EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sangre de mi tierra

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Sangre de mi tierra

Post by Stefy on 30.11.17 21:56

Ja nisam još stigao da odgledam, verovatno ću sutra da odgledam prve 2 epizode. Meni je po najavama ovo delovalo super, jedino što mi se ne dopada je glumačka postava jer su svi (meni) skroz nepoznati.

Moderator

Poruka : 4080
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 02.12.17 3:24

Odgledao prve 2 epizode. Šta znam, gledljivo je, ali najveći problem je što mi je dosadno. Mnogo nekako sporo idu i u ove 2 epizode se zasad vrte u krug, nema cirkusa, a možda bi malo trebalo. Jedva sam uspeo da pohvatam ko je iz koje porodice, i ko je kome maćeha, a ko majka. stars Kako god, zasad ću nastaviti, pa ću videti u kom će smeru otići. Glumci su svi okej sem ovog Santjaga Ramunda koji je očaj! puke Protagonistu skidaju od prve scene, ali to ne smeta. rofl

Za Telemundo Studios je super produkcija, ja sam mislio da je i ovo možda sa Argosom. Instrumentali su svi reciklaža iz Donje.

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 03.12.17 19:10

iako mi se prva epizoda dopala ipak cu ovu seriju da odlozim za neke bolje dane smile2
Ukoliko neko od forumasa bude gledao i komentarisao seriju rado cu citati komentare smile A seriju cu nastaviti da gledam cim budem imao vremena. Jednostavno ne mogu dve telenovele da gledam u isto vreme smile2 Me declaro culpable je u ovom slucaju pobedila mrgreen

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3931

Back to top Go down

Post by Stefy on 04.12.17 5:28

Odgledao sam i 3. Zasad meni stvarno bez veze i nezanimljivo. Krenula je kao neka radnja, ali nekako skaču sa scene na scenu bez ikakvog reda i svi likovi su sad bledi i nimalo karakterni. Ovaj Huanho je jedan od najgorih protagonista iz telenovela i to kažem tek na osnovu ove 3 epizode. Užasno napisan. Glavna, iako solidna glumica, nema gde da pokaže ni emocije jer su joj sve scene samo da cmizdri i pati. Jedina koja me nije ostavila ravnodušnim je Pakova (Migel de Migel igra njega) žena, ne mogu da se setim imena. Ona je imala par dobrih scena u 3. epizodi i nadam se da će ona biti glavna villana ovde koja će cirkuse da pravi. Onaj jadni Roberto koga igra Ramundo je očajan, i lik i gluma njegova, a kao on je glavni villano. facepalm Ne želim da zamišljam na šta će to ličiti. Scene u zatvoru su smor, sve jedno-isto… stars Nadam se da će uskoro da prođe tih godinu dana i da će Huanho da izađe jer su već smorili sa celom tom pričom.

Zasad nekako razočaravajuće, a možda sam i ja imao prevelika očekivanja, ali 3 epizode od po sat vremena, a praktično nije se desilo ništa van onog jednominutnog trejlera, stvarno smor. Gledaću još naredne 2 nedelje i ako nastave da budu ovako jednolični, prestaću. Jedino što je pohvalno je produkcija, mada kako epizode odmiču, sve je više scena po studijima, a ne na vinogradima i na otvorenom. Glumci su isto generalno okej.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.17 20:44

Odgledao 6 epizoda. Od mene dosta. Prve dve epizode su bile ok, posle toga smor. zzzzz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11466

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.01.18 0:55

Ja sam se vratio ovome. Mogu reći da su postali zanimljivi baš kad sam ja rešio da preiknem prvi put. Tamo od 8-9 epizode je postalo mnogo zanimljivije. Sad sam na 23 epizodi. Ostalo mi još par epizoda da stignem premijeru.

Nekako su baš čudni. Nije ovo klasična telenovela. Nešto izmedju telenovele i američkih sapunjara. Likovi su skroz čudni. A onda i sama radnja.

Uglavnom postalo je jako gledljiv cirkus. Koliko se sećam bilo je planirano dal 70 epizoda a nešto se priča da će imati i manje jer su već krenuli sa promocijom AOLDM.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 06.01.18 5:48

Ja sam stao na 9. epizodi, ali planiram da nastavim. Nije mi bilo nešto preterano zanimljivo, ali svakako bolje nego one epizode 3-7. Interesuje me u kom pravcu bi sve to otišlo, pa ću zato i nastaviti.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 13.01.18 18:53

Odgledao do 14. epizode i jesu bolji u odnosu na početku, ali i dalje mi nije to to. Fali drame, mnogo drame. Najinteresantniji lik je Roberto definitivno, samo on i pravi cirkus, ali mi je isto tako veoma čudan lik. Ne pamtim neku telenovelu da sam gledao da muški lik bude ovakav villano, spletkaroš, nekako su uglavnom žene takve. rofl Mada Rajmundo kako ga iznosi sa onim hodom i pokretima, i deluje ženskasto. facepalm Stvarno je očajan glumac, apsolutno mu nije legla uloga, jedino što ume dobro da iznese je psiho pogled kad se iznervira. Čim progovori i krene da se krevelji, loše mi je. sad Ovi sporedni likovi, Doris, Serena, Kimberli su predosadni. zvizd Glavni isto skroz bezvezan i čudan lik. Nastavljam dalje jer trenutno ne gledam ništa latino, pa ću videti dokle doguram.

Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 19.01.18 13:30

Stigao do 32. epizode, za 3-4 dana sam odgledao skoro sve. rofl cool Od 20. epizode su stvarno okej, pokrenuli su se i stalno se dešava neki cirkus. Ono što ovde zaista jeste čudno su svi likovi, kao što je napisao @Miloš92. Nikada nisam gledao neku ovakvu telenovelu. S jedne strane je ozbiljna, a s druge strane ima neke tako tragikomične scene na koje umirem od smeha: scena kada Roberto baci u kantu Aurorine patike jer se u njima valjala u blatu sa Huanhom, uz onu dramatičnu muziku i pokret otvaranja kante, onda Natalija koju iznervira Krisanto, pa ide kod onog dede i poakazuje mu sise da bi joj potpisao ugovor, Roberto koji viče na decu jer su mu ukrali sendvič... rofl Generalno, Roberto je ovde meni favorit. Sve se vrti oko njega i on je taj koji pokreće celu seriju. Rajmundo je bolji nego na početku ili sam se ja samo navikao na njega već. Nije mi iznenađujuće ovo da je ubio Emilija, još tad sam na to pomislio, mislim da su ga čak i na početku prikazali kako se muva oko kuće, više se ne sećam. Aurora me mnogo nervira jer je toliko glupa, ovamo kao svima deli savete, a već 15 epizoda trpi Robertovo maltretiranje i ćuti. Krisanto je isto dosadan, od početka vrti jednu-istu priču. Huanho debil najveći ikada u telenovelama. facepalm Serena mi je isto imbecil. Natalija mi je kul, Paloma, Pako i naravno, Roberto. Ovi svi ostali nit smrde, nit mirišu.

Zasad nastavljam jer su mi zanimljivi, mada kažem, sve mi je nekako čudno i bizarno. One pozadinske priče su isto bezvezne, prvo oni radnici što su ih eksploatisali kao robove, a pre toga onaj Ivan koji se kao svetio Huanhu i na kraju nikakvu svrhu nije imalo ni jedno, ni drugo.

Koliko epizoda je za ovo planirano i da li su snimanja gotova?

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 19.01.18 16:35

Meni su super. Stalno se nešto dešava, produkcijski su ok za TS, glumci su manje više svi ok. Al meni je postalo najvažnije sama radnja. Priča je ok, nisu spori. Džabe poznati glumci u smor priči.

Koliko ja znam planirano je 60-70 epizoda. Znam da se pisalo da će biti kratka serija. A sad se nešto spominje da će je skratiti zbog slabe gledansoti. Već su kreneuli sa promocijom AOLDM a to obično rade mesec-mesec i po dana pre premijere. Znači još nekih 20-30 epizoda.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top