EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Čista ljubav

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Čista ljubav

Post by TVman on 07.03.18 17:36

Pa da, to nam je i Jelka sve otkrila jos i pred pocetka emitiranja serije na tv-u , jos u prvim stranicama smile

Interesantno ce da bude sada, stalno ima neke nove zaplete i drze paznju.

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 857

Back to top Go down

Post by Archie on 09.03.18 22:47

Pala je zadnja klapa najgledanije dramske serije 'Čista ljubav'

Glumci dramske serije 'Čista ljubav' oprostili su se sa setom.

Ovih dana glumci popularne dramske serije ''Čista ljubav'' snimili su svoje posljednje scene i oprostili su se sa setom, a jučer je pala i zadnja klapa ove najgledanije serije nakon koje su se svi još jednom okupili te proslavili uspješno odrađen posao. Iza vrhunske ekipe koju je okupio ovaj projekt nekoliko je mjeseci intenzivnog rada, a gledatelji će još do ljeta moći uživati u uzbudljivim nastavcima ''Čiste ljubavi''.

''Nekako je tužno, neću sad viđati više Doru koja glumi malu Mašu, Taru, Momu...'', izjavio je Janko Popović Volarić. Glavna glumica Tara Rosandić je nakon zadnje snimljene scene izjavila: ''Jedva čekam malo sjesti sa svojim prijateljima, kolegama, malo se sad podružiti, onda ćemo tek valjda shvatiti da smo završili sa snimanjem''.

Njihova najmlađa kolegica, Dora Arar, koju je uloga u seriji dovela i do nominacije za Večernjakovu ruže u kategoriji ''Novo lice'' rekla je: ''Sad je vrlo bitna škola i dobre ocjene i obitelj i to mi je zapravo na prvom mjestu.''

Ksenija Pajić također je nominirana za istu medijsku nagradu u kategoriji ''Glumačko ostvarenje godine'', i to upravo zbog uloge Edite u ''Čistoj ljubavi''. Ova poznata kazališna, televizijska i filmska glumica koja je još prije nekoliko dana snimila svoj posljednji prizor u seriji, također je došla na zadnju klapu pozdraviti se s kolegama.

Svoju prvu ulogu u ovoj seriji ostvarila je i pjevačica Nives Celzijus koja otkriva svoje dojmove: ''Nedostajat će mi svi ovi divni ljudi. Toliko smo se zavoljeli i to sad nisu floskule i neke isprazne priče, zaista smo živjeli onako kao jedna obitelj.''

Serija je okupila iznimne profesionalce, produkciju i glumce poput Momčila Otaševića, Olge Pakalović, Sanje Vejnović, Mladena Vulića, Ljubomira Kerekeša, Semente Rajhard, Marka Petrića, Csille Barath Bastaić, Martine Stjepanović, Armina Omerovića, Martine Čvek, Saše Anočića, a oni će nas i dalje svojim osebujnim likovima voditi kroz priču ''Čiste ljubavi'' koja zasigurno nikoga neće ostaviti ravnodušnim u nastavcima koji slijede.

Nova

Posting Freak

Poruka : 1938

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 10.03.18 0:47

Ksenija Pajić također je nominirana za istu medijsku nagradu u kategoriji ''Glumačko ostvarenje godine'', i to upravo zbog uloge Edite u ''Čistoj ljubavi''. Ova poznata kazališna, televizijska i filmska glumica koja je još prije nekoliko dana snimila svoj posljednji prizor u seriji, također je došla na zadnju klapu pozdraviti se s kolegama.

Dali ovo znaci da ona nece biti u poslednjoj sceni, dali se umruti?
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 547

Back to top Go down

Post by TVman on 10.03.18 8:50

I ja sam pomislio na to, al videt cemo do tada smile Ima jos epizoda.

Za 9 epizoda kod nas u Makedoniji stize novi Tomo smile2

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 10.03.18 12:50

@TVman wrote:I ja sam pomislio na to, al videt cemo do tada smile Ima jos epizoda.

Za 9 epizoda kod nas u Makedoniji stize novi Tomo smile2

10
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by TVman on 10.03.18 17:16

U 10-toj (79) epizodi stize.

Sto se tice serije, stalno je nesto zanimljivo, stalno ima neke nove i nove zaplete i nikako da ti postane dosadno. Sad polako se razotkrivaju Rankove tajne iz proslosti, bit ce interesantno.

Definitivno, uz Tajne i Vatre Ivanjske najdinamicnija hrvatska sapunica (iako ove dve su imale par dosasdnih momenata, drzale su paznju). Al, Cista ljubav u nijednom trenu nije mi bila dosadna smile2

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Bzau-Bzz on 10.03.18 19:10

@TVman wrote:U 10-toj (79) epizodi stize.

Sto se tice serije, stalno je nesto zanimljivo, stalno ima neke nove i nove zaplete i nikako da ti postane dosadno. Sad polako se razotkrivaju Rankove tajne iz proslosti, bit ce interesantno.

Definitivno, uz Tajne i Vatre Ivanjske najdinamicnija hrvatska sapunica (iako ove dve su imale par dosasdnih momenata, drzale su paznju). Al, Cista ljubav u nijednom trenu nije mi bila dosadna smile2
Moja greska, cool
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by gagi92 on 22.03.18 1:53

Ima li neko ko prati unapred ovu seriju? Zanima me kako ce se zavrsiti ova peripetija oko Mase? Da li ce Tomo uspeti da je vrati iz doma?
gagi92
Member
Member

Poruka : 410
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Latinac on 29.05.18 22:14

U Srbiji najnoviji promo:

Latinac
Administrator
Administrator