EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Mi marido tiene familia

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 31.10.18 21:17

Baš tužna 82. epizoda. Mislim da je ovo poslednja u kojoj se pojavljuju July i Robert. Ajde Robert manje više ali ovo neće biti isto bez July. cry

Na kraju se July ipak probudila iz kome. Robert, ona i deca odlaze da žive u Njujork jer su njih dovoje dobii poslove tamo. Izgleda da ide i Bracho, ostavili su malog Davida na nekoliko dana u Meksiku dok se oni kao ne smeste tamo, pa će ga mama suegra dovesti.

Baš je bio lep govor koji je održala July na zabavi povodom godišnjice braka. Posebno deo kada je rekla mi marido tiene familia. Ne znam da li je neka serija imala bolji naziv, bukvalno poenta ove serije je to što njen muž ima porodicu. Al nekako svi onako uplakani. Valjda će ih vratiti bar na kraju.

Ne znam što ovo nisu lepo završili sada kada im je Ringo već odavno spremna za emitovanje. Šta izmišljaju sa tim produžetkom. Eno na društvenim mrežama već razapinju Susy. Od monster sa početka koju su svi obožavali i hvalili je sad je svi pljuju i pišu da ne može jedna kurva da preuzme Julynu ulogu. Meksikanci su stvarno čudan narod.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Re: Mi marido tiene familia

Post by Miloš92 on 24.11.18 21:38

I evo me na 100. epizodi... Prosto neverovatno da je prošlo već 20 epizoda kako nema July i Roberta.

Nije mi uopšte žao što su ubili Gabriela. Daniela i on me smaraju još od prve sezone. Bolje da su ranije ubacili ovog malog iz CET, odličan je. Mogli su napraviti veći cirkus sa njima umesto onog debilnog rijalitija.

Vratila se i my name is Blanca. rofl Dobro je što su je vratili, bilo bi baš bezveze da se nije vratila. I onako je bilo bezveznjikavo što je otišla a Euhenijo ima alchajmer. Jao jedva čekam haos koji će da nastane kada se sazna da Euhenijo ima još jednog sina. I to izgleda da baba Imelda zna jer joj je pre par epizoda izletelo da ima 7 a ne 6 unuka.

Nadam se da će mama suegra da napiči babu Imeldu. Nemoguća je. Tako fali July da joj se usprotivi i produskutuje sa njom. smile2 smile2 smile2

I lepo što su unapred snimli scene i sa July i Robertom povodom Gabrielove sahrane. Poslali su Danieli pismo. Ok, malo bezveze al bolje išta nego ništa. Ipak ih nisu skroz isključili iz priče. Mada sada su u Africi. Samo mi je malo bezveze što se Dave vratio sa Blancom. To baš ne ide uz July i Roberta da bi pustili sina, posebno nakon onakve frke oko starateljstva. Ovo mi je nešto kao što je ova mala od Coch ostala a ona otišla.

Sad se čeka pojavljivanje Sotoa i njegove dece. Nadam se cirkusu sa njima. On će valjda da bude par sa ovom Karlom Carillo. Svi su očekivali da on ulazi u trougao sa Arathom i Susy, kad ono njegov lik dodje bratanac od Susy. smile2 smile2 smile2

I biće kul kad se na kraju vrate July i Robert i ona skapira da njen marido tiena mas familia. rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics