EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Al otro lado del muro

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Re: Al otro lado del muro

Post by -MILOS- on 03.03.18 19:44

ovonedeljene epizode su predosadne zzzzz
Eliza presla granicu sa decom, muz je nije sacekao i vec vidim u kojem pravcu ovo sve ide. Ona ce najverovatnije da ostane sa decom u SAD i da radi, dok ce on da ih gleda sa strane cisto da zna da su dobro posto ce da oseca krivicu zbog drugog deteta koje je bolesno te ce zbog toga ostati i dalje u braku sa zenom koju ne voli yawn zivi bili pa videli roll ali opet nadam se da gresim mrgreen mislim stvarno to bi bilo mucno i dosadno za gledanje.
Sa druge strane Sofija uspeva da pobegne od muza sa cerkom i brze bolje odlazi kod porodicnog prijatelja ninja ispasce na kraju da je i on umesan u posao sa devojcicama pljus
Veoma su dosadni. Nadam se da ce se popraviti sledece nedelje. Inace koliko me je Danijela odusevila kao Dzenifer, toliko mi je Gabrijela kao Paula odvratna puke nije joj legla uloga kako treba. Jeste zena bila villana ceo zivot, ali ova villana joj i nije bas legla kako treba. Nekako mi je cela izvestacena.
Poras je vec poceo da mi skace po zivcima facepalm

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3931

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.03.18 1:34

Meni uopšte nisu bili dosadni. Baš mi se svidja kako za sada teče radnja.

Tokom cele nedelje obe glavne junakinje su muku mučile. Eliza koja je stigla u SAD sa decom. Sa druge strane Sofija koja beži. Ne znam da li mi je ranije promaklo ali ja nisam znao da ovaj mali i nije njen sin.

Jedino mi je malo bezveze što je Sofia tek tako ostavila Joela. Inače par su za ubiti se.  facepalm

Eliza presla granicu sa decom, muz je nije sacekao i vec vidim u kojem pravcu ovo sve ide. Ona ce najverovatnije da ostane sa decom u SAD i da radi, dok ce on da ih gleda sa strane cisto da zna da su dobro posto ce da oseca krivicu zbog drugog deteta koje je bolesno te ce zbog toga ostati i dalje u braku sa zenom koju ne voli

Pa tako će i da bude. Jesi li ti uopšte čitao opise likova?  smile2 Možda i bolje ako nisi jer su prepuni spojlera.

Ni za Vergaru se ne slažem. Meni je ona ovde baš super.

Iznenadjen sam da imaju lošu gledanost. Ovo je priča koja je uvek dobro prolazila na Telemundu. Ne znam u čemu je problem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.03.18 11:42

@Miloš92 wrote:Jesi li ti uopšte čitao opise likova?  smile2 Možda i bolje ako nisi jer su prepuni spojlera.

Nisam smile a koliko vidim i bolje sto nisam mrgreen
znaci smor u najavi glare sto se tice gledanosti iskreno ja nisam ocekivao neku gledanost tipa kao sto je imala SSSHP, ali ne i ovako "bednu". Doduse ni Enemigo Intimo im nije toliko gledan koliko je Telemundo ocekivao.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.03.18 19:47

Za sad im je stvarno bedna gledanst.

A ni najmanje me ne čudi to što EI loše prolazi. Ono je toliko bezveze, dosadno. zzzzz Mislili su da je Fernanda Castillo dovoljna. E pa nije. Priča im je predebilna. Ogromna greška je što nisu bar 20-ak epizoda obradjivali to njeno pranje novca a ne odmah je strpali u zatvor, sa nekim besmislenim likovima i pričama. Ja gledam još ovu nedelju ako se ne desi nešto prestajem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.03.18 1:35

Ova nedelja je smorčina. Nisu se pomakli. zzzzz zzzzz zzzzz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 11.03.18 18:48

imaju takav potencijal da od ovoga naprave takav cirkus smile2 pogotovo sad kada je Eliza trudna, a Dzenifer planira da zatrudni mrgreen smem da se kladim de ce uspeti u tome. Sto se tice ove nedelje bili su mi jos dosadniji nego prethodne, ali necu da ih prekidam. Prvo sto ce verovatno da imaju malo epizoda, drugo sto ocekujem cirkus i trece sto ce sto posto da ih skrate kao Sangre de mi tierra zbog rejtinga koji se uopste ne popravlja.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.03.18 11:59

Napokon su epizode smestene u sadasnjojst naklon popravljaju se, vise mi nisu dosadni kao ranije smile Ima par novih likova, klinci su porasli pa sad imaju i oni svoje price. Ovo oko Sofije su dobro osmislili naklon ubedjen sam da je pod zastitom neke policijske organizacije i da je i sama postala tipa neki agent smile2
Susret Elize i Maksa naklon pa bolje nije moglo da ispadne naklon

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 17.03.18 19:25

Hvala bogu pa nisu odugovlacili pa se Sofija odmah pojavila smile ove dve epizode u sadasnjosti su mi bile najzanimljivije do sad. Najmladji Elizin sin mi je hit smile2  mali puca od harizme. Mada ceo elenco juvenil mi je za sad gotivan. Jedva cekam sledecu nedelju da vidim kako ce se sve ovo odvijati jupi
samo da ne krenu ponovo da smaraju roofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.03.18 21:01

Dobro je da su se konačno prebacili u sadašnjost.

Ovo sa Sofiom mi nije iznenadjenje jer sam još ranije pročitao da će iscenirati njenu smrt. Mada moram reći da je predebilno da 10 godina niko ne zna da je živa, uključujući i njenu ćerku. Uglavnom ne volim te skokove u vremenu jer uvek ispadne ovako. Kao da tih 10 godina niko ništa nije radio i svi su čekali da se sada sretnu. Eto Joel i Sofia, kao da nisu mogli ranije da ih spoje i da zajedno tokom svih ovih godina rade na celom tom slučaju. A da ne kažem da je još gluplje što oni 10 godina jure iste ljude i nikako da ih uhvate. Pa onda Max i Eliza, isto sreli se baš sad. Pa je Ernesto rešio baš sad da ubije Juana. I tako dalje.

Šta znam. Ok su ali mi od početka nešto fali. Ne znam šta ali nije mi to to.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.03.18 14:36

@Miloš92 wrote:
Ovo sa Sofiom mi nije iznenadjenje jer sam još ranije pročitao da će iscenirati njenu smrt.

Pod hitno da prestanes da citas one kilometarske opise likova i sinopsise smile2 kao sto vidis prepuni su spojlera.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 17 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

Back to top