EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 86 of 93 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 89 ... 93  Next

Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by FanSte on 12.03.18 3:00

Serija je smorčina teška, jedna od onih za koje ne znam zašto sam ih gledao. Uz to što je smor, van svake pameti je da je plod incesta - Smorroni zdrava i prava, pa čak ni njenom detetu ništa ne fali. roll
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2103
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stef on 12.03.18 8:31

Pa ne mora značiti da Lucre mora da ima neku falinku zato što je nastala iz incesta.

Ono, može a i ne mora biti.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 8965

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.18 8:47

Može a i ne mora, ali je vrlo mala verovatnoća da baš ništa ne fali takvom plodu. Al' mogli su barem njeno dete da izdeformišu, čisto ako su nju hteli savršenu (ili nisu planirali takav plot twist na početku). Ovako je baš ispalo bez veze, nerealno i kao da je incest nešto najnormalnije, bez ikakvih posledica.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.03.18 8:51

Ali dete nije nastalo iz incesta, da jeste pa i da ispadne bezveze.

Baš sam sad guglao o tome i naleteo na isti slučaj kao kod Lucre, žena je praktički normalna, deca su joj normalna.

Posledice ne moraju da se jave u ranijem životnom dobu, recimo ovoj ženi su se javile sa 20 i kusur godina (artritis, rak grlića materice).

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 12.03.18 9:02

Fora je što se genetskim putem osobine i defekti prenose sa kolena na koleno, a ne samo na sopstveno dete. Primer, dete ima plave oči a nijedan roditelj ih nema, ali je zato imala baba po majci. Ali aj sad, ti ćeš da kažeš možda je neki defekt sustigao Lukresijinog unuka. Poenta je u tome što je na neki način dat legitimitet takvom činu, koliko god da su patetisale, vrištale i drale se Smorroni i Kastro.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 12.03.18 9:12

Kontam, al moguće je da je dete pokupilo uslovno rečeno "dobre" gene od oba roditelja, i od Juliana i od Lucre. Ajde da je i Julian bio defektan (ne mislim konkretno na incest) pa i da kažem da je debilana.

U svakom slučaju, slažem se da su mogli da prikače neku boljku, ali im ne uzimam za zlo, a još manje smatram da su dali legitimitet tome.

Rasplet se odlično uklopio u celu priču i to je meni najbitnije, kao i to da mi ne vređa inteligenciju jer ništa od prikazanog nije nemoguće. Manje ostvarivo da, al nemoguće ne.

Npr taj rasplet baca skroz drugu sliku na onu scenu kad je Rosario po drugi put trudna sa Paulinom sedela pred ogledalom i pričala da dete mora da joj bude muško. cry

Svakako mi je bolji rasplet nego da je bila neželjena trudnoća ili da je nije volela jer je htela muško dete.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.18 12:19

Stef, ne znam sto raspravljas sa nokautiranim. Serija nema nikakvu gresku jer je prosto moguce da plod incesta nema nikakvu falinku. Dete Lucrecie i Juliana je malo i ne zna se da li ce mu u buducnosti nesto faliti a ne mora da fali cak ni njemu. I to je realno i moguce. Al dobro njemu je to ogroman problem, al to sto je musava, strokava i nepismena Marikruz u CI preko nocu postala obrazovana i poslovna zena, e to je normalno i ok. rofl Nema on kapacitet da razume ovakvu pricu. Sam rasplet se sjajno uklopio u odnos kakav je imala Rosario prema Lucreciji. Ona je nju ipak volela, pokazala je to u milion situacija ali je sa druge strane ona bila zivi dokaz i secanje na ono sto joj je otac uradio.

MP, serija kakvu Changa nema i verovatno nece ni imati u svojoj biografiji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11441

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 22.04.18 22:37

Nisam odavno postavila ništa od najbolje villane ikad wub wub wub

Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 854

Back to top Go down

Post by Stef on 22.04.18 22:56

Tačno sam znao da je neka Tejera villana čim sam video da si ti. rofl

Baš joj simpatičan ovaj nož iz nekog kineza look al glas ko da je sa razglasa je pobedio naklon

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 23.04.18 10:34

A koja druga da bude? Znas da je kod mene najbitniji kvalitet rofl rofl Kakvi crni brazilci. Nema boljih od venevisona/univisiona cool

Ali nista kao ove scene od 53 sekunda rofl rofl Pa gledaj je samo rofl rofl Bgmi mi fali ova Tejera u svijetu telenovela cry cry
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 854

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 86 of 93 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 89 ... 93  Next

Back to top