EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El regreso de Lucas

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: El regreso de Lucas

Post by ~dragana~ on 06.07.18 9:19

Nisam gledala sinoć, moraću reprizu danas.
Mene već počinje da nervira što nema naznaka zbog čega je Rejnaldo sve to organizovao, kakav mu je cilj, sigurno nije da mu supruga bude srećna. Onaj detektiv sumnja da je Rejnaldo ubio pravog Lukasa. Ne znam, mislim da to nije to. Ako se ne varam, u ranijim epizodama se pominjalo kako je porodica počela da se brzo bogati nakon Lukasovog nestanka. Možda ima veze sa tim.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 559

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.07.18 21:10

Mene iskreno ne bi iznenadilo da je Rejnaldo bilo šta uradio, baš je ljiga teška. Kako samo podmetnu onom čoveku iz ljudskih resursa da je ukrao pare kako bi unapredio svoju sponzorušicu sekretaricu. puke Pa onda one mutljavine sa poljoprivrednim preparatima gde jadni seljaci ispaštaju.
Ispostavilo se da je Oskar ranije distribuirao za njega ilegalne preparate na crnom tržištu. wow Došli su u sukob i sad mu se Oskar sveti tako što obleće oko Elene, koja naivno ulazi u priču sa njim. zubo  
Deda mudro igra, pravi se da je sve OK iako zna istinu oko Lukasa. Vodio celu srećnu porodicu na krstarenje i pecanje.  rofl
Pojavio se bio i pravi Pablov aka Lukasov otac koji mu je iznudio lovu da ne bi napravio skandal.  lol1

Meni se sve čini da je onaj sumnjivi radnik/baštovan u firmi pravi Lukas.  wow

Sve u svemu, meni drže pažnju. Laganim tokom sve ide, ali u svakoj se epki nešto desi.

Posting Freak

Poruka : 2260
Godina : 23

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.07.18 23:07

I da, Oskar stoji iza otmice Lukasa. baklja5

Jedva čekam Rejnaldov i njegov susret. aplauz  Tako je malo falilo da se sretnu u cvećari kod Elene. cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 08.07.18 10:11

Sad je već malo jasnije sve. Verovatno je pravi Lukas negde u njihovoj blizini a oni i ne slute.

Nervira me onaj Katin dečko, nekako mi sav uštogljen.
Ana mi je simpatična mada nekako isuviše teatralna, Lila je dosadna koliko pominje Huana. Elena mi je za sada nekako bezlična, pitam se zašto je ostala u tom braku kad je očigledno da je brak sve samo ne dobar.

Sve u svemu ima dobrih likova ali i onih koji baš nerviraju. Serija drži pažnju i u svakoj epizodi se desi nešto.
Gde li će sada Pablov mali brat. A i njegova majka nije bila normalna kad je dirala sijalicu rukama a da prethodno nije isključila struju.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 14.07.18 11:58

Sve je zanimljivije ali niko ne komentariše. Gleda li još neko i dalje?

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 14.07.18 12:27

Gledam ja naravno. Prethodnih nekoliko epizoda je bilo baš mlako i dosadno, ali zato sinoćna epka pred kraj... naklon naklon Bukvalno iskupljenje za ove prethodne epke. rofl Elena dobija slike Rejnalda i Paule gde se ljube, Ana saopštava Kati svoje sumnje u vezi njih dvoje, deda kaže Pablu da zna da nije Lukas, isplivava Tonijevo telo na obalu.. jupi Baš me interesuje ko stoji iza ubistva Tonija, jer ne znam zašto bi krili ako je u pitanju npr. Oskar kad već znamo da je negativac. hmm  nezna Rejnaldo je po svemu sudeći, on i ima motiva a da ih znamo, al' videćemo.

Inače, nadam se fajtovima Paula vs Ana i Lila vs Kloe uskoro. Sve im malo fali da se počerupaju, i nikako da se to desi. cry

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.07.18 9:34

Znači kakve emocije u sinoćnoj epki, na Huanovoj izložbi. cry I na kraju Pablo nije mogao da se suzdrži, priznao Kati da nije Lukas i da je zaljubljen u nju. wub wub wub
Stvarno sam se saživeo sa likovima, nije mi se to skoro desilo. Jedva čekam više da se smuvaju Kata i Pablo, bolno ih je bilo gledati sve ovo vreme kako ne mogu ništa da urade, a pucaju od zaljubljenosti. Skidam kapu Makareni Aćagi i Pablu Martinesu na hemiji koju su ostvarili. naklon

Da l' su stvarno ono u garaži kosti od pravog Lukasa? shock hmm

Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 16.07.18 18:18

Gledala sam danas reprizu, stvarno je bila dobra epizoda.
Kada je Kata čitala onaj Huanov tekst na izložbi nekako sam znala da Pablo neće moći više da izdrži. Nadam se da će joj ispričati istinu i da će mu ona postati saveznik.
Ne verujem da je pravi Lukas ubijen, verovatnije mi je da su to kosti Oktaviove-Oskarove žene jer i ona je nestala u to vreme.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 16.07.18 18:26

@~dragana~ wrote:verovatnije mi je da su to kosti Oktaviove-Oskarove žene jer i ona je nestala u to vreme.

Na to sam i ja pomislio kao alternativu.

Ako je pravi Lukas živ, mogu da se kladim da je to onaj Ringo. smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by SomebodyUnique on 17.07.18 11:45

[quote="FanSte"]
@~dragana~ wrote:
Ako je pravi Lukas živ, mogu da se kladim da je to onaj Ringo. smile2
Isto i ja mislim.
SomebodyUnique