EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Paramparça

Page 46 of 46 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46

Go down

Re: Paramparça

Post by Marijana on 06.02.18 22:30

Prva sezona je najbolja, tu se slažem, ali i druga je dobra samo mi je glupo što su ubili Gulseren, ali svi znamo zašto je napustila seriju. glare

Treća sezona dosta oslabila, ali može da se gleda najviše zbog Ebru, Aline, Mine, Bariša, Nursel itd svi su bili divni glumci. wub

Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1252

Back to top Go down

Post by Stef on 06.02.18 22:32

Meni je i druga bila loša. Pa oni su i Dilaru pred kraj I sezone upropastili, žena je promenila 100 ličnosti u par epizoda. facepalm I zapleti su bili užasni.

I meni je za Dilaru najviše krivo, od onakvog lika, onakve ledene kraljice su napravili histeričnu lujku ala Televisa, pa dobrica pa lujka pa praznoglava glupača ala Gul. bonk

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 9025

Back to top Go down

Post by mar999 on 06.02.18 23:21

E jeste, zaboravio sam desavanja u drugoj sezoni. Svakako mogu reci prva sezona odlicna, druga dobra ali sa nekim besmislenim zapletima. Treca najgora ali ne mogu da kazem da su upropastili celu seriju zbog toga ali su pokvarili utisak.

mar999
Member
Member

Poruka : 335

Back to top Go down

Post by Stef on 06.02.18 23:43

Pa ono, meni je lično džabe što je jedna sezona odlična kad su se sa ostale 2 srozali.
Neću sad sigurno da kažem da je serija bila super samo zbog 1 sezone.

Dobro, doduše, druga je bila mila majčica u poređenju sa trećom koja je bila katastrofalna.

Praktički su scenaristi "pljunuli" po svemu što su radili od starta.
Ovde je do kraja sve sem lude Keriman bilo upropašteno.

Likovi izmenjali 200 ličnosti bez nekog konkretnog razloga, cirkus samo da bi moglo da se kaže da je cirkus, pa gluposti tipa umre Gul, zaborave je za 2 dana, ja ne znam šta je onim ljudima koji su ovo radili bilo u glavi.

Jednostavno kad neka serija krene nizbrdo, teško se vrati na kolosek.
Od turskih možda znam samo par serija kojima je to pošlo za rukom.

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by TVman on 07.02.18 15:26

@Stef wrote:
I meni je za Dilaru najviše krivo, od onakvog lika, onakve ledene kraljice su napravili histeričnu lujku ala Televisa, pa dobrica pa lujka pa praznoglava glupača ala Gul.

Pa znas u stvarnom zivotu, ljudi se menjaju nakon smrtne slucajeve. Nakon Gulserine smrti, ona je bila potrebna djeci, a ne bi se raspravala sa Dzihanom, jel tako ? I onda na pocetku sezone II kada je upoznala Harun, zasto bi jos trcala po Dzihanom ? Ali u trecoj sezoni sve su upropastili. Cela serija on je nju ne voli, za da na kraju se venca s njom ? Ma daj.

Najbolje bi bilo da je serija zavrsila 52 bolumom sa vencanje Gul i Dzihan i Dilara i Harun. Za da ne bi bili ove gluposte.

Mada evo gledam epizode trece sezone na Sitelu i sada je zanimljivija nakon Mahidinine smrti. Ona je citav pocetak trece sezone trubila ono, ovo oko osvetu nad Rahmija i Dzihana. Ali sad je postalo gledjivije, bar gledjivije od one Kara Sevde.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 695

Back to top Go down

Post by Stef on 07.02.18 17:48

Ja pričam konkreno o kraju prve sezone, tu su već počeli da je upropaštavaju, ovo kasnije je samo bio nastavak nebuloza. Mrzi me sad da pišem, pisao sam o tome pre 10-ak strana, prelistaj unazad.

I onda na pocetku sezone II kada je upoznala Harun, zasto bi jos trcala po Dzihanom ?  

Haruna je ona znala od mladih dana, voleli su se al jbg, okrenula se Cihanu i njega zavolela. Zašto bi se pobogu odjednom okrenula Harunu ako voli ovoga? stars

Stef
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 46 of 46 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46

Back to top