EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 85 of 94 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 89 ... 94  Next

Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Stef on 10.03.18 22:46

Živo me zanima ko će prvi da doživi nervni slom zbog ovog tvog posta. rofl

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9025

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.03.18 22:55

Znam jednog ali obećao je da mi se više neće obraćati. Pomolimo se bogu i svim svecima da će ispuniti obećanje. pop Nadam se da i dalje leži nokautiran na zemlji. Nema ga nešto. rofl

Šalu na stranu, MP je nešto najbolje što je izašlo iz Televise u poslednjih 10 godina. Uz nju bih mogao da nabrojim još ECDLP i YNCELH. Bilo je tu još zanimljivih serija i gledljivih cirkusa ali tako kvalitetnih ne.

Moja diva u svojoj promašenoj karijeri ima jedan ovakav novelon. I pokazala je ovde glumu na kojoj mogu samo da joj pljunu pod prozor. Čak su i sami Blanco-Pena izjavili da im se ona najviše svidela od svih glavnih glumica koji su igrali u njihovim serijama. Hteli su je i za ECDLP ali je glupača izabrala Gatu. facepalm

Inače, gde si našao skraćenu? Mogao bih i ja malo da je izvrtim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by Stef on 10.03.18 23:00

Al ja mislim da on ne zna šta je Manantial. cesces
Verovatno smatra da je to neka planeta, evo ne znam bogami. nezna

Za ostalo se slažem. smile2

Skraćena verzija - KLIK winky

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.03.18 23:18

Hvala za linkove. smile

EM je novelon nad novelonima. To svi znaju. Čak i nokautirani. EM ti spada u sledeću kategoriju:

1) "Kasandra" - Kako je moguće da ne budi nostalgiju u tebi? Kad se setim muzike i uvodne špice. Ježim se. cry cry cry
2) "Pasion de gavilanes" - Savršenstvo. Moraš da svršavaš na PDG ili nisi normalan.
3) "La reina del sur" - Nevidjeno. Nešto najbolje na svetu. Ali citiraću opis najvatrenijih fanova "Prvih nekoliko epizoda odlična, onda 20 epizoda smor, pa 1 dobra, pa etapa zatvor smorčina. E poslednjih 20 valja. Od 60 epizoda 40 ispade smor. Ali ipak je nešto najbolje na svetu. rofl
4) E pod 4 otrpilike dodje EM. Romo kida (i ako se da se ne lažemo oduvek dernjala i bila preteatralna. Da se razumemo meni se to svidja kod nje.) Adela vrh vrhova. Islas top topova. Produkcija, nema bolje.

A MP ne valja. Nikako. I ako je meni lično priča ko priča zanimljivija od one u EM. A Lucrecia 10 puta bolji lik od Alfonsine. I sad će neko da kaže ali ona barica u EM, hoću reći izvor. Predivno. Medjutim, ona predivna reka i vodopadi u MP ne valjuju. Fujčina. rofl

Maite ne valja ništa. Recitatorka. A Adela je najbolja glumica svih vremena, čije su uloge sve bile različite jedne od drugih. rofl Šalim se. I ako je svuda bila ista i večito igrala neke mučenice, voleo sam Adelu. Jedna je Adela Noriega. I meni ona baš nedostaje. cry

Last edited by Miloš92 on 10.03.18 23:59; edited 1 time in total

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 10.03.18 23:36

Nema na čemu. smile2

Barica roofl

Kasandru i ja volim iako je bila statična. mrgreen PDG obožavam.
LRDS mi je baš dobra serija al to je sve. Nekad bila wow, iz današnjeg ugla ništa wow. roofl

Al da, i meni je MP bila zanimljivija od Manantiala. Manantial (koji isto volim) je na sredini bio dosadan, MP mi je stalno držala pažnju. Kao i ECDLP.

Isto mi je i Lucre mnogo draža od Alfonsine. A bogami i od Lucie.

I ja sam voleo Adelu. Šteta što se nakon one bruke zvane FELS povukla.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.03.18 23:56

Ma nije problem što neko voli te serije. I meni je PDG jedna od omiljenih. Kasandra mi je oduvek ništa posebno. LRDS dosadna. Al problem je što te serije važe za neke svetinje za koje ako kažeš nešto loše nisi normalan.

Meni se svidjala i EM. Ja generalno volim B-P priče. Ali MP mi je zanimljivija. Osnova priče, odnosno smrt Cesarina koja je dovela do svih sukoba, mi je mnogo bolja od prevare i silovanja koji su već obradjivani milion puta. Sve njihove junakinje su karakterne i ne daju na sebe, pa i Alfonsina. Ali Lucrecia je ipak bila bolja, pre svega mnogo kompleksniji lik. Krivica zbog smrti brata, pa majka koja je ne voli od malena, a opet je jaka i ne da na sebe. I nije što je volim ali Maite je tu zaista pokazala zavidnu glumi i meni je to jedno od najboljih izdanja kad uzmem u obzir sve glumce te generacije. Pa onda i Rosario je mnogo bolji i kompleksniji lik od Margarite.

Što se Lucie tiče, bila je i ona dobra ali je ipak imala i neke debilne momente.

Adela je odlučila da ode kao diva. I po tome će ostati upamćena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 11.03.18 0:08

Ja pre MP Maite nisam mogao da podnesem roofl kad sam video da ovo kreće na Pinku rekoh jao evo opet ove njanjave, sigurno će da bude neka loša serija look i onda sam reda radi bacio pogled na neku od prvih epizoda i baš mi se svidela serija pa sam nastavio.

Maite je od mene zbog ove uloge dobila respekt, stvarno je razbila.
Scene oko Paulinove smrti je odglumila kao da preživljava na svojoj koži. naklon

Rosario sad jedan od najkompleksnijih likova ikada napisanih. cry Castro aw aw aw

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.03.18 0:20

Maite samo treba dobar lik. Ništa više. I sa Lichitom je razbila. Lichita je još komplikovaniji lik od Lucrecie a ne zna se u kojoj je od 4 etape bila bolja. To su definitivno njena dva najbolja izdanja.
Evo i sad je u PATM dobra. Nema se njoj tu šta zameriti ali lik je toliko običan, ništa se ne dešava sa njom, nema gde ni da pokaže nešto više. Ono, čisto glumi onoliko koliko je potrebno da iznese te scene. Dok je sa MP i Lichitom baš imala veliki izazov.
Ako ništa drugu treba stati pred Castro i ne dozvoliti da te zaseni. Castro progovori sa onom glaščinom, onog prekoputa već nema. rofl Maite to nije dozvolila, odlično joj je parirala i imale su sjajne scene.

Scene oko Paulinove smrti je odglumila kao da preživljava na svojoj koži.

Ta i ona kad skače u reku u kojoj se udavio Cesarin. naklon naklon naklon Meni su to dve najbolje scene u seriji. Tu je i ona na kraju sa Rosario ali ove dve su mi ipak bolje.

Rosario je bila sjajna. I nažalost poslednje izdanje gde je Castro zaista glumila. Ovo sada je gledljiva ali katastrofalna gluma.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 11.03.18 12:04

Za Kastro i njenu glumu u poslednje dve serije ("Lo que la vida me robo" i "Me declaro culpable"), bih se apsolutno slozila sa Stefovim komentarom, dok je i meni u "Mi Pecado" bila zaista odlicna. A Romo sto se tice, cak i kad mnogo vice i teatralna je, meni je ona zaista sjajna. naklon I uvek kida. smile smile2 cool naklon thumbup ziveli aplauz thumbsup baklja5 I ja spadam u one kojima je "El Manantial" fantasticna serija, pa rekoh, da se pridruzim kolektivnom svrsavanju na istu. cool

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3617

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 12.03.18 2:12

Posljednja scena s Lucrecijom, Julianom i njihovim sinom mi je prelijepa a prateća pjesma je baš na mjestu. wub Koliko puta sam prevrtio tu scenu samo radi nje.

Od 5:20 do kraja:
Nikola94
Member
Member

Poruka : 243

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 85 of 94 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 89 ... 94  Next

Back to top