EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kayıp

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Kayıp

Post by FanSte on 02.01.19 19:55

I meni se svidela prva epka, konačno nešto tursko da me zadrži duže od 10 minuta. thumbup

Ladno su stavili soundtrack iz Eve Lune u sceni kad ''hapse'' Kerema. mrgreen  U Evi Luni su silovali sa njim u scenama sa Marselom.  wub  diablo

Posting Freak

Poruka : 2456
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 02.01.19 21:20

Joj da, taj instrumental je bio i tamo. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 02.01.19 23:57

Odlična gluma Keremovih roditelja u sceni kad im dostave prst u kuću thumbup Scena kad Keremova sestra prolazi pokraj prsta a Leyla strahuje je isto bila odlično odrađena.

Falko ispao kako sam očekivao, lik u stilu Emira iz Kara Sevde. Izgleda da ima pik na Ozdemirove/Šarmanove još iz vremena kad je bio u zatvoru.

Detektiv Mehmet je imao i previše sreće, izvukao se samo tako. Nije uspio pronaći Kerema jer je netko iz kuće dojavio otmičarima da promijene lokaciju. To samo učvršćuje moje uvjerenje da su u otmicu najviše upetljani ili Murat ili Ozlem.

Soundtrack je stvarno upečatljiv, jedan od boljih u turskim serijama.

Last edited by Nikola94 on 03.01.19 0:10; edited 1 time in total
Nikola94
Member
Member

Poruka : 295

Back to top Go down

Post by Archie on 03.01.19 0:02

Ja sam se presekao na toj sceni. Izvrsna gluma. Ocito onaj sin od kucne pomocnice ima veze sa otmicom. Neko im je dojavio da im je detektiv na tragu pa su morali da se sele.

Posting Freak

Poruka : 2178

Back to top Go down

Post by Stef on 03.01.19 0:11

Ta scena sa prstom naklon naklon naklon

Jel bile one debilane sa Mehmet Sigalom kad zapali onaj plin i iskomplikuje sve umesto da se provuče kroz prozorče? rofl

Epke cepkaju na 2 dela ili idu cele?

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Archie on 03.01.19 0:21

Nije to jos bilo.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 03.01.19 15:52

Režu epizode, dosad su prikazali cijelu prvu tursku i dio druge.
Nikola94
Member
Member

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 03.01.19 23:15

Scena eksplozije skladišta je bila dobra ali istovremeno nepotrebna jer kako reče Stef, mogao je plinskom bocom pokušati razbiti neki od prozora na prvom katu lol1

Dobili smo i potvrdu da je između Kemala i Ozlem bilo nešto više od poslovnog odnosa.

Mehmet je u galeriji vidio da se Defne, za koju je rečeno nalazi u Parizu te da joj je mobitel isključen, dopisuje s muškarcem za kojeg se u sceni prije ispostavilo da je njen ljubavnik. Kad je došao u Muratovu kuću, zatekne je mrtvu a ljubavnik se dao u bijeg. Bilo mi je malo konfuzno kako su odmah nakon toga prikazali Mehmeta kako ga neki čovjek omamljuje dok gleda snimku s Defne pa se opet vratili na scenu s pronalaskom mrtve Defne, ali ništa strašno.
Nikola94
Member
Member

Back to top Go down

Post by Archie on 03.01.19 23:21

Ta scena sa bocom je tako glupa, ali ajde. Serija je zabavna, baca malo na američku krimi seriju Secrets and Lies (bacite pogled i na to)...

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 03.01.19 23:31

Bilo mi je malo konfuzno kako su odmah nakon toga prikazali Mehmeta kako ga neki čovjek omamljuje dok gleda snimku s Defne pa se opet vratili na scenu s pronalaskom mrtve Defne, ali ništa strašno.

Pa to je zbog ovog Novinih debilnih cepkanja jer je to bilo valjda na početku 3. boluma pa su se posle te scene vratili određeni broj sati unazad. Ovakvu seriju treba puštati ili po pola epke ili po celu jer se gledaoci zbunjuju.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top