EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sangre de mi tierra

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Sangre de mi tierra

Post by Stefy on 20.01.18 4:02

Produkcijski su meni odlični za Telemundo Studios, ne sećam se kada su imali ovakvu produkciju. Odgledao sam do 35. i sve je bolje, sad je baš dinamično i stalno se nešto dešava. Natalija mi je sve interesantniji lik i baš mi je drago što je ukrala vino Krisantu i sad se svima suprostavila, jedva čekam da vidim kako će sve to da se završi. Roberto ubio Vilmera, ali ostao bez tableta. Verovatno će sad taj tablet da prođe kroz ko zna čije sve ruke i tek pred kraj će da ga nađu oni koji treba. rofl Interesuje me kako će ovo sve skončati, voleo bih da Aurora i Huanho na kraju ne završe zajedno, ali to nije baš verovatno, ali mi je realnije zbog svega ovoga što se sa Serenom desilo. Zaboravih i da prokomentarišem Leonarda, prvi put u telenovelama gledam ove probleme transrodnih ljudi i malo mi je uznemirujuće, moram da priznan. Jezive su mi sve te scene s njim. cesces

Nadam se da će Roberto dobiti neki kreativni kraj u stilu Telemunda, a ne nešto bez veze. Ovo Vilmerovo ubistvo je moglo biti malo dramatičnije. smile2

Pa ako zaista bude imala 70-ak epizoda, znači da neće razvlačiti. Sada je ionako sve dinamičnije nego onih prvih 15-ak epizoda koje su zaista presmor, one početne pogotovo.

Moderator

Poruka : 4083
Godina : 21

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.01.18 0:24

Od sutra je u ultimas semanas, znači još mesec dana, što će ispasti tako 70-ak epizoda. Avance je super, jedva čekam! aplauz
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.01.18 20:45

Ove nedelje su odlični! naklon Sviđa mi se što se sve sad brzo dešava, sušta suprotnost na početku. Roberto sve više puca po šavovima i sviđa mi se što ima još 20-ak epizoda do kraja, taman ima vremena da ludi i pravi cirkus do kraja. wub Huanho i Serena su mi ovde definitivno najgori likovi, od samog početka me nerviraju. besan U sve se mešaju i ovaj Huanho ne znam što je sa Serenom i dalje. facepalm Smejao sam se onoj sceni kad je Leonardo rekao devojci da je trandža. Mislim, scena treba kao da bude tužna, ali onaj scenario: "Soy mujer, soy Leonora" mi je cirkus. rofl facepalm Krisanto isto preteruje, glupak. stars Ne razumem zašto su spojili Palomu i Paka, čisto sumnjam da će na kraju završiti zajedno, a samo će bez veze da krene drama kad Natalija sazna i da od toga ništa na kraju ne bude. nezna Komšinica Sara prava cirkuzantkinja. naklon rofl Kako sam se smejao kad je zaustavila Palomu i Huanha na pragu Aurorine kuće, a Paloma je izvređala. rofl Bila mi je poznata glumica kad sam ja video, ali je toliko ostarela i izgleda drugačije da sam tek posle par epizoda skontao da je igrala tiu Iris u Marido en Alquiler. rofl Aurora je ispala takva glupača sa celim ovim problemom oko Roberta, sva sreća da će ga ubrzo otkriti jer da su odugovlačili s onim kamerama i snimcima, samo bih se nervirao gledajući.

Jedva čekam večerašnju epizodu, cirkus na vidiku! naklon aplauz
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 09.02.18 3:59

Malo su se smirili u poslednjih par epizoda, ali evo juče i avance za večeras je cirkus. rofl Koliko god ovo sa Leonardom bilo tužno, ja umirem od smeha na scene kad priznaje redom svima da je žena, a ne muškarac. Ona scena kad ga Meče vidi u Sofinom stanu je hit. wow Pa posle rasprava u kuhinji, koja je inače default lokacija za Meče u svakoj situaciji od početka serije. 90% scena i rasprava sa njom su u kuhinji sa šerpama iz kojih viri para. rofl U večerašnjoj epizodi Krisanto juri Leonoru na ulici da je bije, a onda i u kući dok se ona dere: "Soy mujer!" rofl Roberto i Sara. stars Kakav bizaran par, a Sara prava lujka, ista tia Iris iz MEA. Obožavam kad krene da pljuje Auroru kod Roberta i pokazuje mu slike i snimke kako se ona viđa sa Huanhom. rofl Nije mi jasno samo zašto su onu scenu kad Roberto seče vene ostavili na kraju jedne epizode, a već sledeća epizoda počinje sa godinu dana kasnije i više se to uopšte ne spominje. nezna Ne znam da li je serija tako snimana namerno ili je oni krate da bi se završila što pre. Jedva čekam da vidim šta će s Krisantom na kraju da bude i da li će Roberto i onaj advokat uspeti da ga sjebu. Huanho i Aurora jedan od najdosadnijih glavnih parova ikada. bonk Apsolutno nebitni. Serena isto imbecil. pljus
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.02.18 9:24

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Stefy on 23.02.18 15:56

Odgledao sam gran final još prekjuče, ali tek sad imam vremena da prokomentarišem. Poslednja epizoda je bila slaba, u prvih 15 minuta je rešeno sve bitno, a onda je ostatak epizode kako su svi srećni i zadovoljni. Generalno, poslednje 2-3 epizode su mogle biti dramatičnije, sa malo više akcije i napetosti. Ovako se sve vrtelo oko otmice deteta i bilo statično, a ja sam od početka znao da je Roberto umešan u sve to. Cela priča sa Pakom i Palomom mi je bila bespotrebna jer su Natalija i on na kraju ipak ostali zajedno. Nebitna Serena je i do samog kraja ostala nebitna, a trebalo je oko Anite malo da bude drama, da se posvađaju s njom jer je pomagala Robertu. Generalno je sve bilo nekako zbrzano, Krisanto tražio svima oproštaj, i na kraju svi srećni. Ali nebitno, generalno mi je sve bilo okej. Poslednja scena itekako neoriginalna, ali mi je dobro što su to ubacili. cool Mada kad sam video kako su Aurora i Huanho u onoj sobi, odmah sam znao da neće to biti poslednja scena nego da će staviti nešto s Robertom.

Izuzev prvih 15-ak epizoda, ostatak serije je poprilično interesantan. Nema sad tu ničeg spektakularnog, malo modernija telenovela sa nekim bizarnim zapletima, ali je meni generalno držala pažnju i bila tragikomična u mnogo navrata. rofl Roberto je meni ovde glavni lik jer je bukvalno sve što se u seriji događa pokrenuo on ili nekako uticao da se radnja dešava. Ima dosta bezveznih i besmislenih likova, a glavni par je nikad dosadniji i sa nikad manje minutaže. rofl Nemaju ni hemiju, skroz su mi bez veze. Ocena: 3/5. Dao bih 4, ali onaj početak je stvarno predosadan i sve one scene i onaj cirkus u zatvoru je apsolutno bespotreban za ostatak radnje, a na početku je potenciran do besvesti.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.02.18 0:15

Odgledao i ja poslednje dve epizode.

Prvo što ću reći. Izgleda da je Paragi prešlo u naviku da joj glavna junakinja upuca nekog u poslednjoj epizodi. Prvo je Eva u "Evi traileri" ubila u poslednjoj epizodi Marlene, a sada je Aurora pucala u Roberta.

Krajevi svih likova su očekivani.

Generalno je sve bilo nekako zbrzano

Vidi se već odavno da tu fale neke scene. Ipak su skratili seriju za 11 epizoda. Al ipak nije bilo toliko uočljivo i ovako je ispalo dobro. Verovanto u najviše stradale scene sporednih glumaca.

Cela priča sa Pakom i Palomom mi je bila bespotrebna jer su Natalija i on na kraju ipak ostali zajedno.

Meni se svideo taj deo. Pako i Natalia su zbog svega što im se dešavalo zapostavili sebe kao par. Svako je imao neke svoje izlete ali su na kraju ipak shvatili da se vole i vratili se jedno drugome.

Roberto je posebna priča. Meni je on skup svih nenormalnih villani smeštenih u muški lik. Nešto kao Felix u "Amor a vida" samo ovaj nije bio gej.

Uglavnom, kao što sam već jednom rekao. Ovo je neka malo modernija kalsična telenovela. Malo je ličila na američke sapunjare. Nekako nije bilo ni skroz dobrih, ni skroz loših likova. Svi su imali svoje dobre i loše momente.

Ja sam zadovoljan. Lepo upakovana priča. Prvih 10-ak epizoda jeste bilo malo dosadnije ali posle su do kraja bili dobri. Ko nema šta pametnije da gleda ovo je odličan izbor za ubijanje vremena.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11531

Back to top Go down

Post by Stefy on 26.02.18 9:51

@Miloš92 wrote:Roberto je posebna priča. Meni je on skup svih nenormalnih villani smeštenih u muški lik.
Baš tako, ali je meni on bio fenomenalan lik. rofl cool Uz svu onu Ramundovu glumu, pravi cirkuzantski lik. Scena sa blatnjavim patikama mi je i dalje hit. rofl

I meni je delovalo kao da je kraćeno, ali mislio sam da je tako snimano. Mada generalno, ne deluje mi da su izbačene neke bitne scene.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.02.18 16:17

Pa jeste skraceno. Snimljeno je 70 epizoda.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11531

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top