EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

O hayat benim - Page 96 Eog4CZj

O hayat benim

Page 96 of 97 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97  Next

Go down

O hayat benim - Page 96 Empty Re: O hayat benim

Post by Barbie on 04.10.18 7:37

Ozbilno je razbila? U Europa verovatno prosla skros ok.
Ah, kakva serija wub wub wub
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1664

Back to top Go down

Post by Stef on 04.10.18 9:37

Da, samo u Čileu prolazi ok, u ostalim zemljama je prošla odlično. U Evropi je samo slabo prošla u Poljskoj (ukinuta na četvrtoj sezoni), u Ukrajini su je skoro ukinuli zbog Kosem (sad prolazi gore od OHB haha eto im sad hihi) iako je imala ok gledanost, a verujem i da se u Estoniji nije proslavila jer je išla na trećem kanalu javnog servisa namenjenom za rusku manjinu.

U ostalim zemljama Evrope se kretala od solidnog ka odličnom.

Moderator
Moderator

Poruka : 10819

Back to top Go down

Post by Archie on 05.10.18 1:07

Kod nas bi bolje prošla da je Pink pustio u terminu oko 20h. Serija je generalno cirkus i mamac za publiku. Šteta što je nisu završili tokom leta. Mogli su da umesto onih kretenskih Ruža puste ovo do kraja. Još mi je draže što su Ruže ukinuli na pola serije, jer su imale manju gledanost od OHB. hihi thefinger

What/If s1
The Society s1
Archie
Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2587

Back to top Go down

Post by Stef on 05.10.18 1:19

O gledanosti serije kod nas smo raspredali milion puta tako da nećemo da se ponavljamo. Prošla je solidno i to je to, to da l bi razbila u 20 ili ne je već u domenu šta bi bilo kad bi bilo a diskusiju u tom smeru nećemo da razvijamo.

Evo pustio sam Soap, već su došli do onog dela kad Doruk umre... I serija uspe svaki put da me fascinira kao da zaboravim koliko je genijalna. Svaka druga scena neko novo iznenađenje, novi skandal, nova emocija, novi konflikt, nova komedija. Totalni rolerkoster.

Tako npr Dorukova sahrana, taman krene tuga, emocije na sve strane i onda u kadar uleti Kenan i od cele sahrane napravi crnjak. naklon Posle Hulya se svađa sa ukućanima zbog Kenana, pa Efsun show u advokatskoj kancelariji, emotivna scena Ateša i Ilyasa koji je došao da izjavi saučešće, Arda pravi skandal u restoranu i ošamari Kenana, Ateš i Bahar na Dorukovom grobu... I sve to u 45 minuta! U ovim drugim turskim moliš boga da se u celom bolumu od 2,5h desi nešto vredno pomena a kamoli u 45 minuta.

Sad će onaj deo kad se Arda napije pa potpiše sporazumni razvod da treba da isplati silne neke pare Efsun. rofl Nastavak serije je must see tako da se nadam da ću redovno hvatati. kafa

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 08.11.18 21:43

Omg ne mogu da verujem da sam propustio epic skandal na Ateš&Bahar svadbi kad glavna četvorka okupa Kenana šampanjcem sad

Btw gledam sad na Soapu i primetio sam jednu interesantnu sitnicu, Kenan i Hulya se spremaju za spavanje, Kenan čeka da ga Eyup pozove, kad ono telefon mu stoji na knjizi Insanlık suçu wow koincidencija ili plan za adaptaciju godinu dana unapred?
Efsunina priča dobrostojećim babama kako je izvukla Zeynep iz lokalne buregdžinice look

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 24.11.18 22:00

Evo ih došli su do Margaritka dela naklon nisam spreman na par epki vrištanja od smeha naklon

Znači kad god uhvatim seriju pošteno se zabavim. Gledam ovu Kara ekmek i ta serija je takva smejurija da ne može ni da prismrdi ovoj. Hvala onom ko je doveo Cana i sklonio ove 2 ćurke Gul i Yeldu na vreme jer bi dokrajčile OHB kao što su uništile i Kara ekmek. Nek mu deca igru pevu i nek gledu seriju. kafa

Btw, ovi latinosi look

O hayat benim - Page 96 DsaQFzxWkAEiQsQ

Al Brazilci kakve su nadimke nadenuli likovima naklon
Efsurto, Efseca, Effalsa, Bahanta, Atesudo, Nuranço rofl

I da, primetih onu promenu kuće o kojoj ste pričali, bila je scena fazon da je to Efsunina neka vikendica pa je Atešu i Bahar dala ključ od kuće da se osame malo i porade na sestriću. roofl

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Barbie on 25.11.18 13:56

Kara ekmek je boza i uporedbi s OHB. Ja ne znam sta se uopste uporeduje kad KE je fazon gomila turskih serija.
Gde Brazilce su nadenuli vakve nadimake? U seriju ili na forume?

Najbolja turska ikada naklon naklon naklon
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1664

Back to top Go down

Post by Stef on 25.11.18 16:39

Ma na twitteru, čitam s vremena na vreme šta pišu. smile2 Gledanost im je loša al valjda se vremenom popravi jer prva sezona nigde nije briljirala.

Ja sam ih stavio u istu rečenicu jer su iste scenaristkinje radile prvih 20 i kusur epki u obe serije. I obe serije imaju sličnu postavku likova al OHB je bila gledljivija (iako ništa posebno dok su one pisale) jer su likovi bolje napisani. U Kara ekmek sve sem Asije je plač majke božje.

Obe serije su nakon 20 epki počele da se gube, s tim da su one debilane u OHB sa Necatijem mila majka spram onoga što je bilo u Kara ekmek.

Uglavnom slažem se da je serija još jedna prosečna turska serija u nizu koja je do kraja uništena. Al to bi bila i OHB da nije imala sreće da dobije bolje scenariste nakon ove 2.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stef on 02.02.19 21:43

Hvatam s vremena na vreme na Soapu, sad ide ono kad je Efsun izbodena, sjajne epke. naklon
Sad će i ono melek Efsun šejtan Efsun i foliraža da ima amneziju aw rofl

Eh kako smo strepeli kad je izašao onaj fragi sa Gidiyorum i Efsuninim scenama, pa navlakuša da Ceren napušta seriju, da l umire Efsun ili ne... Fali mi to vreme. tuzni A i generalno fali neka serija ovakvog tipa, klasika al neobična skroz da svi gledamo i vrištimo na skandale i ludnicu.

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 03.02.19 11:51

Hahahah, da to je bilo hit. Al tek kada je glumila amneziju look look

I meni fali neka serija ovog tipa, nadam se da Los Reyes su dostojni time jer za 2 nedelje krecem sa njih smile2

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1157

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 96 of 97 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97  Next

Back to top