EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 13.06.18 16:19

Premijera druge sezone je 9. jula

Dacu im sansu jer se meni prvs sezona generalno svidela.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11848

Back to top Go down

Post by jasanty on 11.07.18 14:15

Odgledala prve dve epizode druge sezone. Zanimljivi su, nadam se da Osorio nece zabrljati u nastavku, jer je kod njega sve moguce.

Za sada jedine slabe karike Rene Casados i Carmen Salinas. Nije mi jasno zasto se Salinas stalno trudi da bude ista kao i u Mi corazon es tuyo. Smara sa tim. facepalm

Za Coch i Yahira su rekli da su na putu, Fraser studira, a za ostale glumce (Luz Maria Jerez, Federico Ayos, Lola Merino...) nisu nista spominjali. Pretpostavljam da se ni oni nece pojavljivati u nastavku (osim Fraser).

jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 170

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.07.18 17:33

I ja sam odgledao ove dve epizode. Mogu reći da mi se baš svidja kako su nastavili. Za sada je sve super al kad pomislim da ulazi Pancho Lopez. Šta će im on? I što je najgore na osnovu entrade rekao bih da će da se mota oko Susy. facepalm

Ima par gluposti. Tipa početak prve epizode i ono silno plakanje na grobu dede koji je umro pre 60 godina. A sve kako bi bar na minut pokušali da zavaraju publiku da je umrla baba. Suvišno i krajnje nepotrebno. Onda, izlazak Coch. Ok, neme problema, otišla je sa Yahirom ali zbog čega su onda ostavili njenu ćerku. Marisol je bila brižna majka i prosto ne ide da ode novim dečkom i ostavi ćerku na čuvanje svojoj sestri. Mnogo bi bolje bilo da su svi troje otišli i to je to. Fraser su već bolje objasnili. Devojka je snimala HDLL i nije mogla da se priključi odmah pa su joj ubacili neko školovanje u inostranstvu.

I nikako da spomenu šta je sa Lolom Merino I Jerez. Obe samo nema.
Da, neće biti ni Federica Ayosa. Fraser će sad niti par sa Vega Jr, mada njihovi likovi ispadaju rodjaci.

A sad dobre stvari.

Ostao je onaj stari sjajni odnos izmedju Juliete i Blance (mama suegre). Obožavam njihova prepucavanja. naklon rofl Njihove scene i jesu najveći vrhunac ove serije. Sad su ubacili i Julietinu virtuelnu drugaricu Pili. rofl I svidja mi se što je July ostala drska, pomalo samoživa. Ona je prosto takva od početka i bilo bi glupo da je sada sve sjajno i bajno.

Onda Susy. wub Bože kakva je to žena. Predivna je. Ima i dobar lik. Ovo su likovi gde ona blista, za nju su glavne uloge premali zalogaj. Ona ovde nije villana, sama Susy je to iizjavila u Hoy. Samo je realna savremena poslovna žena. Šetanje poslovnih partnera kroz firmu. rofl Kapiram da će sada July ipak ostaviti malu na čuvanje mama suegri.

Tu je i Gonzalo Vega Junior. Kapiram da ga je sestra ubacila. Glumi Susaninog sina.

Što se tiče Carmen Salinas. Ne znam, koliko mi je bila smaračica kod Mehije, toliko mi je simpa kod Osoria. Jeste da glumi isti lik ali je opaljena. smile2

Sve u svemu dobri su. Meni je legla i prva sezona, tako da kapiram da će i ova. Tamo je bio onaj bezveze deo sa Coch i Yahirom, ovde će biti sa Pancom, Valjda će biti podnošljivo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 11.07.18 18:12

Nisam gledala Una familia con suerte, ali na osnovu odgledanih nekih intervjua u kojima Arath ubacuje lik Pancha Lopeza, mogu da kazem da mi je sve bilo jasno zasto ga osporavas. Ono je strasno. I da, i ja sam videla da ce najverovatnije biti sa Susanom.

Na pocetku prve epizode sam stvarno pomislila da je neko umro, mislila sam da su stavili da su poginuli Xavi i Marisol, rekoh na taj nacin ce opravdati njihov izostanak, ili da je Belen ta kojoj ce se nesto desiti. Kad ono iznenadjenje, odrzavaju pomen coveku koji je ziv. Slazem se za Fridu, verovatno Osorio nije hteo da izbaci Isabellu Tenu kada je Coch napustila seriju zbog svadje sa Laurom Vignatti.

Za Lolu Merino da verujem da je jos na lecenju, ali mi je cudno da ne spomenu ni jednom sta se sa njom i Jerez desilo. Verovatno ce nesto reci u nastavku.

I meni se svidja sto su i Julieta i Blanca ostale dosledne sebi. Obozavam Pili. rofl

Susy odsad zovem Master Susana. lol2

Poljubac Salinas i Carlosa Bracha. roofl Koliko covek mora da se sagne da bi je poljubio. rofl
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.07.18 18:52

Na pocetku prve epizode sam stvarno pomislila da je neko umro, mislila sam da su stavili da su poginuli Xavi i Marisol

I bolje da su poginuli neko ovako. Baš je glupost što je mala ostala. Ok, Osorio je otkri ovu klinku i trpa je sada svuda ali mogla je priča da se nastavi i bez nje.

Master Susasna... rofl Mora se odati počast ljudima koji imaju master. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.07.18 15:17

Dobra je bila 3. epizoda

Monster Susana grmi. rofl naklon Sjajna je. Dobar lik, pa i sam look, ova kosa. Ne znam, cela mi je odlična. Šta bih dao da vidim Susy kao neku pravu pravcatu villanu. Tipa ove ludače što u poslednje vreme glumi Daniela Castro.  smile2

Koliko je samo nadmoćna nad Zuriom. A što je najgore od svega ovo je rekao bih Zurijino najbolje izdanje.

Malo su preterali sa ovim odlaskom male iz firme, kolektivno plakanje. Realno nije joj ni mesto da bude tu. Kapiram da će sad Blankita kod mama suegre.

Zadržali su i Blancine časove engleskog. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.07.18 2:53

12.08.2018.

Izgleda da se dopada publici i nova sezona MMTF.
Al zato Piloto ispada jos veci fracaso nego sto jeste. Nije ni cudo, nista se ne desava, prespori su.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 14.07.18 13:35

Dobro se drzi MMTF, cele nedelje u proseku iznad tri miliona.

Vratili su i onu Blancinu naviku da se interesuje za zivote drugih ulaskom Pancha Lopeza.

Njega treba preziveti. facepalm wall visi

Opet svadje izmedju Blance i Juliete zbog dece. Sledeci sastanak izmedju njih dve treba da bude zakazan kod Pili, ali je Julieta unisti. Adios Pili... Nadam se da ce vratiti aplikaciju. rofl

Vratila se i Clarissa Musi.
Zna li se sta za Manuela Landetu, da li ce se pojavljivati ili ne?

jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.07.18 18:53

Odlični su.

Baš je dobro ispalo sve ovo sa izletom na reci. Haos na sve strane.

Pa snimanje kataloga i otrovana monster Susy. naklon rofl Bukvalno kida Susy. naklon Ja sam zaista za to da ona više nikada ne igra glavne uloge. U ovakvim ulogama je ona najjača. Nije glavna ali bukvalno grmi i zasenjuje sve oko sebe. Mada ide Zuriji na ruku što ima dobar lik pa na konto toga ipak ne da da je ova skroz zaseni.

Čak mi ni Pancho ne smeta za sada. Našli su se Blanca i on. Kad Bracho uzvikne Panchoooo a u pozadini krene ona pesma o Panchu koju je otpevala Sherlyn za UFCS. Pišanje. rofl A Zuria koja ga gleda kao da je pao sa marsa. naklon Obožavam July od prve sekunde. Tako netipična glavna junakninja. Razmažena, hirovita, drčna, na momente bezobrazna a opet je pozitivan lik. Sjajna je.

Najgori su mi Daniela i Gabriel, oni su i u prvoj sezoni bili... stars

Jedva čekam da se pojavi Jade. Simpa je ovaj Zurijin brat i verujem da bi mogli biti ok par. Ne mogu da se setim kada su ovi počeli da snimaju a kad im s eona priključila da otprilike izračunam kad će se pojaviti.

Koji će samo haos da se nastane kad se sve otkrije i spoje se obe porodce. shock shock shock

Vidim da i ova gej priča Arisa i Tema privlači pažnju. Zaista nikada nisu bili u nekoj seriji baš tako klinci sa takvom pričom.

I na kraju ispada ova MMTF, kako prva tako i ova sezona, najprijatnije iznenadjenje što se tiče Televise u poslednje vreme. Da ih ne ureknem, samo neka nastave ovako.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Franko on 24.07.18 19:52

Kako su inkorporirali lik Pancha Lopeza i objasnili da nema one sve njegove djeručije i lika od Mayrin? Vidio sam da je on nešto ridao u prvoj epizodi, pretpostavljam da su nju ubili off screen?

100 dias para enamorarse - 90/130
Espelho da vida - 31/150
Mi hermano es un clon - 31/100
O tempo não para - 67/160
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2533
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Sponsored content