EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Le tre rose di Eva

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Re: Le tre rose di Eva

Post by FanSte on 02.04.18 1:12

Marcija je u ovoj sezoni imala ulogu mosta između Aurore i Tese. Svakako, bila je skoro pa deo scenografije. Mada je meni ona oduvek bila skroz nebitna.

Posting Freak

Poruka : 2258
Godina : 23

Back to top Go down

Post by gagi92 on 02.04.18 1:46

Uzivao sam u seriji od prve do poslednje sezone. Svidelo mi se to sto do poslednjeg trenutka gledaoci nisu znali sa kim ce Aurora ostati. Ja kad sam je video u vencanici sa Fabiom rekoh "gotovo je", ali ne, Aurora ostavi Fabija i ode kod njenog Alesandra.

U globalu serija je odlicna, mada mi je 4 sezona po dinamicnosti i napetosti dosta slaba od prve tri, ali svakako sam uzivao.

Prva me je bas prijatno iznenadila sa ovom serijom, i to italijanskom. Nadam se da se nece zaustaviti na ovoj, vec da ce emitovati jos neku, podjednako dobru kao Toskana.

gagi92
Member
Member

Poruka : 403
Godina : 26

Back to top Go down

Post by mar999 on 02.04.18 1:50

Pokusao sam da pratim ali nije uspela da me zainteresuje mnogo. Ipak, mislim da nije losa serija sve u svemu.

mar999
Member
Member

Poruka : 438

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 02.04.18 14:12

Jedna od boljih, drzala je paznje do samog kraja
Sada neku kao Toskana da ima, da pogledamo
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 515

Back to top Go down

Post by Stefy on 03.04.18 4:15

@gagi92 wrote:Svidelo mi se to sto do poslednjeg trenutka gledaoci nisu znali sa kim ce Aurora ostati.
Uf, baš nismo znali, to je stvarno bilo toliko neočekivano. zvizd

Odgledao sam i ovu 4. sezonu. Bolja je od prethodnih, ali je bilo isto gluposti za izvoz. Celo otkriće oko Kristininog identiteta i njenih motiva mi je preglupo, očekivao sam da se iza toga krije neka veća tajna, a ne ono nebitno. facepalm Nije mi se uopšte svidelo kako je Veronika skončala, želeo sam da ih zajebe sve nekako, pa na kraju da umre sa Edoardom ili nekako dramatično, a ne da je Kristina izbode nožem. roll Koliko je samo retardirana scena u bolnici kad Aurora kao treba da se odluči između Alesandra i Fabija, pa im ponavlja imena, uz onu dramatičnu muziku. rofl Generalno, najveći hajlajt cele sezone je bila Veronika Tore koja je konačno bila villana, mada su joj baš malo prostora dali. Trebalo je takva da bude otkako se pojavila, a ne u 3. sezoni da je zatvore u onaj manastir gde je glavna spletka bila da sjebe madre superioru. zzzzz

Sve u svemu, kad se sabere i oduzme, nikakva serija, ni po čemu posebna, retardirana na više nivoa sa gomilom gluposti, ali ako baš nemate šta da gledate, gledajte. Nije da nije interesantna, ali je dosta spora i odugovlače stalno s nebitnim stvarima. Prve 2 sezone su ubedljivo najbolje, 3. je govno, a 4. podnošljiva.

Moderator

Poruka : 4085
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by FanSte on 03.04.18 11:11

Sve u svemu, kad se sabere i oduzme, nikakva serija, ni po čemu posebna, retardirana na više nivoa sa gomilom gluposti, ali ako baš nemate šta da gledate, gledajte.

Laže Stefy, platio ga Telešundo karton da širi zablude o ovakvoj umetnosti. Ukoliko volite čist kvalitet, ova je serija oličenje toga i obavezno je pogledajte.

Posting Freak

Poruka : 2258
Godina : 23

Back to top Go down

Post by m. on 08.05.18 18:20

U 4. sezoni, Ada je najstrašniji lik u seriji. Mučila je Alesandra. Aurora je birala između Alesandra i Fabija ko će preživeti.

Isprepletani parovi su Veronika i Edoardo i Fjama i Edoardo. Marsija je bila kao podrška sestrama Tesi i Aurori za spas Primalučea i Vilalbe. Fjama kao Leina ćerka, a tri sestre kao Evine ćerke. Ubijena je Veronika. Bila je nametljiva kada je Edoardo postao gradonačelnik. Aurora se borila protiv Fabija koji je hteo korist, izgledao je dobar i fin.

Na forumu ana.rs piše da neće biti Toskane 5. Izabrala sam ovu sezonu, ima još prve 3. Izgleda da je stavljena tačka i venčanje između Aurore i Alesandra je kraj.

Lučija je htela da otkrije za inicijale A. M. Ko je u pitanju? Ona je sporedni lik. Lukrecija i Ivan su bili u vezi, pa je bio umešan Fabio. Ubistava i misterija je bilo malo. Ima i lik Vitorio Astori činovnik.

m.
Member
Member

Poruka : 229

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 08.05.18 20:00

4 sezona je KRAJ SERIJE!
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 515