EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Me declaro culpable

Page 23 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

Re: Me declaro culpable

Post by Ángel on 27.01.18 11:24

Ne sviđa mi se uopšte ovo sranje koje su napravili na kraju... facepalm

Roberta je umlatila Franka da nema tog boga koji bi ono preživeo, a onda je on bio u komi 4 meseca, pa se probudio i seća se svega osim Albe i da je Natalia u zatvoru. Debilno. stars

Promaklo mi je samo, na osnovu čega je Tiziano spetljao Robertu da se uda za njega. cesces

Mislim da je bolje što je kraj, nego da su ovo razvukli sad još 50 epizoda da se Franco ničeg ne seća, a da Albi ubace novog galana koga bi odjebala na početku poslednje epizode. rofl

Global moderator

Poruka : 8694

Back to top Go down

Post by Stef on 27.01.18 12:36

+1

Mislim da je ovo bilo i u originalu, mogli su to da izmene kad je već kraj.

Ajde što su sve ovo napravili, i ranije su pravili sranja, al čemu ove gluposti da Franco izigrava Alejandra Almontea sa bekstvom iz bolnice a tek je par dana budan (a možda ni toliko). facepalm

Pa amnezija pa trčkanje za Robertom... Imbecilizam.

I ne sviđa mi se što je Castro sad previše mirna. sad

Ako su već ovako hteli, bolje da su napravili da se pojavi pred svima pa ih raskrinka na onoj proslavi. Samo što je ta proslava trebalo da bude tek kad se on oporavi a ne ovako 2 dana nakon što se probudi.

Promaklo mi je samo, na osnovu čega je Tiziano spetljao Robertu da se uda za njega. cesces

Mislim da je stvar u tome što je Roberta mislila da je Franco mrtav, pa je htela da se okrene Tizianu jer je jedini koji je uz nju i koji je voli, pa fazon da pokuša da ga zavoli i zaboravi Franca. Jednostavno se uz njega oseća sigurno, ko u onoj Bekutinoj pesmi. zubo

A i on drži veći deo akcija u Maurovoj kancelariji pa uz Tizianovu pomoć Roberta drži oca u šaci i ne može joj ništa.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9136

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.01.18 14:44

Ja sam lepo rekao da je svadja Ocampo i Nesme nešto najbolje što je moglo da se desi. A vi ste odmah digli frku kada ih je Ocampo skratila. Nesme i ovi njeni nisu sposobni da izmisle nešto pametno još 30-ak epizoda, samo bi je još više sjebali. Toj ekipi se samo posrećilo da napravi cirkuščinu sa LQLVMR. I ćorava koka ubode zrno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11531

Back to top Go down

Post by MStefan on 27.01.18 23:51

Recite vi meni da li je onaj resumen što Televisa ima na YT kanalu dobro urađen? rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2094

Back to top Go down

Post by Ángel on 29.01.18 20:00

Gran final u velikom stilu!
Cirkus kao i od samog početka rofl jako mi je drago što je posle sto godina izašla ona stara, klasična telenovela sa villanama koje gaze sve pred sobom bez straha i stida. I drago mi je da je tako nešto upakovano u 62 epizode. smile2

Jako mi je bilo žao Ingrid na kraju oko onoga sa sinom sad i još onda priznala da je ona ubila brata! surprise surprise surprise

Mauro se ubio pred Albom i Robertom shock shock shock

Roberta smakla služavk i Tiziana naklon otrovala je sve što je bilo za stolom, da slučajno ne omane rofl

Julian preleteo balkon... Odlično snimljeno!

Veliko razočarenje Robertina smrt, ali ajde, bila je cirkus sve do poslednje scene. rofl

Sve u svemu - posle Quiero amarte najbolja klasična telenovela iz Televise. 👏
Ángel
Global moderator
Global moderator

Poruka : 8694

Back to top Go down

Post by Stef on 29.01.18 22:25

Potpisujem sve. Mada je meni lično najbolja Televisina od završetka YNCELH naovamo. smile2
I prva gledljiva Televisa sapunjara otkako je ona završila.

Doduše, još jedan tragičan kraj, zabavni likovi pocrkali, dosade hepiend roll al ajde.

Jako mi je bilo žao Ingrid na kraju oko onoga sa sinom sad

Sabine razbila naklon naklon naklon mada je tokom cele serije bila na nivou.

Roberta cry ubi se ko Catalina Creel cry

Roberta smakla služavk i Tiziana naklon otrovala je sve što je bilo za stolom, da slučajno ne omane rofl

Villana godine naklon naklon naklon

Kako je počela, mislio sam da će u finalu sve da ih pobije rofl pa sam se malo razočarao. mrgreen

Super mi je bilo što je bukvalno do poslednje scene bilo neizvesno i urnebesno.

Isto mi se sviđa što su koliko vidim nešto menjali u odnosu na original, Sava reče da je tamo Fatima otrovala i sebe i oca, Mauro se ovde ubio.

Ja nisam ni primetio, al mislim da Paolo nije prohodao?
U originalu jeste, ovde mi se čini da je bio u kolicima u poslednjoj sceni.

Od mene 7/10 za seriju, bilo bi 8 da se nisu glupirali pred kraj i komplikovali bezveze.
U svakom slučaju, Nesma i ekipa su ovog puta prijatno iznenadili. aplauz

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9136

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 29.01.18 23:14

madre e hija *_*

scena sa vozom je bila pis zivi mrgreen
Roberta u svom dobro poznatom elementu wub cela scena je fantazija, ali samo udaranje voza u auto a onda krupan kadar majke i cerke rofl oplakah mrgreen
vracam samo taj deo vec peti put look

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 3961

Back to top Go down

Post by kate017 on 30.01.18 1:12

Gran final je bilo totalno bezveze.Moglo je biti mnogo bolje.Serija blagi uzas i kraj je to pokazao
kate017
New member
New member

Poruka : 16

Back to top Go down

Post by jasanty on 30.01.18 10:51

Ja nisam ni primetio, al mislim da Paolo nije prohodao? U originalu jeste, ovde mi se čini da je bio u kolicima u poslednjoj sceni. @ Stef wrote:

I nije prohodao, to je mnogo bolje i realnije, s obzirom na to sta se sve izdesavalo u poslednjoj epizodi. Bilo bi previse.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 108

Back to top Go down

Post by Sava on 30.01.18 14:14

Ovde je kompletnije finale, jer su skoro svi likovi imali definisan kraj, u originalu nisu. Tiziano je samo ispario iz priče, ovde ga je ubila Roberta. Katia takođe. Ko je onaj lik sa kojim je Katia otišla, u originalu nije imala nikoga? Promenili su i deo oko Ingrid i deteta. Ovde ona ima sina iz odnosa bratom, koji je umro (?), a u originalu je imala ćerku koja se na kraju smuvala sa Gabrielom, ali otac joj nije brat, nego neki njen bivši iz prošlosti. Nisu ni saznale da su majka i ćerka, samo su nagovestili gledaocima. Ovde je takođe bolje što su Gabriela stvarno maskirali kao da ima leukemiju, u originalu nisu. I najveći plus što Paolo nije prohodao.

Moderator

Poruka : 2113

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 23 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Back to top