EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

BIH: Novosti

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

Re: BIH: Novosti

Post by Stef on 27.07.18 12:43

Mda. OBN pomešao ono što će pustiti a presveti Svijet sapunica prenosi istinu. raspa

Eto im te Viktorije koju su pola godina najavljivali. rofl

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9767

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 27.07.18 14:39

To da, slazem se da su se nekoliko puta zesce nalupetali.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3727

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 27.07.18 17:08

Odmetnica najavljuje povratak latino serija na OBN TV
Jedna od najuspješnijih telenovela u novije vrijeme u Kolumbiji, Odmetnica, počinje novu eru latino sapunica na OBN TV. Ovu ćete seriju gledati radnim danom u 16 sati.

“La nina“, kako joj je originalni naziv, bavi se sasvim ozbiljnim temama koje su u Kolumbiji nametnute posljednjih godina. Svi znamo kako u ovoj latino-američkoj zemlji vlada kaos. Riječ je o fikcijskoj drami koja je bazirana na stvarnoj priči o djevojčici Belky koja je odrasla u šumama kao pripadnica ilegalne vojske. U jednom trenutku, kao već odrasla djevojka, shvata kako mora izaći iz tog opasnog svijeta i vratiti se stvarnom životu. Pratimo proces njenog uključivanja u život Bogote, dok pokušava ostaviti prošlost iza sebe i okrenuti se budućnosti. Neće joj biti nimalo lako suočiti se sa velikm gradom dok joj prošlost stalno podmeće klipove.

Iako se dotiče sukoba u Kolumbiji, ova serija se maknula od uobičajenog „narko-kartel“ žanra kojeg poznajemo kada je produkcija iz ove zemlje u pitanju. Priča je fokusirana više na životne teme: strast, ljubav i životne ciljeve. Sjajna glumačka ekipa sačinjena od Ane María Estupiñán, Carlosa Sancheza, Victorije Ortiz i drugih, učinit će vam gledanje ove telenovele nezaboravnim.

Serijom “Odmetnica“ započet će jedan mali val latino serija u programu OBN TV-a, jer su to gledatelji tražili.

- Za sve vjerne gledatelje, ali i one koji će to tek postati, pripremamo mnoga iznenađenja u jesenskoj shemi. Samo im jednostavno poručujemo: Dopustite da vas zabavimo - kaže PR OBN-a Saša Martić.

izvor

Member

Poruka : 333
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Stef on 27.07.18 17:31

Koja smejurija od teksta. Čuj nova era latino sapunica ko da ih je 5 počelo a ne 1.
Tako je i Pink onomad najavljivao Herederose pa ih sklonio posle 20 epizoda. look

Pa onda blamaže tipa nezaboravna gledanja, valovi latino serija (al kad bi se zezali), prošlost podmeće klipove (kukuruza) itd. Evo meni stomak proradio.

Na sve to, obožavam kad ovako najavljuju neka silna iznenađenja jer uvek bude po onoj narodnoj Tresla se gora, rodio se miš.

Kako god, oni su ovu Ninu uzeli jer im je PiP uvalio.
Niko drugi ne kupuje ove davljeničke Caracol serije sem njih.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 27.07.18 17:43

Stef - modepljuvator foruma. rofl

Elem, neću gledati ovo jer me ič ne privlači, ali podržavam jubilarno koznakoje vaskrsavanje telenovela na balkanskim televizijiama i nadam se najboljem. thumbup

Posting Freak

Poruka : 2346

Back to top Go down

Post by Stef on 27.07.18 17:46

Modepljuvator u akciji samo kad nešto ne valja. raspa
Da tekst nije ovakav proser ne bih rekao ništa loše.

Meni ni iz džepa ni u džep, nek televizije puštaju šta hoće.
Raznovrsnost nikad ne škodi, pa tako i u ovom slučaju.
Mada mislim da od neke nove ere latinosa nema ništa i da je ovo samo kratkotrajno.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 27.07.18 19:14

Njima zapravo ništa i ne ide dobro. Možda Elif, ostalo...
Bella im je baš odmakla sa epizodama, možda je pošalju na pauzu, pa daju VAD.

Member

Poruka : 333

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Marijana on 27.07.18 19:25

"Odmetnicu" neću gledati jer me ne privlači.

"Vivir a destiempo" ću gledati još samo fali "Tres milagros", "La hija prodiga", "Me declaro culpable", QA i "Yo no creo en los hombres" i milina. wub
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1440

Back to top Go down

Post by Stef on 27.07.18 19:54

Da njima ništa ne ide dobro ne bi bili najgledanija komercijalna televizija (ispred njih su javni servisi BHT i FTV). Da njima ne ide ništa dobro ne bi na programu umesto indijske pustili indijsku, tursku umesto turske, Elif ne bi trajala 4 sezone itd. Tako da teorija da je latino sapun pokušaj da se izvuku iz čabra pada u vodu.

Bella ima još 2 meseca do kraja II sezone tako da ako ta VAD uopšte i počne, pre oktobra meseca neće sigurno.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 27.07.18 20:23

Ja mislim da drugu sezonu Paramparcad ce da puste umesto Bella.

A ova VAD da ide umesto Odmetnicu i to ostane termin za latino telenovela. Kao sto kaze Stef ako i uopste pocne ona hahah.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 883

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 27 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Back to top