EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by jasanty on 24.07.18 20:20

Za stariju decu je rekao da su otisla svojim putem (stvarno ne znam koliko ih je bilo winky ), sa njim je troje malih. Za Mayrin nista nisu rekli, mada se pretpostavlja upravo to, zbog toga sto brani deci da pricaju o porodici, majci i na osnovu njegovih dosadasnjih postupaka - tipa ne da Blanci da uzme kutiju u kojoj su sve uspomene vezane za zenu.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 135

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.07.18 20:31

Julieta i Robert su se sa decom preselili u novu kuću. Zbog toga je Blanca ponovo stavila u oglase stan u kome su u prvoj sezoni živeli July i Robert. I naravno novi komšija je Pancho, sa njim su došli samo još Temo (koji je porastao) i blizanci koje je dobio sa Mayrin, oni sad imaju otpilike 7 godina. Sherlynka, Lyle i ALe Garcia nisu tu jer su kako je Pancho rekao dovoljno veliki i osamostalili su se. Što se Rebece tiče izgleda da je umrla, ni to još nisu objasnili kako. Ali sve što pričaju, njegovo plakanje, vodi ka tome. I na sve to opet su siromašni. Prave neku kao misteriju oko toga šta se desilo. Uglavnom Panchov stariji sin Temo je gej i loži se na Aristotela (sin Rene Casadosa). A ovih dvoje malih blizanaca se druže sa Fridom, Davidom i Sebastianom (sin od Susy). A Pancha će izgleda da spoje sa Susy, mada priča se da su se pojavile i neke slike sa njim I Bracho. To bi bi bilo tek pišanje. rofl

Al kul je što su zadržali onu Blancinu crtu da se meša u živote komšija, odnosno svojih podstanara. I sada pravi milion nekih teorija zavera kao i sa July i Robertom kad su se tek doselili. Neka od njih je da je Panch Lopez gej koji je usvojio decu. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11605

Back to top Go down

Post by jasanty on 24.07.18 21:15

U najavi za sledecu epizodu master Susy i Pancho se  poznaju od ranije. smile2 To je vec iznenadjenje.
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.07.18 21:26

Znao sam to. Bio je već neki promo snimak sa ovom scenom. Kapiram da će na neki način da povežu Susanu sa onom firmom iz UFCS. Možda je i tamo bila neka master jefa u periodu izmedju ove dve serije.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 24.07.18 21:34

Nisam videla taj snimak. Ili ce to biti, ili je prijateljica njegove bivse. Mada mi deluje verovatnija tvoja teorija, jer je njoj najbitniji posao.
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.08.18 0:39

I polako se sve otkriva.

Monster je povezala ko je druga porodica njenog oca. Lepo je videti Susy malo i u drami, sjajna je sad u ovoj fazi kada je monster slomljena.

Al reakcija kad joj je July rekla "Yo soy tu sobrina politica" naklon

Počeo je rat izmedju Blance i Cataline oko toga koja će da čuva unuke. Blanca i njen engleski su mi pišanje. Drago mi je što su to zadržali iz prve sezone. Kad je Catalina rekla "No en ingles tambien se dice no", a Blanca "No se dice nouuuu". rofl A July koja je instalirala video nadzor u kući i sve vreme na poslu nadgleda šta ludače rade sa decom. naklon I na sve to Catalina kreće da pljuje July koja se oglašava preko zvučnika. rofl Catalina je šou. Prvo je uspela da se useli kod July i Roberta jer joj se poplavio stan, a sada je uspela da se uglavi i kod mama suegre preko dana kako bi zajedno čuvale unuke.

Smaraju Daniela i Gabriel. Njih vrtim jer im je priča žešća debilana. Daj više da se pojavi Fraser jer verujem da bi njena i Axelova priča mogla biti zanimljiva. Mada ja generalno ne volim u serijama te inceste.

Vala svaka im čast što od nekih običnih i svakodnevnih situacija uspevaju konstantno da budu zanimljivi. Više su mi se smučile ove nazovi moderne serije u kojima se ne dešava ništa.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.08.18 22:26

Danas se u njihovim medijima pise da se izgleda vraca i Rebeca (Mayrin Villanueva) ali tek kad se zahukta prica izmedju Monster i Pancha. Moram priznati da su pametno uradili sve to oko Rebece, odnosno misterije sta se desilo sa njom mada je vec odavno jasno da nije mrtva. Kapiram da je Osorio hteo da vidi kako ce publika da prihvati Pancha pa na osnovu toga da vidi da li da ubacuje i Rebecu ili ne. Susy i Mayrin su prvo bile rivalke u stvarnom zivotu a sada ce i na malim ekranima. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.08.18 1:23

Oni ne posustaju.

Super mi je bilo kad je Monster uletela kod Corceginih. Susy je bila odlicna. naklon Al svidja mi se sto ne odustaje od treniranja zivaca July na poslu. Al vala ni July njoj ne ostaje duzna. smile2 July je definitivno jedna od najboljih televisinih glavnih junakinja ikada.

Ovo sa ratom baba je super. Catalina je genijalna, kakve ona izjave ima. Ali scena kad je rekla Imeldi "Pero usted no tienen competir con nadie porque es la unica viceabuela que queda". I onda July "Mama como lo haces que cada momentario sea peor que anterior"

rofl rofl rofl

Pinal je katastrofalna. Moze da bude legenda milion puta ali glumi preocajno. Koliko je samo sjebala scenu kad je Monster dosla kod Corceginih. facepalm

Stigla i Jade Fraser. I to u svom stilu. Odmah bockanje sa July i ako se sad gotive. smile2

U sledecoj epizodi Imelda i Crisanta saznaju da imaju istog muza. I Pancho govori da je Rebeca mrtva. Nesto mi tu sumnjivo.

Sve u svemu odlicni su. naklon Bukvalno od svega sto gledam samo ovo gledam sa pravim uzivanjem.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 Yesterday at 0:56

Jao bože koja scena izmedju Salinas i Pinal. Pa Carmen Salinas ispada primerisima actriz za ovu Pinal. Ja ne znam što babu malo ne dovedu u red. Dal ne smeju ništa da joj kažu zbog toga što je ipak njihova legenda ali je stavrno preočajna. Koje face, koje kreštanje. facepalm

Vratila se Linda i već se upoznala sa Axelom. Simpa su zajedno.

Stigao i Susanin muž. Da li će to da baci oko na July? shock

Rebeca je izgleda zaista mrtva. Mayrin već nekoliko dana snima ali izgleda da će se pojavljivati samo u snovima svoje dece. Ona sve vreme snima u belom dok su oni u pidžamama. Šteta, bolje da su je stvarno vratili.

Šteta to ovo niko više ne gleda da zajedno komentarišemo.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top