EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 20 of 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 08.03.18 9:17

Prikazaše neku novu, po svemu sudeći, villanu koja posmatra razgovore one sumnjive grupe koja se okuplja u onoj kompaniji, uključujući i Fabia. mrgreen Još ima i nešto protiv Alesandra, budući da je nožem probola njegovu sliku.

Fabiovi ljudi podmetnuli požar u Primalučeu, u znak Fabiove osvete Aurori zbog istog njenog postupka u njegovoj kancelariji.
Sad ona iz xy razloga bere grožnje na njegovom imanju, jedinom plodnom u celoj regiji nakon poplave. Novac valjda nije u pitanju, jer nemoguće da je celo bogatstvo Gorijevih bilo pretočeno u ono skriveno blago koje je pronašao Edo u prethodnoj sezoni. hmm lol1  I šta li je sa Pjetrarosom, uopšte ne prikazuju tu kuću? blink
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2127
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 08.03.18 12:16

@FanSte wrote:Prikazaše neku novu, po svemu sudeći, villanu koja posmatra razgovore one sumnjive grupe koja se okuplja u onoj kompaniji, uključujući i Fabia. mrgreen Još ima i nešto protiv Alesandra, budući da je nožem probola njegovu sliku.

Fabiovi ljudi podmetnuli požar u Primalučeu, u znak Fabiove osvete Aurori zbog istog njenog postupka u njegovoj kancelariji.
Sad ona iz xy razloga bere grožnje na njegovom imanju, jedinom plodnom u celoj regiji nakon poplave. Novac valjda nije u pitanju, jer nemoguće da je celo bogatstvo Gorijevih bilo pretočeno u ono skriveno blago koje je pronašao Edo u prethodnoj sezoni. hmm lol1  I šta li je sa Pjetrarosom, uopšte ne prikazuju tu kuću? blink

Interesantono postaje, ja sam mislio ona koja pomaze Aurori je neka prosta djevojka, a ono kad ona i laptope, kablove .......
A koja kuca je bila pjetrarosa?
Bzau-Bzz
Member
Member

Poruka : 440

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.03.18 12:22

@Bzau-Bzz wrote:
A koja kuca je bila pjetrarosa?

Kuća Rose Gori, Aurorine majke koju je ona nasledila i živela u njoj u 3. sezoni (u 2. sezoni su tu živele Veronika i njena majka - ubica). smile2
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 09.03.18 1:06

Ne mogu vjerovati ko je drzao Auroru, boze sacuvaj, ovo je skandal, nisam ocekivao ovo
Sad Aurora postavlja pravila, Lucija hajde dodzi da vidimo sta ces reci
Sve interesantnije postaje, jako dobro!
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.03.18 7:50

Dakle, Ruđero je bio zabrinut za njenu bezbednost posle pucanja i odlučio je da je drži podalje od svih, a ona Astorijeva je bila zadužena da je leči jer je lekarka. Baš bez veze, očekivao sam da se nešto veće krije iza toga. glare

FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 09.03.18 15:14

@FanSte wrote:Dakle, Ruđero je bio zabrinut za njenu bezbednost posle pucanja i odlučio je da je drži podalje od svih, a ona Astorijeva je bila zadužena da je leči jer je lekarka. Baš bez veze, očekivao sam da se nešto veće krije iza toga. glare

I ja, sad kad je to otkrijeno ostaje da otkrije tko je ubio Ivana i ona dama bez blama sto se mota okolo i ubija ljude koje mogu da je prepoznu
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 10.03.18 1:22

Pojavio se i tatica od Marcije i Tesse, interesantno
Aurora = LUDACA, ali zna ona svoj posao
Jako interesantno tece prica! smile2
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by Marijana on 12.03.18 19:35

Ja čitam i ne verujem. Kažu neko pucao Auroru u srce i ona je ostala živa. shock Kako je to moguće? Koja glupost. glare

Nakon što sam pročitala komentare da ima previše nebuloze. Nemam reči. Preskačem. facepalm
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1250

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 12.03.18 19:42

@Marijana wrote:Ja čitam i ne verujem. Kažu neko pucao Auroru u srce i ona je ostala živa. shock Kako je to moguće? Koja glupost.  glare

Nakon što sam pročitala komentare da ima previše nebuloze. Nemam reči. Preskačem. facepalm
Predlazem ti da pogledas, pokajaces se ako ne pogledas cool cool cool
Bzau-Bzz
Member
Member

Back to top Go down

Post by Marijana on 12.03.18 19:46

Ma jok, pogledala sam nekoliko scena. O Aurori, o Tesi itd. Previše nebuloze ima. Bar priznaj?

Moji prijatelji pratili seriju i rekli su mi da ima previše nebuloze, a što je najgore da je Aurora živa. Mislim stvarno. facepalm
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1250

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Back to top