EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 19 of 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 06.03.18 1:02

Pa mogla je cela epizoda da prođe u iščuđavanju svih otkud sad Aurora živa, meni je bolje što je bilo ovako.

I da, epic win koji sam zaboravio da napišem: prošlo 5 minuta otkako se ispozdravljala sa svima, zove Alesandra da popričaju nasamo i predlaže mu da otera sve i da vode ljubav. naklon naklon naklon rofl

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2103
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 06.03.18 1:41

@FanSte wrote:
I da, epic win koji sam zaboravio da napišem:  prošlo 5 minuta otkako se ispozdravljala sa svima, zove Alesandra da popričaju nasamo i predlaže mu da otera sve i da vode ljubav.  naklon  naklon  naklon  rofl

To je bilo rofl rofl rofl
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 437

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 06.03.18 17:56

Sve, sve ali Tesa.
Bila je udata za Aurorinog oca a onda se smuvala i sa njenim mužem. Ako se kojim slučajem do kraja pojavi i neki Aurorin brat verovatno će i sa njim da bude. lolsign
Sve u svemu, možda i bude zanimljiva sezona, autorima serije očigledno nije prioritet da se dešavaju logične stvari već da se stalno nešto dogadja i time privlače pažnju gledalaca. Za ovakav tip serije je prilično dobro.
Nastaviću da pratim.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 523

Back to top Go down

Post by JecaMec on 06.03.18 18:37

I meni se svideo početak nove sezone, nije ništa spektakularno, ali sasvim je korektno. Slažem se sa Draganom za Tesu, očekujem uskoro nju i Edoarda zajedno. rofl I ako neko može da me podseti šta se desilo sa Violom u trećoj sezoni. Ne mogu nikako da se setim.
JecaMec
Member
Member

Poruka : 420

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.03.18 18:46

@~dragana~ wrote:Nastaviću da pratim.
Bilo bi stvarno bez veze da prestanes, pogotovo zato sto cetvrta sezona ima samo deset epizoda. Inace ja uredno skidam cetvrtu sezonu i odmah nakon sto budu odemitovali sve epizode bacam se na gledanje rofl evo prve tri sezone mi i dalje stoje na lageru mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3922

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.03.18 23:52

@JecaMec wrote: I ako neko može da me podseti šta se desilo sa Violom u trećoj sezoni. Ne mogu nikako da se setim.

Otišla je negde sa onim Filipom, započela novi život. Evo, u večerašnjoj epki Aurora pita Ruđera šta je sa Violom, on kaže radije ne bi da priča o njoj tako da ko zna šta se sa njom dešava. Možda se i pojavi.  Mada, od jednog od najbitnijih likova u 1. sezoni, sveli su je na scenografiju u 2. i 3. , tako da iskreno i zabole me šta se sa njom dešava. roofl

@~dragana~ wrote:Sve, sve ali Tesa.

Haotična je. Najžešće mi je bilo kad ju je večeras Aurora pitala je l' si mi bila sestra i kad si odvela Alesandra u krevet, a ona ''tada više nego ikad''. facepalm Žrtvovala se mučenica da bi Alesandro mogao da je zaboravi, a onda posle te scene ode kod Alesandra i kreće da ga spopada. ninja

Pojavili se Edo i Veronika. aw On otvorio terme i želi da postane gradonačelnik Vilalbe, a Veronika mu je partnerka. Elenin komentar: ''Partnerka? Mislila sam da je samo krešeš''. naklon rofl

Susret Aurore i Edoarda posle toliko vremena... naklon rofl  Uperila pištolj u njega dok se kupao i naredila mu da uzme neoveren ugovor o kupoprodaji Primalučea i da spali kancelariju gde je bio, te je tako zadržala Primaluče. Kako ga izmlatiše Ruđerovi ljudi, uz Aurorino odobrenje. lol1

Zabavni su baš. wub
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 07.03.18 0:42

Bolja epka od juce, ali ipak ove dve epizode od juce i danas nisu cela prva epka (original), ima jos malo od prve!
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 07.03.18 0:51

Juče su pustili oko 45 minuta, danas oko 35. Sasvim korektno je da ide 35 minuta, valjda ne krenu da preteruju vremenom sa skraćivanjem.
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 07.03.18 1:20

@FanSte wrote:Juče su pustili oko 45 minuta, danas oko 35. Sasvim korektno je da ide 35 minuta, valjda ne krenu da preteruju vremenom sa skraćivanjem.

Mislim da Prva nije Pink, ali mogli su da puste jos desetak minuta i da zavrse sa prvom originalnom epkom! cool
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 07.03.18 12:44

To je zbog "Loto" izvlačenja, pretpostavljam da će utorkom i petkom stalno da emituju toliko. Nadam se da neće još više skraćivati i ostalim danima.

Nego, je l' vam se ne čini da u ovoj sezoni Alesandro kao da je preterao sa estetskom hirurgijom? Ili se to samo meni čini.
I Veronika nekako propala, mislim da je bolje izgledala u prethodnim sezonama.
Rudjero se malo ofucao ali i dalje mi je naj od muških likova. smile2

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 523

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 19 of 24 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Back to top