EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Tenías que ser tú

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Tenías que ser tú

Post by Franko on 22.02.18 13:20

Evo, izgleda da su priznali da je adaptacija čileanske Ambar. rofl

Apocalipse - 60/160
Belaventura - 86/138
Orgulho e paixão - 25/140
Porto dos milagres - 3/188
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2390
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Ángel on 22.02.18 19:27

Koji užas od glume. Ovo se sa ogromnim zadovoljstvom preskače. aplauz

Moderator

Poruka : 8669

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.02.18 22:29

Ja ne znam kako im je uopšte palo na pamet da probaju da ovo provuku kao original.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.02.18 23:15

Ni ja ne nameravam da gledam.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3617

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.02.18 20:33

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 24.02.18 20:42

Ova devojčica je Viktorija iz LQLVMR,prvo sam pomislio kako je porasla a onda se setih da od prikazivanja LQLVMR ima već skoro 5 godina.Baš mi je bila slatka tamo.A ovaj Palacios će uskoro postati gori od Avile,u svakoj drugoj telenoveli se pojavljuje.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 727

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.03.18 20:23

Trailer

Šta znam. Deluje mi simpatično. U svakom slučaju bolje od PATM koja mi je postala nepodnošljiva.

Produkcijski mi je malo slaba. Nekako je previše kartonska za MaPat. I Aradne je nešto baš čudna, izgled, gluma, sve. I neće valjda Rosana Najera biti ovolika scenografija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.03.18 4:08

Gledao neko? Meni se baš svidela prva epizoda. Mnogo bolje od PATM. Lagana priča ali lepo upakovana. Za razliku od PATM imaju konkretnu priču. Tamo je sve bilo smuti pa prospi. Ubacivanje milion i jedne teme a ni jednu nisu obradili do kraja.

Ja i dalje ne verujem da su oni ovo pokušali da poture kao original. Izvrteo prvu epizodu originala. Ajde da su ukrali samo ideju, ovde je sve isto kao u originalu. Identične scene. Stvarno ne verujem da im je to uopšte palo na pamet. facepalm Ja ne znam kako su se na kraju nagodili, valjda su platili autorki originala da ih ne tuži. Uglavnom potpisana je na entradi.

Prva epizoda mi je proletela. Svidja mi se odnos Ariadne i Palaciosa. Ja volim to kad se glavni u početku prepucavaju. smile2

Al ona se baš ubucila. Baš je pre neki dan pričala da nije skinula ni gram viška od porodjaja. I u Esteli je bila buckasta ali su je valjda bolje oblačili pa se to nije toliko primećivalo. Marisa je sva izgubjena, tek se doselila, njena jurnjava kroz grad, uletanje u jednosmernu ulicu, pa saznanje da joj je novi šef otac njene ćerke. smile2

Maria Marcela i Peniche. Po treći put ga je ispalila za venčanje. rofl Biće cirkusa sa njih dvoje. Samo su scenografije njihovih kuća preočajne. Dal je realno da su onako loše uradili ona dvorišta. Ne, nikako se ne izvaljuje da je i dvorište napravljeno u studiju. facepalm Al valjda će biti dosta scena njihovog preucavanja preko ograde pa im se nije isplatilo da to snimaju na pravim lokacijama.

Gretel... wub Ja ne znam sa kime je ta žena potpisala neki pakt. Ona ne stari. Sve je lepša i lepša.

Chantal opet nije villana. Deluje da ima ok lik.

Klince su nam tek predstavili. Al manje više je jasno u kom smeru idu njihove priče. Polo zaljubljen u Decote a u vezi je sa Farfan. Vidim da mi je ona poznata, kad ono ona je bila ćerka Victora Gonzaleza u Candidati. Ova Decote mi je simpa ali meni će ona zauvek ostati Yoya iz "Amores con trampa". Kad god progovori ja očekujem onaj seljački naglasak. rofl

Sve u svemu ja sam zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.03.18 2:58

Ja sam baš zadovoljan nakon prve nedelje.

Baš lepo upakovana pričica. Slatki su Ariadne i Palacios. Prvo je postao njen dečko, a onda i otac njene ćerke. rofl

Pojavila se i Rosana Najera. I to kao villana. jupi Kako je lepa. wub

Baka Nena je opičena. Tek sam sad provalio da je to ona glumica što je glumila majku Geraldine u LMDJ.

Samo su mi višak Decote i Polo Morin. Dovoljno što su iz te dve porodice par Palacios i Gretel. Decote i Aldo Guera sa sve Polom izmedju njih, su mi skroz suvišni. Pa i one dve smaračice iz škole. Cela ta priča vuče na Decotinu priču iz ACT, a i ova Farfan vuče na onu što je glumila Panchu u ACT. Eto jedino su mi oni da kažemo neka mana.

Uglavnom proletela mi je ova prva nedelja. Dokaz da ne treba izmišljati toplu vodu. Imaju običnu ali lepu pričicu, zanimljive likove i eto gledljivi su. Drago mi je što im za sada ide dobro. Na kraju će MaPat od najneuspešnije producentkinje postati najuspešnija. rofl LSDP je dobro prošla, CQM se držala solidnu u ono vreme kada je krenula propast, ovo za sada ok prolazi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by jasanty on 03.04.18 22:16

Nakon 16. epizode i dalje drze paznju, zanimljivi su.

Peniche me pozitivno iznenadio, ja ga prvi put gledam u komediji, deluje sav ozbiljan, a u stvari rofl .

Nicole otkrila ko joj je otac, bas se razocarala. Sve vreme ocekuje da bude neko kao Miky. Marcelo je u pocetku bio ok, sad vec deluje kao mracan tip.

Preskacem deo oko Bruna, Lesly i ovih dvoje oko njih, to malo smara, ovo ostalo moze da prodje.
jasanty
Junior member
Junior member

Poruka : 98

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top