EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čista ljubav

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Re: Čista ljubav

Post by TVman on 14.08.18 18:26

Odgledao kraj. Preodlicno naklon naklon

Kakva je i serija bila. Meni se bas svidjela, imala je dobru pricu, stalno je drzila paznju. Mozda i najdinamicnija i najzanimljiva hrvatska sapunica ever (a puno ih toga imam gledano). Zanimljive su mi bile i Vatre Ivanjske, al tamo desavanja i nisu imale neku shvrhu, ovo je sve izpovezano i sve isplanirano od samog pocetka. Sve pet za pricu thumbup

Produkcija je isto bila super, veliki napredak Novoj tv u samoj produkciji. A, i mjesto Vrhovac je bilo prelepo smile

Likovi su sve bile dobro napisani, al i svako je dobio na kraju sve po zasluzi. Dobro, mozda su bili malo blaziji sprema Ranka ali dovoljno je to da se pokajao i sto je izgubio svoju voljenu (a zamalo i sina) i tu je dosta propatio.
Najdosadniji lik- Stef, a najzanimljivi su mi bili Blaz i Blazenka smile

Isto tako bi prokomentirao i muziku koja je dirljive trenuci napravila jos dirljivih. I danas se secam na Moj lipi andjele dok je Milan umirao, tu su mi potekle suze cry

Jako ce mi faliti serija i te trenutke koje sam proveo gledajuci. Sve obaveze sam gledao da zavrsim do 21 sati da gledam Sonja, Tomo, Masa, Ranko, Helena, Edita, Zdenko, Branka, Blaz. Sve cete mi faliti smile

Ocena: 10/10

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 969

Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics