EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija

Page 96 of 97 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97  Next

Go down

Re: Telenovela nostalgija

Post by Božić29.10.'99 on 04.12.18 22:53

Gledam trenutno ADCLG i prezadovoljan sam.Poslednje što sam gledao bila je La Otra,i do sad me ništa još nije zadržalo više od 2 epizode.Oduševljen sam i time koliki je budžet dobila Nesma za snimanje ovoga jer je išlo u "najslabijem" terminu a scene i uopšte svaki kadar kao iz primetime-a Alison je odlična glumica šteta što je prestala da se bavi glumom.U suštini su svi odlični,dijalozi nisu glupavi i čisto da nešto kažu već stvarno ozbiljno.Rossana San Juan i Laura Flores ovde izgledaju naklon naklon naklon
Alicia Rodrigez mi je postala jedna od najomiljenijih baba iz telenovela.I odličan lik i ona odlična glumica.Kad se prikazivala na Pinku pratio sam,ali se slabo sećam svega.I šteta što se nije proslavila nešto posebno u Meksiku,za razliku od originala "Muñeca Brava"koja je jedna od najuspešnijih argentinskih telenovela ikada.Zaista sam prijatno iznenađen.Pišite ostali vaša mišljenja o ovoj seriji... smile

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 750

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.12.18 2:01

Pa ADCLG vazi za exito u Meksiku. Imala je neki prosek od tipa 14 ali su godinama pre toga sve serije u tom terminu bile fracaso tipa 10-11 tako da je ona u tom trenutku smatrana exitom. I na sve to su pokidali na Uniju. Koliko se secam isli su u 19h a imali su vecu gledanost od ovih iz 20h i 21h.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by FanSte on 05.12.18 5:45

Meni jedna od najdražih novela. aw aw aw Lagana limunadica, bez nekog preteranog cirkusa a opet zanimljiva. smile2 U mom odeljenju u osnovnoj je bila pravi exito, skoro svi smo je gledali na Pinku. Divna vremena. wub

Alison Loz je ovde bila super, ne znam šta joj se desilo u ENDA gde je bila horor. horor

Posting Freak

Poruka : 2348
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 05.12.18 7:50

@Miloš92,mala ispravka išla je u terminu od 16h na ECDLE,ako si na to mislio.Poznato mi je za tu njenu gledanost,ja sam mislio da je to malo s obzirom da je CCEA imala dosta više ako se ne varam.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 750

Back to top Go down

Post by Stefy on 05.12.18 9:41

Ja sam počeo da gledam opet La Madrastra. wub Nisam je gledao celu još od emitovanja na Pinku, a DVD već 3-4 godine unazad. Za jedan dan sam odgledao 8 epizoda, serija mi je predivna! *_* Pored Rubi, ona mi je najdraža Televisina.

Kako je samo ta telenovela lepo snimljena i vizuelno izgleda prelepo. cool Deset puta bolje od bilo koje telenovele danas. Većina epizoda se dešavaju noću, pa svaki kadar je nekako malo osvetljen i sve je u nekom polumraku da prelepo izgleda. wub Marija mi je omiljen Ruficin lik u karijeri. U seriji sam voleo i Ana Rosu i Danijelu jer se njih dve pola serije čupaju i šamaraju. rofl Sitgao sam do dela kad je Marija stigla u Mehiko, sad će uskoro da ih zove na onu večeru, a ta scena mi je jedna od najbolje snimljenih scena ikada u telenovelama. Potpuno sam zaboravio na sve ove sporedne događaje koji su izbačeni s DVD-ja, tako da se osećam kao da je prvi put i gledam. cool

Kako god, uživam gledajući i nimalo mi nije dosadno iako znam rasplet. Nikada mi se nije dopao, ali kao bio je originalan. Ja sam uvek želeo da Fabiola bude ubica.

Je l' ima neko možda epizode ove serije, ali da imaju cortinille? Ja gledam onaj snimak s YouTube-a što je svojevremeno bio, a netom je kružio i neki sa TLNovelas kanala, ali mislim da su i na toj verziji izbačene cortinille. Ako neko ima, nek mi se javi na PM.

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.12.18 20:40

Gde gledas LM? Ja sam ranije naleteo na neke super linkove i sve kao skinuci i nikako i na kraju ih izbrisali.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11924

Back to top Go down

Post by Srki22 on 05.12.18 23:36

@Stefy wrote: Marija mi je omiljen Ruficin lik u karijeri.
Gledao Viktoriju (2007)?
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 131

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.12.18 1:50

@Miloš92 wrote:Gde gledas LM? Ja sam ranije naleteo na neke super linkove i sve kao skinuci i nikako i na kraju ih izbrisali.
Našao sam linkove za verziju sa starog Televisinog YouTube-a, 480p.

@Srki22 wrote:
@Stefy wrote: Marija mi je omiljen Ruficin lik u karijeri.
Gledao Viktoriju (2007)?
Ne, i verovatno neću, jer me smaraju te telenovele s životnom tematikom. zvizd

Moderator

Poruka : 4109
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.12.18 4:16

Aj mi posalji.

Miloš92
Moderator