telemundovih serija ih 2009-2010. Nikad neće prestati da mi bude krivo što su "El Fantasma de Elena" onako izmenili, ubacili novu etapu i ceo onaj prvi deo poništili bukvalno. Meni se mnogo ta serija na početku svidela, onda je postala baš cirkus bez glave i repa. Šteta što je Lajevska otišla iz Telemunda nakon kraha sa DYO. Nisu joj dali nijednu pristojnu villanu, Elena Kalkanjo je bila cirkuzantkinja, a u MCI sam imao utisak kao da je sve na silu radila, a baš šteta. Ja sam je mrzeo ranije, ali nakon EFDE sam je bas zgotivio. Onda, prisetio sam se i "Donde esta Elisa?", ta serija mi je najbolja od tih Telemundovih triler serija toga vremena. Razmišljm i "Alguien te Mira" ipak da odgledam celu nekad iako sam odustao od toga prošle godine.

FanSte, PA onda odmah posle RDC. smile2

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.07.16 4:06

Nisam znao. A i komplikovano to na tom Sigmakomu. Tamo mora da se registruje?

Ja Vonna obožavam. PA je jedan od najvećih cirkusa ikada. Imalo je smor likova ali većina su bili dobri. Villane su pokidale. Šta su njih tri samo radile.  rofl

CR je dobra negde do 100 epizode posle je postala baš smor. Ali i ona je imala sjajne villane. Loreto (la mala cosa) i Chulite (mas pirujas entre pirujas pero decentes.  rofl  rofl  rofl ) Čega se ja sve sećam.  facepalm  . A vala i Alma (Edith) je bila sjajan lik. Ne mogu da prežalim što nije pucala u čelo baki Loreto.  cry

TDP je isto bila žešći curkus. Spanicka u punom sjaju.

VAD je već bila ozbiljna ali odlična serija.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 51 of 102 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 76 ... 102  Next

Back to top