EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Papá a toda madre

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Re: Papá a toda madre

Post by Ángel on 10.11.17 21:27

Očekivao sam inteligentnije fore. sad

Global moderator

Poruka : 8776

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 10.11.17 21:28

Pričamo o Ceci? Jel treba inteligencija za to?
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 867

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.11.17 18:29

I sinoć je bio čuveni gej poljubac o kome se toliko priča. Digli su toliku frku oko običnog poljupca na blic. Mada, posebno su im zamerili što su za tu scenu okupilu svu decu da ih gledaju. A najludje od svega mi je što ga danima reklamiraju kao prvi gej poljubac u Meksičkim telenovelama a pre par meseci se u "Nada personal", malo malo pa se neko ljubio.

Svidelo mi se što ih je Rene branila i posvadjala se sa Jorgeom.

Ali Flor Ivon kada je rekla Neronu nešto u fazonu "Ne moraš da se brineš i onako nemam nikakve šanse kod njih." rofl

Pojavila se konačno i Kika. Za sada klasična Ocampo villana. Bukvlano Ingrid Martz iz QPTR i Lichite.

I Marisol del Olmo se pojavila pre par epizoda.

Uglavnom drže pažnju. Meni su skroz ok.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11751

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.11.17 20:13

Ovo je i dalje skroz ok. Nema tu ne znam šta da se komentariše. Serija je prosto da odmororiš mozak tokom 45 minuta, npr da gledaš dok večeraš. Nema se njima šta zameriti.

U ponedeljak je prvi poljubac Rene i Mauricia.

Rene je super lik. Mislim da su mogli da smisle nešto zanimljivije za nju a ne da se sve svodi na prepucavanje sa Maurciem i čuvanje male. Ali karakterno je odličan lik. Ne da na sebe, svidja mi se što se svadja sa Jorgeom i Neronom zbog gejeva.

Ispostavilo se da Kika poznae Mauricia iz srednje škole. Ona je bila neka debela koja je bila zaljubljena u njega, radila mu kontrolne, domaći... Sad se vratila da mu se osveti i uništo Logotoys.

Marisol del Olmo je imala kratko učešće ali je bila sjajna. naklon Stigla su i vanbračna Jorgeova deca, biće zanimljivo kada se sazna za njih. Biće cirkus kada mala ostane trudna.

Onda, ceo haos oko kučeta. rofl

Sve u svemu drže pažnju.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 29.11.17 20:51

Jose Pablo Alanis, jedan od blizanaca iz MCET, smile2 ucestvuje u noveli. Ne znam da li ce se pojaviti i Manuel.

Obozavam klonove.  rofl
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 21:12

Maite naravno trapava kao i uvek. Ona i njeni padovi su oduvek bili hit. Što bi sama jednom prilikom rekla "Moja smotanost svaku produkciju košta vreme i novac." rofl Al super je što se svi slažu i šale u ovakvim situacijama. A ne kao Salinas i Alvarez što su izdramili oko onog šamara, kao da je Goto ubila ne slučajno udarila.

Dobro je bilo čupanje Rene i Kike. Ali i tu scenu je Rulli morao da upropasti svojim kreveljenjem. facepalm  Ne znam šta se dešava ali svi producenti su se vratili onome što je godinama falilo. Glavna i villana treba stalno da se šamaraju. Ovde dve su se dobro izmlatile. smile2

Uneli su svežni u priču ulaskom Jorgeove vanbračne dece. Ćerka bacila oka na Pabla. Sin na Flor Ivon. Biće zanimljivo.

Mnogo više sam očekivao od Jaspeado i Araize. Njihova priča ispada najdosadnija. zzzzz

Nekako mi je serija skroz u fazonu španskih komedija. Naravno daleko lošija ali opet ideja je nekako u tom stilu. Svi su skupljeni u istom kraju, svi su povezani, obradjuju neke normalne situacije. Meni je brzo prošlo ovih 30 epizoda što znači da nisu dosadni.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 02.12.17 22:10

@Miloš92 wrote:Al super je što se svi slažu i šale u ovakvim situacijama. A ne kao Salinas i Alvarez što su izdramili oko onog šamara, kao da je Goto ubila ne slučajno udarila.

Opet sam neupućena rofl Miloše po ko zna koji put uputi me rofl Ne pratim nešto više te meksičke skandale. DNK diva me je dokrajčila rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 22:24

Na snimanju "El vuelo de Victoria", Goto je slučajno stvarno ošamarila Elizabeth. Odmah je izašlo u medijima da je ova već tada napravila dramu. Medjutim, posle je Goto okačila taj snimak na twitter i napisala neki komentar tipa "Imaš još nedelju dana snimanja da se revanširaš." Al ono, sprdala se devojka. I na tome se završilo. Da bi nedavno Elizabeth gostovala u Hoy, gde je bila u fazonu da se takve stvari dešavaju ali ipak je kroz svaku drugu rečenicu bockala Goto i videlo se da je i dalje ljuta. Onda su pre par dana na nekom dogadjaju nahvatali Salinasa i Elizabeth, gde je on izvredjao Goto, nazvao je lošom glumicom, neprofesionalnom, prozvao je da je okačila taj snimak kako bi skupila lajkove i sl.

Evo snimak:

Mene je ovo malo iznenadilo jer su radili zajedno u MCET i tada se ceo elenco baš lepo slagao.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 02.12.17 22:37

Ma vidi se na ovom snimku da je Goto nije namjerno udarila. Djeluje mi iskreno njena reakcija. To što je postavila na twitter bi bilo ok da su se obije složile. Ako je Goto to postavila bez njenog znanja onda mi je reakcija od Alvarez ok. Ali zato mi je ovaj Salinas nidje veze. Što isproziva djevojku toliko facepalm Lupila joj šamar i to je to. Marlene Favela i Carolina Tejera su se šamarale kao lude za vrijeme GS rofl Nisu uopšte glumile rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.12.17 22:39

Ma Salinas je oduvek bio drama queen. Nije mu ovo prvi put da ima ovakve izjave. Kao neka menopauzična tetka je.
Jbg, desilo se da je udari. Nije sigurno namerno. Goto je baš opuštena devojka, oduvek se sa svima slagala dobro. Nije u tom fazonu.

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Back to top