EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Rosario Tijeras

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Rosario Tijeras

Post by -MILOS- on 22.05.17 23:45

kako god Milose ovo je serija za Aztecu, a Azteca ima svoj kanal u Americi smile2
mene su iznenadili smile2 i bas mi je drago zbog serije, taman cu je gledati kad krene kod njih smile2
inace Buchonas koliko sam ja upucen ce ici na Unimas, tako su je bar najavljivali cak su i glumice iz serije o tome pricale, e sad mozda je doslo do neke promene. Univision i treba da se okrene malo drugim produkcija. Bio je i red smile2

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4190

Back to top Go down

Re: Rosario Tijeras

Post by Miloš92 on 22.12.18 12:42

Tek sam sad skapirao da nisam uopšte komentarisao ovu sezonu.

Naravno continuara.

Šta da kažem. Prva polovina sezone je bila smorčina. Baš su bili loši, čak sam mislio i da odustanem. Ali druga polovina je bila dobra a poslednje epizode odlične. Sjajno finale. naklon Dobro im je ovo što na kraju svake sezone joj ubiju po jednog galana. Ode i Antonio.

Ali scena kada je saznala da su Aurora i Anhel ubili Antonia. naklon Ova Barbara je nestvarna. Kakva Yepez i njeno preglumljavanje, ova briše pod sa njom. Sjajna je.

Poslednja scena je isto bila moćna. Ne vidim drugačiji nastavak priče osim da počne da saradjuje sa policijom, manje više svi to komentarišu.

Svakako ću im dati šansu. Dobro su završili i sad me zanima šta planiraju dalje.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12042

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics