EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La piloto

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: La piloto

Post by Miloš92 on 22.11.18 22:27

I završio sa gledanjem druge sezone. Bilo mi žao da ne završim kada sam već pola odgledao. Uglavnom ovaj drugi deo jeste bio zanimljiviji od prvog ali svakako cela druga sezona je dosta slabija od prve.

Da ne prepričavam sad radnju jer niko osim mene ne gleda. Uglavnom nisu loše završili. Eto "iznenadjenje" je to što je Yolanda na kraju ostala sa John Luciom. Nekako se jesu izvukli na kraju al opet kraj nije baš srećan. Yolanda je odličila da ostavi Arlya kod Silvie jer je skapirala da će sa njom ceo život biti begunac od pravde i neće imati srećno detinjstvo. Dave odlučio jedini da se preda DEA-i. Eto Yolanda i John odleteli u nepoznatom pravcu. Čak su i Kliičenkovi na kraju uspeli da se izvuku i pobegnu.

Sve u svemu moglo je ovo biti mnogo bolje. Prva sezona je zaista bila dobra. U ovoj drugoj su se malo pogubili. Ubacili su ruse, mafiju a neke konretnije glavne priče nije bilo. I još je početak bio predosadan. Kasnije su bili zanimljiviji ali kasno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11928

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top