EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Ti ti ti

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Ti ti ti

Post by Stef on 28.11.17 0:26

I fim... cry cry cry
Stvarno su ovih poslednjih 20-ak epizoda bile cirkuščina u stilu prvih 110-120 epizoda. wub

Šteta što nisu zadržali isti tempo i kasnije, ali je svakako bez obzira na lagani tempo serija sjajna i vredna gledanja. Verovatno se taj lagani tempo u inter. verziji i ne oseti jer ima dosta manje epizoda.

Finalne epizode su bile divne, emotivne, zabavne, sve, sve!
Izvrištao sam scenu kad Žaklina i Thales pevaju pesmu lol2 ne zna se ko gore peva. roofl

Sve priče su lepo završili, fora mi je kod MAA što joj se negativci uvek izvuku lol1 osim u ALDA.

Tako je bilo i u Anjo mau (i Meu bem meu mal), sad i ovde, Luisa je našla novu opsesiju i muškarca koga će da oblikuje po svojoj želji, Stefanija postala pobednica rijalitija roofl a uz nju je i ona njena majka zmija koju glumi diva Daniela Escobar smile2 Breno isto, al je njegov kraj otvoren, mada se zna da može zbog aneurizme da umre svakog trenutka.

Čak su i ona 2 zla Roni Pjer i Help Adams (uvek se patosiram kad ovo čujem rofl ) osvojila nagradu na onom fashion weeku na kome su Žaklina, Žak i Ari učestvovali. roofl Još ona čeka njegove blizance, trebalo je da snime njen porođaj gde rađa zmije. zubo

Parovi standardni, Edgar i Marcela zajedno aw aw aw Isto mi je drago za Arija i Martu. aw
Nadao sam se da će Žaklina da ostane sa Lombardijem, al očigledno ništa od toga. mrgreen

Žaklina naklon kakav lik! naklon naklon naklon Nema šta nije radila, al moram priznati da je mrvicu siromašnija verzija Efsun Atahan, zato je top2 lika svih vremena. Ali je zato diva Žaklina uloga karijere Claudije Raie (Samantha who). aw aw aw

Ari takođe najbolji Murilov lik u karijeri (mrljavi Lucas who), kako ih je sve muljao, žedne preko vode prevodio, čak se i sad na kraju izvukao kad ga je Adriano sredio i razotkrio ga da je VV. naklon

Ono veselje na fashion weeku gde svi pevaju me podsetilo na Grandovo narodno veselje. roofl

Poslednja scena naklon naklon naklon naravno prvi na binu izašli MAA i Vincent thumbup a kao šlag na torti, za kraj su ostavljeni Žak i Ari da se prepucavaju roofl Žaklina koja sedi ispred njih i trućka o tome da l je kraj ili ne je sve lol2

Definitivno top4 od Globa (ipak mi je ispred nje Torre de Babel), top6 telenovela i najbolja Globova das 7 svih vremena aw aw aw serija po mojoj meri, kompletan džumbus, čista desetka! thumbup

I za kraj - kompilacija ludorija Žakline Maldonado mrgreen

Adeus, Ti Ti Ti cry vem ai Rainha da Sucata :caos:

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9142

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top