EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Kayıp

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Kayıp

Post by FanSte on 08.01.19 23:05

@Nikola94 wrote:Bekir je imao hrabrosti ubiti onu dvojicu na početku a slošilo mu se od igle za vađenje krvi roofl

Da, da, i kad je preživeo iglu doktoru koji nije siguran šta će ispasti sa prstom u uslovima u kojima radi kaže pun sebe u fazonu ajde šta je to, jedan prstić - zašij mu i gotovo. EZ  rofl

Posting Freak

Poruka : 2456
Godina : 24

Back to top Go down

Post by Stef on 08.01.19 23:18

Meni je ovde bilo super to što su se s vremena na vreme provlačile crnohumorne situacije i što negativci nisu predstavljeni kao bog i batina koji se ne boje ničega nego su ljudi od krvi i mesa i imaju najbanalnije strahove kao eto na primer Bekir i igla. smile2

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 10111

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.01.19 23:22

Pa baš to, i meni se to baš sviđa. Na početku sam mislio da bi bilo bolje da ih ne prikazuju uopšte ili što manje kako bi se stvorila veća mističnost oko čitave otmice, ali na kraju sam shvatio da je ovo što je uradio scenarista pun pogodak.  thumbsup

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 08.01.19 23:30

scenarista

kinja mrgreen Meni lično u top3 scenarista u Turskoj, žena se odlično snalazi i u trileru i u drami. naklon

Sličan fazon je bio i u Dolini vukova sa negativcima (Tuncayeva opsesija mikrobima roofl) al mi se dopada što Elif za razliku od drugih nije kopirala odatle nego je sama smislila. cool

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.01.19 23:47

Nek mi oprosti Elif što sam je nazvao scenaristom, nisam imao nameru da budem seksista kao Falko.  roofl  Samo nisam znao pol osobe.   zubo

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 09.01.19 0:05

Da, baš se u toj situaciji s ozljeđenim Keremom vidi da otmičari nisu profesionalni plaćenici već samo obični ljudi.

Falko i Kemal su povezani zajedničkom prošlošću i mislim da je sve što je Falko dosad uradio zapravo osveta Kemalu s kojim ima nesređene račune. Kemal je, pod Falkovim pritiskom, ubio svog vozača Bilala te spremio njegovo tijelo u auto s namjerom da ga se riješi. Sve je vidio beskućnik čije je stopalo pregazio Kemal autom. Falko je tako ubio dvije muhe jednim udarcem - riješio se ucjenjivača i konačno nakon svih godina drži Kemala u šaci.

Doktor Nuri petlja iza Falkovih leđa i želi izvući korist od Murata, mislim da će njega idućeg Falko smaknuti.

Prevario sam se u vezi Ozlem, njen jedini grijeh je što se spetljala s oženjenim muškarcem kojemu je bila samo druga violina. Još će na kraju naizgled bezazleni Kemal ispasti najveći negativac u cijeloj priči.

Last edited by Nikola94 on 09.01.19 0:14; edited 2 times in total
Nikola94
Member
Member

Poruka : 295

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.19 0:07

Ozlem je odlična. naklon

Gaženje stopala epic scena naklon

Kemal je odvratan, odvratan.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.01.19 0:21

Kemal jeste odvratan u pojedinim segmentima i pretpostavljam da će mi se tek zgaditi kad se otkrije šta je Falku uradio u prošlosti, ali stvarno mi ga bude žao kad ga Lejla napada kako ga boli uvo za Kerema dok on ne želi da joj kaže na šta je sve primoran.  cry

Nejasan mi je i odnos sa njegovim ocem, ne znam još na čiju stranu da stanem jer ne znam kakav je otac bio prema njemu u prošlosti ili se samo stidi njega bez razloga. Ali super mi je bilo njihovo zbližavanje kad je trebalo rešiti se Bilalovog tela.  wub Kao i kad je u 6. bolumu trebalo ubiti Nurija gde je otac to obavio u saradnji sa Bilalovim sinom.  wow  

Bukvalno nikog za sada ne mrzim, niko nije crn ili beo (osim naravno dece, kao i Bilalove žene koja mi ide na nerve - tipična služavka puke ).

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 09.01.19 0:26

Pa i meni je tada bilo isto kao i tebi dok sam gledao. Al jbg, karma.

Joj pozadinu odnosa otac-Kemal sam zaboravio roofl al znam da je to oko zajedničkog skrivanja ubistva bilo super naklon

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 09.01.19 23:58

Mehmeta i ovaj put sredili otmičari, novi mobitel mu je već uništen a on je završio prigrljen na stablu roofl Kako se samo prikladno nožić našao u njegovom džepu da bi ga Ozlem mogla spasiti.

Murat je i dalje prava mustra, osim što je ženinom ljubavniku smjestio njeno ubojstvo koje je sam počinio iz nehata sad Nurija želi isplatiti lažnim novcem.

Kadir i dalje ne skida kapuljaču s glave, bez obzira nalazi li se u otvorenom ili zatvorenom prostoru roofl Bila je dobra scena kad pere prtljažnik Kemalovog auta a ovaj ga u strahu otjera od auta, izgledalo je kao da će svakog trena otkriti Bilalovo tijelo.

Kemal je došao na rub očaja te je odlučio udružiti snage s otuđenim ocem kako bi se riješio Bilala. Malo je prebrzo prešao preko ubojstva (''Ubio si čovjeka? Ok. I ja bih isto napravio.'', tako nekako je išlo), ali bit će zanimiljivo pratiti kako će se njihov odnos dalje odvijati sad kad su povezani ovom tajnom.
Nikola94
Member
Member

Poruka : 295

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top