EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

HR: Novosti

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Go down

Re: HR: Novosti

Post by Stef on 04.01.18 15:57

A i gora. rofl

Al to ne menja fakt da su serije dno dna. cool

E, sa ovim se već slažem. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9147

Back to top Go down

Post by TVman on 04.01.18 17:26

@Barbie wrote:Pre bi srpska serija nego hrvatske wanna be sapuni.

Ma kakvi srpskih, meni od te serije sem one MirJamine ekranizacije nista nije leglo. Ona Sindjelici koja se emitovala na Sitelu, sto sam pogledao-to je bilo dno dna.

Dok hrvatske su druga stvar. Evo Cista ljubav je primer za to- predobro osmislena serija, bolja i od neke turske serije (pr.Kordugum). Ima dobru radnju, produkciju, glumce su dobri. Nije kao na primer u Zlatne Dvore da trube 100+ epizoda jedno te isto, ovde je sve sasvim dinamicno, sve lepo upakovano. Odavno nije izasla bolja serija iz Hrvatske smile2

Takodje i Vatre Ivanjske mi je bila zanimljiva. Puno nelogicnosti, ali ipak mi je drzala paznju zbog raznih cirkusa i tajne od proslosti koje ih imalo. A, i tu je bila sasvim meni draga ekipa iz hrvatskih sapunica.

Tajne takodje na nivo Cista Ljubav. Dobra radnja, produkcija i sva vreme drzala paznju.

Larin Izbor klasicna Televisa presenta, al je imala jako lepu muziku i produkciju pa mi je bila gledljiva.

Od Avine sam samo Ponos Ratkajevih gledao, i nju sam obozavao wub

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 721

Back to top Go down

Post by Stef on 04.01.18 17:35

Pa MirJam horori su katastrofa. rofl

Srećni ljudi, Ljubav, navika, panika, Ubice mog oca, Čizmaši, Otvorena vrata (original), Vruć vetar, Kamiondžije, evo sad Senke... Sve su to odlične domaće serije, barem po mom mišljenju.

Sapunjare su nam preloše, to je tačno, al takve su i hrvatske. Jad, beda, očaj.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 04.01.18 17:41

@Stef wrote:Srećni ljudi, Ljubav, navika, panika, Ubice mog oca, Čizmaši, Otvorena vrata (original), Vruć vetar, Kamiondžije

Te komedije nisam ni gledao, jedino one Tesna Koza, neke delove od Zikine Dinastije i tako od srpskih komedija, al to su bile filmovi.I taj jugoslovenski (srpski) humor sam obozavao. Al ne ove katastrofe od Sindjelica, na kojoj moj brat koji ne gleda sapunice je otkidao rofl

Al MirJamine sam obozavao da gledam, pogotovo Greh njene majke wub
Od ove novih planiram da bacim pogled na Sesir profesora Koste Vujica,Santa Maria della Salute, Cizmasi i Ubice mog oca. One mi obecaju puno.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 721

Back to top Go down

Post by lidiya on 09.01.18 13:09

https://novatv.dnevnik.hr/serije/istanbulska-nevjesta/clanak/zanimljivosti/prica-o-epskoj-ljubavi-faruka-i-sureje-sinoc-je-prikovala-gledatelje-uz-mali-ekran---502514.html

Isuse boze, 1. epizoda i 40% share shock je li ovo moguce? Moram provjeriti negdje ali cini se da Istanbulska nevjesta ima najgledaniju 1. epizodu od svih turskih serija ikad prikazanih u RH. Moram.vidjet kako su Sila i Izgubljena cast stajale.
lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 867

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 09.01.18 13:32

@lidiya wrote:https://novatv.dnevnik.hr/serije/istanbulska-nevjesta/clanak/zanimljivosti/prica-o-epskoj-ljubavi-faruka-i-sureje-sinoc-je-prikovala-gledatelje-uz-mali-ekran---502514.html

Isuse boze, 1. epizoda i 40% share shock  je li ovo moguce? Moram provjeriti negdje ali cini se da Istanbulska nevjesta ima najgledaniju 1. epizodu od svih turskih serija ikad prikazanih u RH. Moram.vidjet kako su Sila i Izgubljena cast stajale.

Rekao sam da ce biti kao podmazano
Serija ima prica primamljiva za vecinu mase cool cool
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 466

Back to top Go down

Post by Latinac on 09.01.18 13:45

Kara sevda 37,6% share - serija stvarno nikog ne zanima.

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2713

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.18 13:50

rofl rofl rofl

Imala bi toliko malo sutra da nije bilo Istanbulske mlade i njenih 40%. :caos:

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by lidiya on 09.01.18 14:09

Ne treba osporavati Kara sevdu. Serija nije ni hit ali ni flop. Sasvim prosjecno. Prije par dana su objavljivali gledanost i imala je 35% share.
lidiya
Senior member
Senior member

Poruka : 867

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.18 14:12

Sasvim prosjecno.

Podvlačim i podebljavam, pravi izraz za njenu gledanost.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Back to top