EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 22 of 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by Bzau-Bzz on 21.03.18 23:43

Jao boze, ovo je postala ludnica
Tessa - glupaca nevidzena, V.A si igra sa njom, a ona nasela
Advokat - covjek V.A., i A.M glup ispada sad
Aurora - zena razepeta na sve strane, ne zna da anagram je bio V.A., a ne A.M.
Alexandro - covjek uvucen u go*na!

Onaj ko je pokusao ubiti Fabiju i uzeo je mobitel nije A.M. nego je
Spoiler:
Veronica Torre
doznace se u sutrasnoj epizodi, mislim mi cemo vidjeti, ali nece doznati ostali! smile2
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by gagi92 on 22.03.18 1:49

Tesu pred kraj pretvorise u negativku. Znam ko je uzeo mobilni, to su prikazali u promo-u. Sad ce Veronika verovatno da sazna ko je ubica i ima da ucenjuje tu osobu samo tako. A Alesandro je toliko glup da nije prvo procitao ono sto je potpisao. Sad ispada da je izjavio o Tesi da je poremecena,luda, sizofrenicarka. I ova je zbog toga povukla prvobitni alibi. Ono sto je mi je i dalje misterija je ko je ona zena sto spijunira Fabija i ostale kada imaju sastanak? I kakve veze ima sa Alesandrom?

Zna li neko koja je epizoda po italijanskom?
gagi92
Member
Member

Poruka : 403
Godina : 26

Back to top Go down

Post by FanSte on 22.03.18 3:58

Baš je luda kuća. rofl Tolika da sam im poverovao bio da je Alesandro kriv za Fjaminu nesreću i da je on uzeo mobilni, jer zaista ne zna se ko pije a ko plaća pa me ne bi iznenadilo.  lol1

Ok, videli smo da ono što krije zaključano u onoj metalnoj kutiji nije mobilni, ali mi nije jasno zašto je zapalio auto kojim bi moglo da se dokaže da on nije izgurao Fjamu s puta.  nezna Ili možda nije on, nisu prikazali lično njega kako podmeće požar, ali on je uzeo kutiju, stao i gladao u auto i auto potom počinje da gori. Ista situacija je bila i sa Fjaminom nesrećom, on je sustiže kolima, pogledaju se i sledeće što se desi njena nesreća. Malo retardirano odrađuju to seckanje scena gde se dogodi nešto sasvim drugo od očekivanog između, ali ok, uspevaju da stvaraju sumnju.  rofl

@gagi92 wrote:Ono sto je mi je i dalje misterija je ko je ona zena sto spijunira Fabija i ostale kada imaju sastanak? I kakve veze ima sa Alesandrom?

Rekla je u fazonu da je ono sve oko brane bilo sredstvo a ne cilj, sredstvo da njeno srce bude srećno. Kapiram da je lujka zaljubljena u Alesandra. lol1 Ima čak i sobu u kući koja liči na one iz ludnice. U toj sobi je Alesandro na kraju uvodne špice, tako da kapiram da planira da ga kidnapuje. jupi

@gagi92 wrote:Zna li neko koja je epizoda po italijanskom?

Koliko mogu da razumem italijanski i shvatim iz opisa epki, trebalo bi da je 6.

Posting Freak

Poruka : 2258
Godina : 23

Back to top Go down

Post by gagi92 on 22.03.18 10:14

Ja mislim da ce da ispadne nesto na foru da su ona i Alesandro u proslosti,pre nego je upoznao Auroru bio u vezi sa njom pa joj je ovaj somio srca i sad zeli da mu se osveti.

Sad, to je neka moja teorija, sad moze daispadne nesto sasvim deseto jer osim sto je fantasticna,ova serija je tako nepredvidiva.
gagi92
Member
Member

Poruka : 403
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 22.03.18 14:24

Serija je odlicna, i je 6 italijanska epizoda, ali pri kraju
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 27.03.18 23:25

Sta se desava, juce i danas jedna ista epka????
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stefy on 28.03.18 6:25

Gledam i ja, ali preko Web TV-a, na 12. epizodi sam. Ostali su verni sebi, i dalje sve glupo i retardirano, montaža užasna, ali sam navikao već. Svakako, ova 4. sezona je miljama ispred one nesrećne 3. koja je stvarno najgluplja i najdosadnija. Ono čime sam oduševljen je Veronikinim likom. wub Prava je cirkuzantka sad, stalno provocira Edoarda. Umro sam na onaj njen povratak iz mrtvih u haljini boje kakva priliči ubici. Trebalo je 3 sezone da prođe da je iskoriste. Nadam se samo da neće da je ubiju i da će na kraju ona da bude ta koja će da zajebe Edoarda. Cela ova situacija sa Tesom i Alesandrom mi je, kako sam i ranije pisao, glupa. Otkriće Aurorinog skrivanja takođe. Astorijevi su interesantni, jedva čekam da vidim razrešenje ubistva. Ona Kruela de Vil koju već 10 epizoda prikazuju u istom kadru kako gleda u tablet mi nije jasna, ali ona scena kad ubije majku (?) u crkvi je super. Svakako, jedva čekam kraj i da se oprostim od ovoga. Sporedni likovi su skroz sjebani, vidi se da su ih ostavili čisto radi reda jer se sa njima ništa ne događa.

Moderator

Poruka : 4085
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 28.03.18 13:07

Sezona je u rangu prve 2 svakako. wub Meni je i 3. bila gledljiva, ali je definitivno najslabija.

Veronika je u ovoj sezoni baš ono što smo priželjkivali tokom treće. aw Jedino nema one glavne časne sestre da se počupaju, što smo takodje priželjkivali. rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 29.03.18 10:05

Ovi sa sajta Prve su se načisto pogubili. Stavili deo epke u 1. delu koji je trebalo da sledi nakon 2., i onda u trećem delu stavili isti taj ''prvi'' deo epke. stars

Je l' je na TV-u bila zadnja scena kad Kristina (Kruela de Vil) ubije onog njenog pomoćnika nakon što je ubila Veroniku ( :byebye:  :byebye:  :byebye: ) jer je hteo uz pomoć nje da je izda, ili smo ostali uskraćeni za jedan deo na WEB-u?

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.03.18 11:07

@FanSte wrote:Ovi sa sajta Prve su se načisto pogubili. Stavili deo epke u 1. delu koji je trebalo da sledi nakon 2., i onda u trećem delu stavili isti taj ''prvi'' deo epke. stars
Kakvi kreteni stars dobro pa si nam javio... da znam da u toj epizodi od sinoc fali deo epizode pa da nadjem na italijanskom wall
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4037

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 22 of 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Back to top