EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 04.10.18 0:02

Gledam. Činjenica je da nisi više kao što su bili. Prosto ostali su bez priče. Sad se dešava ovo oko Davida, sve ostalo stoji. Ovaj rijaliti sa Danielom i Gabrielom je takva debilana da ih ni ne gledam više. Pola epizode ide na njih, taman manje za gledanje za mene. Babe su isto smorile. Od dedine smrti mlate jendo te isto. I Linda i Axel su lepo počeli, sad nju ubaciše u ovu predstavu. I oni umesto da privode kraju i završavaju sa 80 epizoda kako je planirano, oni će da produže.

Danas je potvrdjeno da Gabriel Soto ulazi u seriju. Valjda kao treći u priči Monster-Pancho.

I Monster su sjebali. Fali ona nadrkana Monster sa početka. Susy ima hemiju sa Arathom ali je Pancho debilan lik. Zanimljivja je bila ona Monster sa početka. Sad su mi njene scene sa Catalinom kul.

Vrhunac ove serije su bile svadje July i mama suegre u prvoj sezoni, odnosno July i Monster u drugoj sezoni. Toga više nema. sad

Blanca je skroz izgubila poentu. Tu je sa strane ali ništa sa njom da se desi. Fali ona njena njena znatiželja, bockanje.

Uglavnom, bezveze skroz. Čekaću da vidim šta planiraju sa tim produžetkom i u kom pravcu će da vode priču. Nešto mi se čini da će July sad da pobegne sa Davidom i da e tada doživeti onu nesreću koju je Zuria snimala u nekoj šumi. Kapiram da će da završi u komi i da će tako da opravdaju njen izlazak.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11935

Back to top Go down

Post by jasanty on 04.10.18 21:17

Bolje je da su zavrsili drugu sezonu sa tih 80. epizoda i zaokruzili tu pricu, jer izlaskom Zurie, a izgleda i Arenasa, serija gubi smisao. Mogao je slobodno da ostavi za trecu sezonu Master i Pancha, ali sta vredi.

Da, slazem se za Blancu, krivo mi je sto od onakvog lika u ovim epizodama ne ostade nista. Jedino su Julieta i Catalina ostale iste, dosledne sebi.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 179

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.10.18 23:37

July je ista od prve epizode pa sve do sada. Obožavam je. Evo i sada kada su im oduzeli Davida, u celom tom haosu ona je odmah napala Robera i optužila ga da je on kriv. Prosto to je ona. I svidja mi se što je takva. Od starta je drčna, u neku ruku hirovita i razmažena. I svidja mi se što je nisu menjali.

Koliko sam čitao Zuria neće snimati jedno dva meseca a onda se vraća za poslednje epizode. Mislim, ona je završila sa snimanjem polovinom septembra. Valjda kad završi taj film vraća se ovde da snimi kraj.

Pojačanja su Soto za trougao Monster i Pancho. Šuška se da ulazi i Mariluz Bermudez kao pojačanje za Axela i Lindu.

I traži se neki glumac za doktora koji će voditi Danielinu trudnoću i koji će biti treći u toj priči.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.10.18 1:36

Opet su se popraviili. Jedno 15-20 epizoda se nije dešavalo ništa ali su sada opet poslednjih nekoliko epizoda oni stari.

Pun pogodak je bio da se July i Robert vrate da žive kod Corceginih.

Tu su opet scene July i mama suegre iz prve sezone. Mama suegra opet u svom elementu zabadanja nosa gde joj nije mesto. Obožavam je kad uleti ko tajfun u sobu. smile2 smile2 "Esta es m casa y aqui hay reglas que deben de respetarse." naklon Pa budilnik. naklon rofl

Pa July koja u suštini jeste dobra ali je prosto razmažena, hirovita... Mama suegra se trudi da joj ugodi a ova mrtva ladna kaže "Za mene je najveći promašaj što sam morala da se vratim da živim ovde." rofl Ali to je prosto ona. I drago mi je što ne odustaju od nje.

I matoru Imeldu su opet aktivirali. Scena kada izbacuje Tema iz kuće jer je gej. Pa se umeša July i posvadja sa njom. naklon Nikome ne ostaje dužna. Baš će faliti njen lik sad kad izadje iz serije.

Monster je sada previše dobra. Ne dostaje mi ona nadrkana Susy sa početka.

Sve u svemu ponovo su zanimljivi. Sad čekam te epizode kada će da izadju July i Robert. Kapiram da bi to trebalo uskoro da se desi.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.10.18 0:06

I izašao avance za sledeću nedelju. July doživljava nesreću i pada u komu. sad

Znao sam da to uskoro sledi ali mislio sam da će je biti bar još koju nedelju. Al ovo se taman uklapa sa onom njenom pričom da će serija imati 80 epizoda i da ona svakako ne bi mogla da snima više jer ima obaveze. Taman je sledećeg petka 80 epizoda. Čim sam video onaj video gde je snimala u nekoj šumi znao sam da će da doživi neku nesreću. Sebastian će da postavi neke petarde i vatromete u kolibu kako bi uplašio Julia. July će da utrči da spase Julia i tada će to da eksplodira.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Kikita on 26.10.18 21:28

Navodno će biti i treća sezona.Meni se čini-potpuno bespotrebno.

Kikita
New member
New member

Poruka : 35

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.10.18 21:23

Jako tužna je ova nedelja.

Pretužno je sve ovo sa July. To je dokaz da su uradili dobar posao sa ovom serijom, posle dugo vremena sam se saživeo sa nekim likovima.

Scena kada je eksplodirao šator. A David sve gleda a ima fobiju od vatre. cry cry cry

Vidi se da su pred kraj planiranih epizoda. Linda i Axel spominju da odu negde daleko (mada nisam naleteo nigde da Fraser i Vega Junior napuštaju seriju), neki pričaju da će i Gabriel da umre. Vala bolje da su Daniela i on odleteli u vazduh, nemogući su. Jedino ne deluje da Bracho odlazi i ako se to spominjalo, ona je postala youtuberka. smile2

Videćemo kako će se odvijati kada se pojave svi ti novi likovi. Možda i ne bude tako loše. Zavisi kakvi će biti. Al July će baš da fali. Već sad ovih par epizoda od nesreće nije to to. Fali njena živčanost, pa čak i zvuk Pili. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 27.10.18 22:10

@Miloš92 wrote:

Jako tužna je ova nedelja.

Pretužno je sve ovo sa July. To je dokaz da su uradili dobar posao sa ovom serijom, posle dugo vremena sam se saživeo sa nekim likovima.

Scena kada je eksplodirao šator. A David sve gleda a ima fobiju od vatre.  cry  cry  cry

Kad posle ovog tvog komentara nastavim tamo gde sam stala i odgledam bar ove epizode sa July i Robertom. smile2 Plasim se nastavka, mislim da to vise nece biti to, mada sam i skepticna po pitanju Zurijinog povratka. Bas me interesuje sta misli sa Davidom posle, da ga ostavi Blanci na cuvanje...

Koliko je Osorio samo pehova imao, Rafael Inclan i Arath zavrsili u bolnici, sin mu se povredio, prica se da i Minor izlazi... Ipak je bolje da je pravio pauzu izmedju dve sezone.

Videla sam da ulazi Soto, blizanci iz MCET. Koga jos od glumaca planira da ubaci? Naletela sam da spominju i Silviu Navarro, ali ne znam da li je tacna ta informacija.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 179

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.10.18 22:48

Ulazi još Patricio Castillo (onaj deda iz Gate i Mentir para vivir), kapiram da će on da se bakće sa babama. Onda onaj German (sin Silvie i Sotoa iz Caer en tentacion), on valjda kao novi u hej priči klinaca. Soto će pored blizanaca imati i ćerku, ona će da baci oko na Arisa pa će valjda on da se opet koleba da li je gej ili nije. To za Silviu je glupost.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Kikita on 28.10.18 1:35

Bilo bi fora kad bi Julietta zbog te nesreće otišla na plastičnu operaciju pa da se vrati u drugom tijelu, nešto kao Analia i Mariana u El rostro de Analia.

Kikita
New member
New member

Poruka : 35

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics