EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El regreso de Lucas

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: El regreso de Lucas

Post by FanSte on 15.08.18 17:28

Ajd više i neka se završi, dosta mlate praznu slamu. Pogotovo u scenama sa Ringom/Lukasom.  zzzzz Mogu da zamislim kakav bi tek smor bio da nisu izbacivali te scene za koje se žalio taj glumac.

Meni je baš pravo iznenađenje da Lukas nije Rejnaldov. shock Baš bih voleo da to Rejnaldo ne zna, i da posle svega sjebe malo i Elena njega. I čiji li je, pitam se.  hmm Bila bi fora da je Frankov.  rofl

Taman sam mislio da je Nensi dobila malo pameti u mozgu kad je počela da preispituje Franka, al' kad je odlučila da ga podrži u svemu ovome što radi je stavila pečat na svoju retardiranost. puke Jadni Ana i Tobi kad budu saznali kakve roditelje imaju.

Pablovo bekstvo je isto počelo da davi, al' evo sad su se aktivirali s obzirom da su ga Martin i Verona pronašli.

Posting Freak

Poruka : 2258
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Serbian Telenovelas on 19.08.18 18:07

Po meni sjajna serija, drži pažnju, dinamična, nije razvučena, tako da zaslužuje mnogo više od letnje sezone, a i Prva baš nema volje za emitovanjem, čak emituju dve epizode zaredom kako bi se što pre završila, pa da bi od ponedeljka išle reprize "Parade" glare annoyed ?!

Elena me s vremena na vreme nervira svojom naivnošću, Pablo mi ide na živce od početka, kao i Rejnaldo, Verona i Martin puke Drago mi je zbog Manuela, verovatno je presrećan što je Kardenas Lukasov otac, a ne Rejnaldo rofl Kata i Pablo & Ana i Norbi su takooo smor zzzzz Žao mi je Paule, Pata i Garbulskog cry Elena i Kardenas glavni par wub

Da se ne ponavljam, zaista je uzbudljiva serija, mnogo mi se dopada!!! Bravo, Telefe telefe Prva, žešće loš tajming thumbdown

Jedva čekam finale večeras :caos:

19.08.2018
18:07:03

Serbian Telenovelas
Newbie
Newbie

Poruka : 2

Back to top Go down

Post by Stefan on 19.08.18 18:08

Nije razvučena? rofl

Pa oni su uspeli da budu predosadni sa samo 60 epizoda, a ti kažeš nije razvučena. naklon

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3107
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Serbian Telenovelas on 19.08.18 18:40

Kad se poredi recimo sa serijom Istine i laži, ni najmanje nije razvučena, ali ok to je tvoje mišljenje winky

19.08.2018
18:40:45

Serbian Telenovelas
Newbie
Newbie

Poruka : 2

Back to top Go down

Post by Archie on 19.08.18 20:52

Ja sam batalio sa gledanjem, postala mi malo dosadna, pogledaću finale večeras.

Archie
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1786

Back to top Go down

Post by FanSte on 20.08.18 0:36

Završi se i ovo.

Zadnje dve epke ništa specijalno.  Otmica Kate od strane Franka jedino vredno pomena.

Generalni utisak o seriji je da je sve moglo da bude mnoooooogo bolje, jer je imalo potencijala. Mnogo su davili u pojedinim delovima (čitaj: 70% serije). I kad nisu davili generalno sa radnjom, tu su bili dosledni smarači ala Ringo/Pablo sa komplet familijom, njegova cvećarka, Huan i Lila.

Serija je nešto poput Donja Barbare, može a i ne mora da se gleda. Ne vređa inteligenciju, lepo napisani likovi generalno gledajući, odlična produkcija ali jednostavno fali ono nešto, u prevodu cirkus. Da je imala 100 ili više epizoda, ne bih je ni odgledao do kraja kao što nisam ni DB.

Da ne bih dalje razglabao jer me mrzi, konačna ocena 7. Više ne mogu stvarno da dam uzimajući u obzir broj epizoda podeljen s praznim hodom. :caos:

Posting Freak

Poruka : 2258
Godina : 23

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.08.18 9:15

Meni se serija svidja. To što nema puno epizoda je plus. Nije bilo dosadno sem što su me ponekad malkice nervirali sa ponavljanjem scena iz nekih prethodnih epizoda.
Što se nekoliko završnih epizoda tiče sve je bilo očekivano. Klišei poput venčanja na kraju ili najveći negativac dospeva u zatvor gde ga čeka zlostavljanje raznih vrsta. Inače, ne dopada mi se kad se poslednja epizoda završava nekim venčanjem ali većina takvih serija se završava time, šta je tu je.
Nisu morali baš da ubiju Pata, bio mi je ok lik. Ni Rejnalda nisu morali, logičnije je bilo da završi pred sudom i odgovara za sve što je uradio.
Dobro je što je i Nensi završila u zatvoru.
Jedna od scena iz poslednje epizode koja me je iznervirala bila je kada Elena zna da joj je ćerka oteta a vodi razgovor sa Kardenasom o ljubavi. Lik Elene me je nervirao kroz celu seriju.
Dopada mi se što je Martin završio na kraju bez onih para za kojima je toliko jurio. Retko odvratan lik.
Možda mali minus od mene zato što je bilo predvidljivo ko je pravi Lukas skoro od početka ali sve u svemu vrlo dobro što se mene tiče.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 559

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top