EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La ley del corazón - Page 5 Eog4CZj

La ley del corazón

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

La ley del corazón - Page 5 Empty Re: La ley del corazón

Post by jasanty on 02.05.19 12:16

Zavrsi se i ova druga sezona 22.04., na kraju sa 146. epizoda. Sto se same radnje tice, mnogo je to losije u odnosu na prvu sezonu. Dosta predvidljivih situacija, slucajeva koje su ponavljali. Do 90. epizode su smorili, to je najveca mana. Jednostavno nisu znali sta ce sa polovinom glumaca i njihovih uloga. Tu mislim na uloge koje su imali Elias, Carmen (koja se tokom cele serije samo iscudjavala, prevrtala ocima, draza mi je bila u prvoj sezoni sa igrama na srecu, onim njenim dekicom smile2 ). Cak je i Nico izgubio svoju ulogu zenskarosa, stalno su vrteli skoro iste scene sa njim i Mariom del Pilar. Jedini koji je koliko toliko vadio situaciju je Alfredo Duperly. Sjajni Rodrigo Candamil. naklon naklon naklon Sva tri glavna para su na kraju ostala zajedno, zao mi je sto Lola nije ostala sa Francom nego sa Mahechom.

Sto se gostujucih glumaca tice, Coraima Torres se pojavila u nesto vise od 20 epizoda. Njen lik je doveden u vezu sa trenutnom situacijom u Venecueli. Alejandra Borrero je izasla iz serije, nije se slagala sa jednim slucajem iz serije koji je povezan sa njenim privatnim zivotom. Na kraju se taj njen izlazak iz serije pokazao odlicnim. Maria Helena Doering nije imala neki lik, ali je svoj posao odlicno odradila, bas kao i Jorge Cao. Mario Espitia me nervirao. Sa druge strane, sve pohvale za glumu Jaira Camarga koji je imao divnu ulogu Alfredovog oca. Sjajan tandem sa Acom Perezom. rofl naklon

Tokom snimanja i emitovanja serije su ostali bez dva sjajna glumca, Herberta Kinga koji se pojavio u jednoj ili dve epizode (zanimljiv podatak da je bio stric fudbalera Falcaa) i Javiera Gnecca kome su odali pocast u poslednjim epizodama serije. Sjajan gest ljudi sa RCN-a i glumaca, tu pre svega mislim na Lauru Londono i pesmu koja mu je posvecena. naklon naklon naklon
jasanty
jasanty
Member
Member

Poruka : 245

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top