EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Me declaro culpable

Page 11 of 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Go down

Re: Me declaro culpable

Post by Ángel on 09.11.17 16:18

Castro u trećoj epizodi.

Kad priča sa ocem, a on je pita jel uzela lekove rofl rofl rofl rofl i nenis u razgovoru sa Morenom. Plačem.

Kulminacija na suđenju, kad vidi muža i dohvati tabletice iz tašne, urnebesna je. rofl

Ima odličan instrumental za nju, pravi onaj Televisin dobri incidental, kao iz horor filma. smile2 Ne sviđaju mi se samo oni momenti gužvanja slike, ne prijaju mi. cool

Global moderator

Poruka : 8696

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.11.17 16:28

@Miloš92 wrote:Irina je bolja nego u VEA ali je i dalje zelena.
Ja volim Irinu, ali je vise volim zato sto se devojka trudi, ulaze u sebe, spanski je odlicno savladala, ali opet skripi sa glumom. Gledljiva je, ali i nije bas za protagonico. Nadam se da ce me razuveriti kako odmicu epizode. Znam da ce vecina reci sigurno je spavala sa nekim zbog uloge sto opet nije iskljuceno, ali s druge strane devojci stvarno treba da se skine kapa za uspeh koji je dozivela u Meksiku.
Mene samo strah da se ovo cudo ne produzi ukoliko budu imali dobar rejting smile2

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3965

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.11.17 19:20

Izvrteo sam epke, baš su zanimljivi. smile2 Nesmi se mora priznati da jedino njene najnovije serije liče na stare dobre Televisine sofisticirane gledljive treševe, bez izmišljanja tople vode. I uz to, uvek ubode instrumentale bez kojih nema melodrame, stoga ni uživanja u sapunjastim scenama za mene (uz Morena, jedina se poslednjih godina i oko toga potrudi). naklon

Posting Freak

Poruka : 2185
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.11.17 19:57

Naslovna pesma

Znam da ce vecina reci sigurno je spavala sa nekim zbog uloge sto opet nije iskljuceno, ali s druge strane devojci stvarno treba da se skine kapa za uspeh koji je dozivela u Meksiku.

To sigurno. Previse je brzo dosla do bitnih uloga. Prvo je niotkuda uletela u PYP medju onakvu ekipu. Onda protagonico odmah nakon toga. Sada drugi. Pisalo se da je Nesma nikako nije htela ovde vec je Ocampo nametnula. Realno ne zasluzuje glavne uloge.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.11.17 23:12

Koliko mene ova pesma odusevljava, ljudi moji.naklon ziveli thumbup thumbsup aplauz smile Kakva interpretacija Marije Hose, za zlatnu medalju, zaista. smile I jos kazu, Mihares i Marija Hose. smile Pa kako, kad vise peva ona, nego on? smile Al dobro, toliko mi je dobra telenovela, da ni to ne zameram. smile Red je da bacim ozbiljniji komentar. smile
Svidja mi se to sto konacno gledamo pravu telenovelu, sa starijim i mladjim protagonistickim parom, cije price su jako lepe, i sjajnim negativkama, to mi je, zasad, najjaci utisak, tako da sam bas zadovoljna. Svi nesto hejtuju Majrin Viljanuevu, a meni je ona ovde bas dobra. Rekoh da je Kastro Cela 2, ali je zena, prosto, stvorena za ovakve uloge, vise u drugima ne mogu ni da je zamislim. naklon Soler mi je standardno dobar, a Irine Baeve sto se tice, mada mi je ovde prelepa, slazem se sa vecinom da nije bas za glavne uloge. Alehandra Garsija mi je divna, steta je sto ovde ima ulogu kakvu ima. I Sabine opet igra negativku u kakvima se i prethodnih godina pojavljivala, a Roca mi je bas falio, tako da mi je drgo sto je ovde. Nadam se da ce se Liset uskoro pojaviti, ona je jedna od onih glumica kakve bas volim.
I meni se dopada sto se u ovoj telenoveli ne izmislja topla voda, nije ono telenovele wannabe serije, i na kraju- nista.
Pojma nemam zasto, al' ja ovo u buducnosti vidim na "Prvoj", javlja mi se tako neki osecaj. Dok bih "Pink" zamolila da vise nikad ne prikazu nijednu telenovelu, osim na Dvojci.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 09.11.17 23:15

Jebote,sad u decemebru ce se navrsiti tacno dve godine kako ništa iz Televise nije kročilo u Srbiju.Daj Bože Kristina da se tvoje slutnje ostvare.Ja sam isto to mislio za TVA i sve sam čekao dan kada će objaviti da stiže na Prvu a ono ništa.
A što se tiče Miharesove pesme meni se uopšte nešto ne dopada,prosto mi ne ulazi u uši,dok su mi njegove za EPDA,QE,Rebecu,savršene.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 728

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.11.17 23:23

Jaoj, Bozicu, pa ja obozavam tvoje komentare, koji si ti genijalac, sa sve j.... smile
Znas kako, "Tres veces Ana" nemoj ni da stizu, i hvala Bogu da nisu, to bi, bre, satrlo i ono malo interesovanja za meksicke telenovele sto jos postoji. Kazem to, jer sam istu gledala do 60 i neke epizode, a danas se krstim samoj sebi i pitam se kako, bre. facepalm Ovo je za "Tres veces Ana" novelon. Meni ta telenovela zaista nije bila po ukusu, i super sam uradila sto sam odustala od nje.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3636

Back to top Go down

Post by Stef on 09.11.17 23:44

Jebote,sad u decemebru ce se navrsiti tacno dve godine kako ništa iz Televise nije kročilo u Srbiju.

Jebote, da l je moguće da neko i dalje kmeči što nema više Televise u Srbiji nakon 2 godine, 5 dana, 11 sati, 13 minuta i 46 sekundi? stars Gledajte šta vam se sviđa na netu, zajebite ove naše retardirane televizije.

Btw, uvodna pesma ništa posebno, slabija i od one Alboranove za TVA i od Perdedora.
Nadam se da ću ovih dana baciti pogled na seriju, gleda mi se luda Castro. wub

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9147

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 09.11.17 23:52

Kao prvo ne kmečim nego znam da se u decembru zavrsila MIVAC pre dve godine i ne vidim tvoju potrebu za dodatnim komentarisanjem mog posta jer te niko nista ne pita.A drugo to tvoje "i dalje" je totalno bespotrebno jer sam se pre sprdao kada nije bilo ništa iz Televise kod nas,pa sam kao "žalio" smile A u suštini me i boli uvo jer se sve može pogledati na internetu,iako je "lepše"na televiziji.
Tako da i ako "kmečim"ili ne to je samo moj problem i ne znam zašto ti to smeta kada se niko nije oglasio sem tebe,i pritom si se nadovezao na Kristininu i moju konverzaciju a nisi spomenut nigde??

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 728

Back to top Go down

Post by Stef on 10.11.17 0:00

Prvo, mani me s tom pričom niko te ništa ne pita, ovo je forum.
Google je tvoj prijatelj pa ga pitaj šta to znači.

Drugo, ne vidim apsolutno potrebu za tim da se ovde uopšte kuka (da te baš boli uvo, ne bi se ti zamlaćivao sa tim koja je poslednja Televisa išla kod nas i pre koliko vremena) za Televisom u Srbiji i zamišlja kako bi bilo lepo da ovo krene kod nas. Gledajte seriju, uživajte i manite se bespotrebnih zamlaćivanja sa emitovanjem serije u Srbiji.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9147

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 24 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Next

Back to top