EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Luzbel está de visita - Page 4 Eog4CZj

Luzbel está de visita

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Luzbel está de visita - Page 4 Empty Re: Luzbel está de visita

Post by jasanty on 03.02.19 11:14

Zavrsila sam sa gledanjem ove divne serije. smile2

Tek se na kraju otkrila misterija vezana za naziv serije. Adrian je pop. Zar je moguce? mrgreen I definitivno jedan od najboljih muskih likova. naklon Kada je Cristian izasao iz kuce i kada ga je Adrian zaokruzio na slici, znala sam da nije mislio na to da ga se resio, mislila sam da je to uradio kako bi ovaj sredio svoj zivot, da bi se vec kod Lucije shvatilo da je hteo da ih izbavi iz pakla u kom su bili.

Ostalo mi je nejasno zbog nedostatka epizoda sta je na kraju bilo sa Cristianom i Asdrubalom. Jesu ostali zajedno? U ovim poslednjim scenama uopste nisu bili zajedno, pretpostavljam da su se posvadjali kad je Cristian otkrio da je Asdrubal znao da je Adrian otvorio firmu na njegovo ime sa Francovim novcem.

Otkrila se i misterija oko onog krsta koji se na pocetku serije izgubio i koji je toliko znacio Paulini. Ostajem i dalje pri tome da ona odgovara nazivu serije. rofl Iz epizode u epizodu me sve vise nervirala. Uvek je morala svuda da se nacrta, sve da cuje, a kasnije i da vidi. Kako je samo jurila jadnu sluzavku po kuci. look Mada mi je ostala upecatljiva i scena kada Adrian podize krst prema njoj, a ona na terasi i brze bolje pobeze u sobu. smile2 Dalo se pretpostaviti zasto je mrzela Luciju i Elsu, ali mi nije jasno zasto je Lucijinu majku. Secam se da je Nacha rekla Luciji za to, ali ni ona nije znala razlog. Verovatno iz istog razloga kao i njih dve. winky Kako je samo maltretirala Luciju, pa joj jos na kraju kaze kako je Esteban umro. Inace, Luz Stella Luengas je bila odlicna u ulozi Pauline.

Stef, iz tvojih komentara sam videla da je Paulina ubila Wilfreda. Zasto njega? Secam se da je zavrsio u zatvoru.

Karem se popravila u odnosu na pocetak, Fabio je i dalje bio uzasan, na kraju se pokajao. Trebalo bi da je Elsa ostala sa Bernardom na kraju. wub

Odlicna serija, likovi, ocena 10. thumbup

jasanty
jasanty
Member
Member

Poruka : 237

Back to top Go down

Post by Stef on 03.02.19 22:02

Baš zbog toga mi je i bio genijalan naziv serije, ironičan, Lucifer u poseti a ono božji čovek došao da ih izbavi od samog sotone. smile2

Mislim da su Cristian (meni je bio hit što su ga latinosi zvali la niña Cristian roofl ) i Asdrubal ostali na kraju zajedno, u komentarima sam čitao da su se posle te svađe pomirili. nezna Iz ove iskasapljene verzije je navodno izostavljeno podosta njihovih scena.

Wilfred je beše bio dečko od one bucke Asdrubalove sestre? Koliko se sećam tih komentara on je valjda pobegao iz zatvora i kao napao Paulinu nešto pa ga je ona ubila iz samoodbrane, tako nešto. Mada nemoj da me držiš za reč, davno je to bilo kad sam gledao, moraću da prečešljam malo. smile2

Mislim da i jesu Bernardo i Elsa ostali na kraju. Meni su oni bili aw i fora mi je što su Danilo i Maria Helena bili par u ovoj seriji a u LVDB Alicia nije htela da oprosti Amadoru. smile2

Moderator
Moderator

Poruka : 10619

Back to top Go down

Post by Srki22 on 04.02.19 1:36

Jasanty, drago mi je sto je ova serija dobila jos jednog fana. Zasluzuje ih mnogooo vise.

Da, ostalo je nejasno da li su Kristijan i Asdrubal ostali zajedno na kraju, ali verovatno da jesu, ne vidim razlog sto bi se rastali zbog jedne svadje... a uostalom, ko da su bitni, sto se mene tice, mogli su ih i skroz izostaviti... rofl rofl mada moram priznati Jimenez je sa njima napravio odlicnu pricu, i ta dva glumca su super (jos iz Paquite). Prica dobija na tezini kada se pojavljuju one dve "liberalne" babe. smile2

Sto se naziva tice, fenomenalan je, kao i vecina Jimenezovih! Jeste, prava ironija! smile2 Adrian na prvi pogled i lici na djavola (nisam rasista, ali pisac je uklopio i boju cak rofl ), pa ta misterija u pocetku, on je delovao tako hladno i proracunato... jos ona crna macka (ona je zapravo djavo ili Paulina), a Adrian "andjeo koji privremeno pada sa neba" (Lucifer je i bio poslat sa neba na zemlju), spasava jednog po jednog clana porodice od pravog zla (Pauline i Fabija). I na kraju ostaju njih dvoje oci u oci sa Adrianom.

Verovatno sam vec pominjao...najvece iznenadjenje u seriji definitivno mi je bio sex izmedju Else i Adriana, a najjaca scena njihov rastanak kad Elsa odlazi, a on posmatra iz mraka. I kad ona kaze nesto u fazonu "Ne znam ko ste zapravo vi i zasto ste dosli, ali znam da se ni sa kim nisam osetila tako zenstveno kao tu noc sa vama" i poljubi ga u obraz valjda. Naravno, obozavao sam i kad je osamarila Fabija i Paulinu. Pocistila je pod sa njima... a vecinu serije su je tretirali kao idiota.
Dobra mi je bila i scena kada se saznalo da je Paulina u stvari videla pravog sina od Fabija kad je bio dete, odnosno otkad se pojavio Adrian u kuci, ona nije sumnjala da je on Fabijov sin, ona je ZNALA da on to ne moze biti, po boji koze.

E meni je tu ostalo nejasno da li je Elsa ostala sa Bernardom... jer sasvim neocekivano i na moje razocarenje ona je Bernardu nesto rekla u fazonu da bi se vratila Fabiju, posto se on pokajao pred smrt?!
Srki22
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 155

Back to top Go down

Post by Stef on 04.02.19 2:03

Meni je priča Cristian i Asdrubal bila odlična. Obično gej priče u serijama dave al ova je bila baš dobra, dosta kompleksna.

.tno sam vec pominjao...najvece iznenadjenje u seriji definitivno mi je bio sex izmedju Else i Adriana, a najjaca scena njihov rastanak kad Elsa odlazi, a on posmatra iz mraka. I kad ona kaze nesto u fazonu "Ne znam ko ste zapravo vi i zasto ste dosli, ali znam da se ni sa kim nisam osetila tako zenstveno kao tu noc sa vama" i poljubi ga u obraz valjda. Naravno, obozavao sam i kad je osamarila Fabija i Paulinu. Pocistila je pod sa njima... a vecinu serije su je tretirali kao idiota.
Dobra mi je bila i scena kada se saznalo da je Paulina u stvari videla pravog sina od Fabija kad je bio dete, odnosno otkad se pojavio Adrian u kuci, ona nije sumnjala da je on Fabijov sin, ona je ZNALA da on to ne moze biti, po boji koze

Upravo na ovim primerima se i vidi koliki je Jimenez genijalac. naklon
Adrian je baš ono lik koji ruši sve sapunjarske klišee i stereotipe.

Da, i meni je bilo čudno to što je Elsa rekla na kraju. Mada mislim da fale posle toga još neke scene i da je verovatno ostala sa Bernardom na kraju ako se dobro sećam šta se pisalo. nezna

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jasanty on 04.02.19 11:29

@Stef wrote:Baš zbog toga mi je i bio genijalan naziv serije, ironičan, Lucifer u poseti a ono božji čovek došao da ih izbavi od samog sotone. smile2

I jeste genijalan naziv, mislila sam da ce se pre otkriti tajna vezana za naziv, kad ono u poslednjoj sceni. naklon

Kad pogledam, nedostaje 50 epizoda, imalo je tu dosta materijala, nije ni cudo sto neke stvari ostaju nejasne. Iz tvojih komentara se vidi kako se Begoña i Adrian poznaju, a to je izbaceno. Jeste, Wilfred je njen decko. Hvala na objasnjenju, rekoh Paulina nije imala motiva po ovome sto je prikazano, nisu se poznavali.

I meni su Maria Helena i Danilo preslatki. Ona ce za mene zauvek ostati Alicia. winky

@Srki22

One dve babe su mi genijalne. rofl I Stef je pisao, a i meni je jedna od najdrazih  scena kada im Asdrubal prizna istinu o sebi, uzme onu torbu sa stvarima i pozdravlja se sa njima ocekujuci da ce da ga izbace. roofl I mali Tino mi je odlican, rofl  Davidov brat.

Fabio se pokajao jos kad se vratio sa puta sa Magaly, shvatio je ko je i sta je ona, a i koga ima u kuci. Koliko je samo zeleo da se vrati kuci, a tamo iznenadjenje. Elsa izbacila stvari iz sobe, pa jos kad je dosla onako sredjena... naklon Meni se cini da mu je obecala samo zato sto je bio na samrti u onom sanitetu. Kad ju je pitao da li ce mu se vratiti, usledila je pauza, cini mi se da mu je nevoljno to rekla. Mada je i Bernardu to ponovila, da li zbog obecanja ili rutine, ne znam.

Jos jedna upecatljiva scena, kada se Esteban posvadja sa roditeljima i kaze im da i njihova porodica, bas kao i Fabiova, nije bas tako savrsena, a njegova majka stavi glavu u tanjir. rofl rofl rofl
jasanty
jasanty
Member
Member

Poruka : 237

Back to top Go down

Post by Stef on 04.02.19 16:27

Ona ce za mene zauvek ostati Alicia. winky

To se i ne dovodi u pitanje. aw

scena kada im Asdrubal prizna istinu o sebi, uzme onu torbu sa stvarima i pozdravlja se sa njima ocekujuci da ce da ga izbace. roofl

Sjajna scena naklon bakice su divne aw

Meni se cini da mu je obecala samo zato sto je bio na samrti u onom sanitetu.

Dobro da, sad kad tako kažeš, i meni deluje da je to u pitanju. Kao da je u afektu rečeno ili barem da mu se ne bi pogoršalo stanje.

Jos jedna upecatljiva scena, kada se Esteban posvadja sa roditeljima i kaze im da i njihova porodica, bas kao i Fabiova, nije bas tako savrsena, a njegova majka stavi glavu u tanjir. rofl rofl rofl

Ovo je bio hit naklon rofl

Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics