EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La ley del corazón

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: La ley del corazón

Post by tae on 05.12.17 22:22

Što vidiš, možeš i skinut.. Nekad lakše, nekad teže, ali uvijek ima načina..
tae
Member
Member

Poruka : 381

Back to top Go down

Post by jasanty on 08.03.18 10:40

Izgleda da sa emitovanjem druge sezone krecu posle Mundijala. egyptian
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 178

Back to top Go down

Post by tae on 29.04.18 17:10

Ova i dalje radi klipiće.. ovaj joj je super ispao
tae
Member
Member

Poruka : 381

Back to top Go down

Post by jasanty on 17.06.18 1:14

Rodrigooo

rofl  rofl  rofl I njih trese fudbalska groznica.
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 20.07.18 19:35

Moze li neko da pomogne? smile2 Vrtim snimak sto puta i nema sanse da pogodim sta je rekao kada je premijera. Da li mi se cini ili je rekao mitad de mes? Inace, kakvu glascinu covek ima.  naklon  naklon  naklon

Link

Premijera druge sezone je trebalo da pocne posle Mundijala, ali je malo odlozena kako bi imali vise vremena za snimanje. U tom terminu je sad Master Chef koji je poceo 5. juna, i rekli su da ce trajati vise od dva meseca.
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 08.08.18 22:00

jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 28.08.18 0:06

Sa emitovanjem druge sezone krecu 10-og septembra. smile2
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by jasanty on 17.09.18 16:19

Odgledala prvih pet epizoda, nisam bas odusevljena nastavkom. Pocetak prve epizode ocajan, opet su rastavili Pabla i Juliu. sad U nastavku je to islo na bolje, ali i dalje nisu na nivou prve sezone. I ovi novi slucajevi podsecaju na one iz prve.

Duperly jedini vadi situaciju. Kako je samo uleteo kod Nicolasa u sobu, pa kad je izvukao onaj kais. roofl Scena sa Pablom i la chancleta... rofl

https://www.instagram.com/p/BnwFKvThLHV/?taken-by=rodrigo_candamil

I ono sto fali na snimku - En mi casa suena clak, clak, clak... rofl

Uglavnom, nastavljam sa gledanjem, valjda ce se popraviti.
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Srki22 on 14.10.18 14:36

Sto se tice sezone 1...Vidim da svi koji su gledali dele isto ili slicno misljenje..

Prvo, ono sto mi se ne dopada.. Camilo Borero. Skoro da i nema nista drugo. smile2 Naravno i u drugim Monikinim serijama postoje iritantni likovi koji su slicni njemu (nisu to ni oni pravi negativci, nego vise "ljigavci" - Nicolas Montero u LHDM i LCYEC, ili Arturo Peniche u Victoriji), ali ovaj je nadmasio sve. Kako lik, tako i glumac. Koje su to face, fraze, govor, manipulacija, patetika... onaj njegov rodjak Andres ("Bejbi") je za nijansu podnosljiviji.

S jedne strane, slozio bih se sa tae da je Hulija postala G L U P A Č A , iako mi je jako draga, interesantna, lepa i harozmaticna od samog pocetka (sjajna Laura Londono), otkako je Borero izasao iz zatvora, kao da je malo skrenula. Lik je spavao sa striptizetom noc pred vencanje i ona mu oprasta i nastavlja vezu sa njim, a pritom je upoznala coveka koji ti to nikad ne bi uradio, sa kojim ima neverovatnu hemiju, mnogo slicnosti i koji mnogo vise vredi od njenog verenika (za kojeg ni ne znamo da li je zaista ubica), i ona bira "Kamija". Zasto???

S druge strane, ne mogu da kazem da je samo Hulija kriva sto njena veza sa Pablom nije uspela (ja sam na 90-toj ep, ne znam posle da li ce nesto biti). Nije ni on savrsen (iako mnogi to misle za njega), jer zena koja ti se toliko svidja, ne pusta se tako lako...Ako je osetio reakciju i sa njene strane (sto je ocigledno), zasto se sklonio kad je ovaj izasao iz zatvora? Na sve moguce nacine se bori za decu (ajde, na stranu to sto nisu njegova), a za zenu koju voli - nimalo. To je naglasila i Hulija jednom prilikom da joj smeta. Ne kazem da treba da kleci pred njom, ali zene kao sto je ona (koja je pandam njemu u zenskom obliku) vole da je muskarci postepeno osvajaju i zavode. Kako je Duperli poceo da muva Katu, iako ona izlazi sa onim smorom. smile2

Ostalo sve mi se dopada, cak i advokatski slucajevi, koji me nikad nisu nesto posebno interesovali. Zanimljivi su. Svi glumci su izuzetni, sve pohvale.

Kao i u drugim njenim serijama, prijateljstvo/"porodica" i ovde predstavlja glavni lik. I ovog puta je sjajno to prikazala, i to je ono sto ovu seriji cini kvalitetnom i zbog cega bih je preporucio svim fanovima dela Monike Agudelo (iako je ovo vise radio njen brat Felipe). Humor, prirodnost/spontanost, dobra muzika... kao i uvek, na nivou. smile2
Srki22
Junior member
Junior member

Poruka : 131

Back to top Go down

Post by jasanty on 14.10.18 19:27

Da, koliko god Borrero bio iritantan, manipulator, ljiga, meni je Sebastian Martinez bio odlican u toj ulozi. Bas kao i Montero u LHDM. U poslednja dva pasusa si rekao sve sto npr. iz sinopsisa ne moze da se zakljuci, a sto seriju cini tako kvalitetnom i vrednom gledanja. smile2

Sto se tice druge sezone, sve su bolji i bolji, samo je trebalo preziveti prvu nedelju. Dobili su pojacanja u vidu Alejandre Borrero, Natashe Klauss i Marie Helene Doering, naklon naklon naklon koja je tu da zagorca zivot snaji i sinu. rofl Odlicna je kao i uvek. Od glumaca tu su Jorge Cao, Fernando Arevalo i Mario Espitia. Potvrdjeno je da ce druga sezona umesto planiranih 80, imati 100 epizoda.  smile

Kakvo je samo odusevljenje bilo kada su se posle 16. epizoda druge sezone pojavili Miguel i Alvaro,  naklon  jedini gej par koji obozavam. Bez njih nista.  winky

Fernando Arevalo se uklopio savrseno, advokat i, moglo bi se reci, privatni detektiv Mahecha. Kako samo juri po hodnicima i muva Carmensitu, koja stalno prevrce ocima kada ga vidi. Kad na kraju zavrsi sa njim. lol2 Duperly ima napade kijanja kada je u njegovoj blizini, roofl a Julijin komentar za njega - da li je to onaj sto seta okolo sa kravatama kao Marcosovim.  rofl

Odlicno je sto su se i advokati vratili u svoje kancelarije, kako je taj prostor nedostajao na pocetku druge sezone. thumbup
jasanty
Junior member
Junior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top