EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 11 of 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by Stefy on 03.02.17 7:15

@FanSte wrote:
@Stefy wrote:http://i.imgur.com/ARePqrY.jpg

Što sam trebala? facepalm
Ne sudiš knjizi po koricama, samo ću to reći. winky
I dalje ne vidim šta je toliko bilo otkriveno da Eva ostavi svoju decu. Činjenica da su joj Ruđero i Tri ruže pretili? Da je bila neka majka, učinila bi sve za tih 8 godina da istina izađe na videlo i spreči da Aurora bude u zatvoru. Očekivao sam da će otkriti baš nešto bitno kad se ona pojavi, a toliko glupo objašnjenje za njeno odsustvo je dato da je to neverovatno. Još ju je Edoardo odmah ubio nakon toga i niko i dalje ne sumnja na njega, a bilo je tako očigledno da je on u jednom trenutku. Na sve to, baba i Elena znaju, ali se prave lude. facepalm

Razrešenje Lukinog ubistva jeste bilo okej, mada mi je bez veze što su od Viole za dve epizode napravili ludaču koja je spremna na sve, a celu prvu sezonu je cmizdrila i bila neka paćenica. Trebalo je napraviti nekako da bude od početka karakterna, ali ne na očigledan način da je ubica.

Meni je ova druga sezona onako. zvizd Sve se nekako odjednom promenilo, doveli su ove nove likove, a onaj početak sa otmicom bebe je bio takav smor da je to strašno. Za početak sezone, oni su uzeli to da bi beba bila spašena već na početku sledeće epizode. Prva sezona mi je bila mnogo zanimljivija na samom početku nego ovo sad.

I dalje nastavljaju sa bezveznim pisanjem svih likova. Edoardo je sad odjednom main villain, ubija sve redom jer hoće da bude sa Aurorom, ova Veronika je villana principal, a Dart Vejder sa tavana je i dalje misteriozan i ubija po potrebi. rofl Kako mi je bila smešna scena kada su ubili onu babicu Soniju. rofl Znao sam da će Amedea ubiti odmah jer je previše znao i otkrili bismo šta se krije iza Pjetrarosa misterije brzo. Aurora i Alesandro su mi tako bezvezni zajedno, kao vole se, a stalno sumnjaju jedno u drugo i imaju neke glupe svađe. Baba Monforte je odjednom dobra, niko ne zna da je pokušala da ubije Evu i to je super. Mateo je samo nestao odjednom, a Laura živi kod Alfreda. rofl Imam utisak da sa pojedinim likovima nisu znali šta da rade, ali su ih ostavili u seriji i napisali tako imbecilne scenarije samo da bi dobili na minutaži ili nisu hteli da ih izbace bez objašnjenja. Ja uopšte ne vidim šta će Laura, Alfredo, Čezare i oni njegovi nesrećni sinovi u ovoj drugoj sezoni.

Amedeovo ubistvo je bilo predebilno. shock

Mislim da su Veronika i novi pop u crkvi brat i sestra, Amanda i Simone, a da je Dart Vejder njihova majka ili otac koja je te noći doživela nešto strašno (bila je neka scena kad na zidu šljašti krv), a da su sa svim tim povezani Monforteovi, konkretno Luka i baba zbog one table gde su bili zalepljeni članci i sve vezano za Monforteove. Amedeo je tu verovatno umešan kao doktor koji nije spasio nekoga bitnog za Veroniku, pa su se Dart Vejder i ovaj brat i sestra vratili da se svete Monforteovima. Videćemo konačno razrešenje, samo se nadam da će u narednim epizodama više tome da se posvete nego ovim glupostima sa Čezareovom decom i smorovima Aurorom i Alesandrom.

Ne znam kako da objasnim, ali meni je sve u ovoj seriji zbrda-zdola. Za jednu epizodu se svi likovi promene, dođe do nekih bezveznih događaja. Niko ni u čemu nije dosledan, sve je nekako nabacano. Kad god gledam, imam utisak kao da gledam neki mix svega i svačega gde je sve moguće.

Inače sam poslednje odgledao S2E03, ostalo mi je još pola sata da sustignem Prvu, pa od večeras gledam opet premijerno.

Moderator

Poruka : 4080
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.02.17 9:59

Ja sam mislio da gore i debilnijenod I sezone ne može, ali me II demantovala. Odgledao sam 2x1 i stao. To je to. Nema dalje. Kataklizma. rofl

Moderator

Poruka : 8662

Back to top Go down

Post by FanSte on 03.02.17 11:04

Serija je ultra zabavna, meni je to najbitnije. wub  I meni se to što ne znam koji je sledeći potez pojedinih likova i šta će se sledeće desiti upravo sviđa. Kad budem poželeo crno - bele likove, prošetaću do Televise i Telemunda (ali stoji da je ovde kompleksnost možda trebalo malo bolje da se prikaže). Džabe, recimo, Patroni doslednost Gabrijelinog lika pri ''osveti'', kad je ta ''osveta'' mene smarala toliko da ne znam ni da li ću nastaviti da je gledam.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2103
Godina : 23

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 03.02.17 13:56

Meni ova druga sezona isto kao i prva što se tiče misterija i dogadjaja.Zanima me ova misterija oko tavana i osobe na tavanu,o čemu se tu zapravo radi i da li je Amadeo zaista bio otac sestara Tavijani ili neke od njih.
Jeste da serija nije kvalitet kakav sam očekivala jer sam odgledala dosta kvalitetnih italijanskih serija ali šta ima veze,nije dosadna a i konačno da u večernjem terminu ide nešto što nije tursko.
Bilo je sto puta glupljih stvari i situacija u drugim serijama pa šta,to je sastavni deo mnogih serija.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 523

Back to top Go down

Post by FanSte on 03.02.17 14:21

~dragana~ wrote:Bilo je sto puta glupljih stvari i situacija u drugim serijama pa šta,to je sastavni deo mnogih serija.

Upravo.

Serija nije Santa Debilka vol. 2 koliko god se neki trudili da je tako predstave, ali nije ni vrhunac kvaliteta. Zlatna sredina, koja meni oduvek najbolje legne. mrgreen
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.02.17 22:53

Niko ovo nije poredio sa SD, to je smeće posebne klase. Ja mogu da gledam ovo i interesantno mi je, ali to ne menja činjenicu da serija jeste kršina, a najveći problem ovde je scenario. U poslednje vreme mi se i produkcija zgadila, na onim HD epizodama s Oyo-a nekad se glas glumaca i slika ne poklapaju, a video sam da toga ima i na Web TV-u, što znači da su epizode tako namontirane, i to mi je užas. facepalm

Kako sam se samo smejao kad je luda Veronika pustila pse na Auroru. rofl Najžešće mi je što se Alesandro naložio da je ona neka dobrica i sad se stalno svađa sa Aurorom oko toga. facepalm Ruđero i dalje nastavlja po starom, nikako da ga ulove Tri ruže. Nadam se da će uskoro se da ih zajebe jer mi se smučilo više da ih gledam. Dosadniji su nego u prvoj sezoni sa tajnim sastancima i ostalim glupostima.

Prikazaše u avance-u večeras osobu sa tavana. Starija je žena, tako da verujem da je Veronikina mama, kao što sam i sumnjao.

Moderator

Back to top Go down

Post by FanSte on 04.02.17 11:40

@Stefy wrote:
Kako sam se samo smejao kad je luda Veronika pustila pse na Auroru.  rofl

lol2  lolsign

Ali cirkus sa njom i Elvirom. rofl rofl rofl  Ona njoj baci u vatru violončelo, Elvira nedugo potom sipa mišomor u hranu za njene voljene kerove, da bi njoj posle Veronika servirala ručak sa mišomorom! rofl naklon naklon naklon

Ruđero se predao Antoniju u zamenu za oslobađanje Viole iz ludnice. I sa njom cirkus u najavi ako izađe. jupi

Na kraju 4. epke, pojava ove babe na tavanu koja gleda Alesandrovu sliku. Šta li žele i planiraju ona i Veronika, živ nisam wow
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 07.02.17 10:07

Kako ga zapetljaše,skoro kao Pecados ajenos,još samo da se ispostavi na kraju da je neko od likova sve to sanjao stars  lolsign
A baš je dobro počelo bilo,ovo više nema veze s onim što bilo u prvoj sezoni a sve kao povezano i sve što je nadalje bilo zapravo započelo pre više od 30 godina.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 14.02.17 6:45

Sustigao ove epizode na Prvoj (S2E10). Moram da priznam da su mi poslednje 2-3 bile zanimljivije u odnosu na ostatak 2. sezone. I dalje ima gluposti i idiotizama za izvoz, ali već sam se navikao. Toliko mi je glupo ovo što su napravili oko crnih plaštova, pa kao Tesa i onaj nesrećnik Andrea odu da istražuju i dobiju podatke ko je pravio, zašto, kome. facepalm A plašt navodno nosi muškarac, a to je u stvari luda majka Veronike i popa. Toliko su bili predvidivi po tom pitanju, tačno sam sve lepo pretpostavio još na početku sezone. facepalm
@Stefy wrote:Mislim da su Veronika i novi pop u crkvi brat i sestra, Amanda i Simone, a da je Dart Vejder njihova majka ili otac koja je te noći doživela nešto strašno (bila je neka scena kad na zidu šljašti krv), a da su sa svim tim povezani Monforteovi, konkretno Luka i baba zbog one table gde su bili zalepljeni članci i sve vezano za Monforteove.
Ovaj drugi deo će verovatno sad da se razjasni jer je očigledno da Otavija zna nešto o tome, kao i baba Monforte. Mislim da je Otaviju zapravo i pregazila baba Monforte. Ruđero isto zna to, ali misli da je muškarac.

Aurorino venčanje i ceo cirkus koji je nastao sa njom i Alesandrom je U Ž A S. facepalm Tako preglupi zapleti da se njih dvoje rastanu i sve se vrti oko onog deteta, ali vrhunac idiotizma je Aurorino "da" na venčanju sa Edoardom. A Alesandro i ona se kao sve vreme vole i ne mogu jedno bez drugog, a od početka serije se samo svađaju, lažu i sl. Alesandrovo spavanje sa Veronikom isto užas. Toliko plitki likovi da je to strašno. stars Isto tako ona bespotrebna i retardirana veza Elene i Elvire. facepalm Sviđa mi se što je Ruđero konačno van zatvora jer je bio mnogo dosadan, a sad se pokrenula radnja opet zbog njega. Aurorin stav prema babi Monforte mi je isto super za promenu, pošto se ova baba uvek duva i umišlja.

Moram da priznam da me je baba Monforte u toliko scena baš nasmejala. rofl Kad krene da napada Elenu da je glupa i luda i da ne zna ništa, onda kad je pokušala da spreči Alesandra da se bije s Edoardom, pa onaj momenat kad pop dolazi da joj kaže da joj se sin udaje, a ona sva izbezumljena ne zna o čemu se radi. rofl

Isto tako, scene sa Dartom Vejderom koji lunja i landara, ona horor muzika i pokušaj da sve to izgleda jezivo mi je presmešno. rofl Ona Andreina smrt i onaj upad na Primaluče su bili cirkus. facepalm

Baš me zanima da li će do kraja 2. sezone da razjasne sve to ili neće da između 2. i 3. izmene glavnu radnju kao između 1. i 2. Kako god, meni se 1. sezona mnooooogo više svidela. Ovo sad mi je skroz bez veze, vidi se da su neki likovi pisani na silu i ubačeni, a oni koje smo već poznavali su obesmišljeni do iznemoglosti (Šila, Laura, Mateo, Elena, Čezare, pa u krajnjem slučaju Alesandro i Aurora), a ovi novi se oseća da su skroz suvišni nekako. Bolje da su se kroz celu seriju držali misterije oko Lukinog ubistva i Triju ruža nego što su ubacivali ove gluposti sad koje pokušavaju da povežu sa svim tim. roll

Moderator

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 14.02.17 9:55

A meni ova druga sezona zanimljivija od prve,prvu sezonu su dosta razvlačili,naročito u drugom delu.
Rudjero i dalje No1 za mene:D:,da nije njega serija bi sasvim drugačije izgledala.Slažem se da su neki likovi postali suvišni,naročito Šila,Laura i Mateo,to što se dešava oko njih mi nije nešto zanimljivo.Jedino ako se ne pojavi Laurina majka pošto su je već pominjali,možda je i ona bila povezana sa tom sektom ili šta je to već.
Takodje me zanima šta su to uradili Veronikinoj majci pa se sveti i da li je ona žrtva u svemu tome ili baš i nije što je meni verovatnije s obzirom na njeno ponašanje.
Edoardo mi i dalje ide na živce a sada i Alesandro i Aurora.
Otavija samo što izašla iz bolnice udariše je kolima,zna dosta toga a večito ćuti.
Moglo je malo bolje sve da bude odradjeno ali za razbibrigu je sasvim dobro.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Back to top