EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Fazilet hanım ve kızları - Page 32 Eog4CZj

Fazilet hanım ve kızları

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Go down

Fazilet hanım ve kızları - Page 32 Empty Re: Fazilet hanım ve kızları

Post by Stef on 12.01.19 17:33

Pa nije bilo potrebe al žena prosto nema kapacitet da razvije seriju da to bude gledljivo duže od 30 epizoda. Njoj je čak i poslednjih par epki prve sezone bilo teška debilana. facepalm

Sa drugom se u početku malo iskoprcala i to je vozilo negde do 30-te epke, posle se pretvorilo u užas.

Moderator
Moderator

Poruka : 10831

Back to top Go down

Post by Barbie on 15.04.19 11:47

Znaci serija mi je prelepa, obozavam je wub
Nije nista wow, al sam navikla na ove likove, ambient, prica i mi je super. Konacno da vidim turska serija nakon Ask i memnu, O hayat benim, a da je po moj merak.

Fazilet carica tv
Sinan omilen. Ostale takodje interesantni.
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1681

Back to top Go down

Post by TVman on 15.04.19 20:35

I meni je zasad dobra. Fazilet mi jedino vredi i par iz ekipe iz vile. Ove ljubavne price Sinan-Hazan, Ece-Jasin mi su najmanje interesantne. Da gledam na net premotao bih, ovako na tv nije moguce.

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1160

Back to top Go down

Post by TVman on 08.05.19 17:41

Na 19.bolumu, serija razbija naklon naklon Od pocetka druge sezone, nema epizoda koja nije zanimljiva. Cirkusa do cirkusa, ne uzimaju daha smile2

Fazilet mi je najbolji lik. Obozavam te njene cirkus-replike, al nekako u ovoj drugoj sezoni njen lik mi je jako zapostavljen. Ali i u tom malom prostoru kojeg ona ima u seriju je dovoljno za da bude cirkus smile

Ece me je bas iznenadila. U prvoj sezoni mi je bila bas dosadna, kukala je samo zasto ne moze biti sa Jasinom, ali sada u drugoj sezoni razvaluje naklon Nova gospodja vile Egemen cool

Sinan-Hazan-Yagiz koji smor zzzzz Mrzim te njihove kukanja, patetike. Al sta ces, moras i to da gledas jer nije net pa da se fino lepo premota.

Takodje i Jasin i Selin su mi iritantni. Dobro je sto su ih spojili i izbacili iz vile. Da bog da se nikad ne vrate kafa

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Barbie on 08.05.19 21:59

I meni je odlicna! Divna zasad

tv
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1681

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 13.06.19 19:45

Nazan Kesal izdominirala, kakvu glaščinu i energiju samo ima naklon

Ovu Nil kao da su pisali po uzoru na neku od Venivisionovih negativki, toliko dreke, pretjerivanja i histerije odavno nisam vidio u seriji rofl Bilo mi je smiješno kad se tobože onesvijestila da privuče Sinanovu pažnju a ovaj samo proše pokraj nje kao pored vreće krumpira s osmijehom na licu smile

Žena najstarijeg sina ima potencijala biti dobra zlica sa svojim podbadanjima, još će tu biti konflikata zbog nje.

Radnja zasad klasika, s jedne strane imamo bogate Egemene i njihove trzavice a s druge Fazilet koja teži izbavljanju iz siromaštva pa se sve prelama preko njenih kćeri. Sad kad je Sinan primjetio Hazan i njenu potisnutu ljepotu, siguran sam da će Ece izvisiti u konkursu za zaštitno lice nove kozmezičke kampanje Egemenovih i tu bi mogli nastati potencijalno zanimljivi zapleti.

Nikola94
Member
Member

Poruka : 329

Back to top Go down

Post by TVman on 13.06.19 21:05

Ja sam na 30.bolumu i dobra je zasad. Malo sam unazad sa epizode koje trenutno idu na Sitelu, ali vikendom planiram da nadoknadim.

Zasad ne smaraju previse sa triagolnikom Yagiz-Hazan-Sinan, i to je dobro. A i sada se pojavila Nil opet pa tako ne verujem da budu njihove scene tako dosadne kao posle 20.boluma.

Jasemin je postala prava zlocka nakon 20.boluma, ali sada joj se sve treba vratiti. Fazilet je saznala njenu tajnu i sada mislim da tek sledi haos cool

Ece sa epizodama mi je sve draza i draza. Malo je bila ko mutava baba dok je Jasemin nju vrtela oko malog prsta, ali sada se normalizirala. Vratila se stara Ece Egemen wub

Izgleda da se krava Selin i Jasin preseluju u vili. A taman mislio da je kod Sukrije idealno mesto za njih.

Nastavljam dalje. Nadam se da nece me razocarati do kraja (mada cisto sumnjam zbog negativne komentare).

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Nikola94 on 15.06.19 3:12

Yagiz ponizio Hazan u hotelskoj sobi a ona njega ošamarila i porezala po licu. Može se ona boriti protiv majke koliko god hoće, očito je povukla na nju roofl Sviđa mi se njena karakternost i što ne da ne sebe, po tome se naveliko razlikuje od svoje sestre. Još ne zna da su Sinan i Yagiz braća te da je Sinan poslao Yagiza u sobu, ali pretpostavljam da će se sve otkriti nakon prometne nesreće.

Kakvi skandali na dan Sevinčine sahrane :s Selin optuži Yasemin za majčinu smrt pa je ošamari pred svima. Onda Yasemin iz osvete isprovocira Sinana koji se potom zakači s Gokhanom a nakon toga razotkrije pred svima da su Hazim i Yagiz krili Sevinčinu aneurizmu. Yasemin zasad ispunjava očekivanja kao negativka, previše kaosa je napravila u kratko vrijeme.

Kako se Fazilet uzdigla otkad je zamijenila Salihu u vili, još je povela Ece sa sobom da je pogura u jet set kojem Egemenovi pripadaju. A tek nadimci koje je smislila, gnjusoba za Salihu a za tetku Guzide profinjena rugoba roofl

Čini se da bi ova misteriozna žena koja se pojavila na sahrani i dan kasnije u vilu Egemenovih mogla biti prava majka jednog od djece Egemen, zanimljivo.

Nil opet imala izljev bijesa nakon što je Sinan po drugi put otpilio roofl

Shvatio sam da tetku Guzide glumi ista glumica koja je glumila Atesovu tetku u O Hayat Benim, otkad je nisam vidio!

Nikola94
Member
Member

Poruka : 329

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Back to top