EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 12 of 24 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by ~dragana~ on 21.02.17 9:16

Dogadjaji iz ovih epizoda koje sada idu su mi interesantni.Auorora je očigledno ćerka Roze Gori ali ko joj je otac?

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 523

Back to top Go down

Post by JecaMec on 21.02.17 12:19

@~dragana~ wrote:ali ko joj je otac?

Ruđero. mrgreen
JecaMec
Member
Member

Poruka : 420

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.02.17 22:51

Pratim na Prvoj već nedelju dana, usaglasio sam se. cool Serija je i dalje cirkus bez glave i repa, ali poslednjih epizoda je bilo zanimljivo otkako je Betina prestala da se krije. Nervira me što Veronika na kraju ispade takav mekušac, a bila mi je na početku zanimljiva u celom onom bitch stilu. zvizd I dalje nemamo dobru negativku i to je veliki minus. Ruđero mi je i dalje omiljeni lik, kako mi je samo smešan sa svojim komentarima nekad. rofl Livija me nervira, postala je mnogo dosadna. roll Ovaj ljubavni trougao Mateo, Laura i Šila neću ni komentarisati. Totalno bespotrebno i preglupo. stars Isto tako glupača Elvira i Filipo koji su tako dosadni, bez ikakve hemije. Edoardo mi je bio zanimljiv dok i on na kraju nije omekšao, pa priznao sve Alesandru.

Današnji avance na Prvoj je najavio sutrašnju epizodu koja će izgleda biti baš napeta. cool U avanceu su prikazali da je Ruđero Aurorin otac, mada ništa me ovde više ne iznenađuje. Baš me zanima kako će se sve to razrešiti na Pjetrarosi.

Kako god, navikao sam na ovu nebuloznu seriju, te mi stoga više i ne smeta toliko. Opusti me da gledam svako veče.

Moderator

Poruka : 4080
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.02.17 2:08

Ja malo kasnim zbog obaveza.

Kako nemamo pravu negativku? Šta je Betina onda? cool diablo Kako je samo davila u kadi i šibala Veroniku. rofl A na to dodaj i ubistva (ako stvarno ona ubija, jer ne vidim zašto joj ne prikazuju facu kad već znamo ko je i šta je - osim ako joj možda sinčić ne ubija). A tek se sprema da jebe mater svima.  jupi Mada, mogli su da ostave Violu da se gubi po Viljalbi a ne da je ubiju. roll

I meni je Edoardo baš zanimljiv. Aurorin odnos prema njemu od kako se udala za njega pogotovo. lol1 Aurore mi je bilo baš žao kad je preko kapije gledala ćerkino krštenje. cry Alesandro posebna vrsta debilnih protagonista. puke Zanimljivo da Aurora nije Evina ćerka, i da će se ispostaviti da joj je Ruđero otac.  shock Koji će šok da ih strefi oboje, s obzirom na ono što joj je radio u prvoj sezoni.

Isto tako mi je i Elena baš zanimljiva. Sviđa mi se (iako je bolesno) to što njen nedostatak samopouzdanja i želju za ljubavlju prikazuju na način što se odmah zaljubi u nekog čim joj pokloni malo pažnje - prvo Bruno, preko Edoarda (incest) do Elvire (lezbo) i sad izgleda svršava na Antonija. naklon  lol2

Trougao Mateo, Laura i Šila i mene užasno smara, al' bilo mi ej zanimljivo kad Šila odšrafi policu, pošalje Lauru da donese vino da bi je polica ubila kad ono međutim Mateo ode i polica se sruši na njega. lol1

Sve u svemu, što bi rekao Her Žika, ne zna se ko koga kerebeči. rofl
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2103
Godina : 23

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 22.02.17 10:34

Pretpostavljala sam da je Aurorin otac neko od te četvorice,dvoumila sam se izmedju Rudjera i Šile jer bi zaista bilo previše incesta da je Luka,morali bi štošta da izmene da ne bi tako ispalo a onaj sudija je totalno nezanimljiv tako da sam 90% bila da je Rudjero.
Sumnjala sam i da Viola nije ubijena već oteta i zatvorena i ispostavilo se da je tačno.Da li će je osloboditi i hoće li biti negativka ili se pretvoriti u dobricu...
Betina mi je toliko odvratna.Čini mi se da je ta glumica bila i u seriji La dama velata i da mi je i tamo bila skroz odvratna.
Sve u svemu,možda nisu nešto kvalitetne ali su mi svakako ove trenutne epizode najinteresantnije nakon onih početnih iz prve sezone.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.02.17 21:10

@FanSte wrote:Kako nemamo pravu negativku? Šta je Betina onda? cool diablo
Ona mi spada u one patetične i jadne negativke koje idu okolo i ubijaju zbog glupog razloga. Videćeš i zašto,
Spoiler:
umislila da je gazdarica Pjetrarose, a u stvari je niko i ništa i samim tim sve to što radi radi iz očaja i neke glupe ambicije, tj. nema nikakav dovoljno jak razlog osim želje za bogatstvom i očaja.
Mrzim negativke poput nje, te očajnice, a ona mi spada u takve.

Meni je od početka bilo sumnjivo to Violino ubistvo do trenutka kada nisu prikazali nečije noge u onoj tamnici, onda sam odmah pretpostavio da je to ona.

Pročitao sam na internetu slučajno
Spoiler:
da se u nadolazećoj četvrtoj sezoni vraća Ana Safroncik (Aurora), tako da pretpostavljam da će posle 2. sezone ili većim delom 3. sezone Aurora biti odsutna iz serije iz nekog razloga.
To mi deluje dobro jer mi je inače tako glup i dosadan lik.

Moderator

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 23.02.17 9:51

Kako li je leš Roze Gori i nakon 30 godina ostao netaknut?Baš ga preteraše s tim.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.02.17 14:49

@~dragana~ wrote:Kako li je leš Roze Gori i nakon 30 godina ostao netaknut?Baš ga preteraše s tim.

rofl  shitshield

Da, to je bilo preglupo. facepalm Razrešenje ovog događaja u Pjetrarosi može da prođe, mada meni i dalje nije jasna cela priča oko onog Bratstva. ninja Ruđero je tu nešto pričao i spomenuo, ali ništa konkretno nije rekao. Ja sam mislio da je Bratstvo zapravo preteča organizacije Tri ruže, ali izgleda da nije tako. I zašto je Amedeo nosio njihov ogrtač na onoj slici koju je neko našao epizodama ranije? Svi smo znali da je Betina ubica. Scena kad Edoardo pada u vodu i kad Betina zapali Alesandra, a onda se zapale ona i Lorenco su produkcijski U Ž A S. shitshield Toliko je to bilo amaterski odrađeno da je to bilo bolno za gledanje. Nisam iznenađen što Ruđero na kraju ispade Aurorin otac, a Viola usvojena, tipično telenovelasto.

Večeras možda bude krenula 3. sezone, ostalo je još oko 45 min poslednje epizode 2. sezone. Videh u avance-u da Veronika neće odustati od Alesandra, tako da se nadam da će u nadoazećim epizodama da bude prava kučka kao na početku. Pretpostavljam da će Viola i Kamerana isto da se svete nekome i da ćemo saznati nešto više o organizaciji.

Moderator

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 25.02.17 10:18

Rudjero bez brade nije ni upola privlačan kao Rudjero sa bradom.

~dragana~
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by FanSte on 25.02.17 15:00

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2103
Godina : 23