EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El regreso de Lucas

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: El regreso de Lucas

Post by FanSte on 29.06.18 15:51

E pa baš ti hvala na spojlerčini i to nesakrivenoj pod spojler.  besan  besan  besan  Kretenu jedan!!!!!!!!!!!!!

Posting Freak

Poruka : 2266
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.06.18 15:57

Uf al je spojler. naklon Kao mislio si da je lik koji je došao stvarno Lukas. rofl

Te wannabe nepredvidljive serije zapravo su predvidljivije od najklasičnijih Televisinih splačina. lol1

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3107
Godina : 28

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.06.18 16:00

Ne nisam mislio, ali lik je bukvalno otkrio ceo razlog zašto se pretvara da je Lukas što niko nije znao ko nije hteo zna. I meni je upropastio gledanje. Eto toliko.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Latinac on 29.06.18 20:26

Ovaj spojler će se razotkriti već za vikend jer u sadržaju epizode za nedelju stoji "Rejnaldo podseća Pabla na to kako je postao Lukas i da se drži dogovora..."

Latinac
Administrator
Administrator

Poruka : 2771

https://www.youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.06.18 20:45

E pa drago mi je, jer taman sam se dvoumio da li da odustanem s obzirom da mi razlog nije nešto, misleći da će se do samog kraja mlatiti prazna slama oko toga da li jeste ili nije Lukas. Sad me baš interesuje kako će se onda priča odvijati do kraja, kad se tako brzo glavna misterija sazna. smile2

Ubuduće molim sve padobrance koji upadnu na temu da koriste opciju spojler. Hvala.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 29.06.18 20:46

Jesu pomalo dosadni. Nema toliko likova, a u 4 epizode koliko je prošlo, kod njih je to sve jedan-dva dana...
Meni spojleri ne smetaju, jer je ovdje nekako očigledno da on nije pravi Lukas, a ja sam otkrio i ko je smile2
Samo ne znam kad če se pojaviti, niti što je nestao.
Sve u svemu, zanimljivija mi je bila lhp, ali ovdje je sve na nivou, lokacije, gluma, dok je tamo bilo koma smile2

Member

Poruka : 230

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.06.18 21:00

Nećete spojlere, bili gledati seriju premijerno. Serija je stara nekoliko godina. Uvek mi je to bilo zanimljivo kad krene neka serija kod nas, ovi što gledaju očekuju od ostalih da ne pišu ništa. Sećam se LQLVMR, od nas koji smo gledali seriju mesecima premijerno se zahtevalo da pišem komentare na poslednje epizode pod spojlerima. Isto i sa Gran hotel. Ok, nije u redu da dodje i tek tako našiše glavni razlog misterije ali to je njegovo pravo.

Ja sam odgledao samo prvu epizodu. Ostale ću za vikend. Na osnovu prve epizode mi je bila onako, ništa posebno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11668

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.06.18 21:10

Da je trenutno aktuelna u Argentini/Peruu i da se vodi konverzacija između onih koji je premijerno gledaju, protiv toga ne bih imao ništa jer bih znao da treba da zaobiđem komentare tih forumaša. Niti je bila komentarisana kad se emitovala premijerno, niti je bilo ko davao naznake da ju je odgledao, bum - Šone89 ostavi sprojler (koji mu pritom niko nije tražio). To mogu da shvatim samo kao bezobrazluk.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 30.06.18 9:21

Dobro, nije toliko strašno za spojler, mislim da to i nije glavni razlog što je Rejnaldo doveo ovog da izigrava Lukasa. Tu se sigurno krije nešto drugo, mnogo veće. Meni je taj Rejnaldo jako sumnjiv i sve mi se čini da on zapravo zna šta se desilo pravom Lukasu.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 559

Back to top Go down

Post by FanSte on 30.06.18 12:31

Pa ja se nadam da se krije nešto baš veliko iza svega toga, jer ako je ovo glavni razlog ili nešto tako blago onda je serija (koja pretenduje da bude triler) promašaj težak.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top