EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin tu mirada

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Sin tu mirada

Post by Marijana on 07.12.17 23:58

Nema.
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1238

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.01.18 12:46

Odgledah za ovo sve resumene, pakuju 3 epizode u po 20 minuta...

Isuse, koliko je ovo predosadno. I u tim skraćenim izdanjima je preprepredosadno. A čini mi se da im gledanost odlično ide. Taman za meksičke babe... 4 glavnih mladih i 15 baba na sve njih. Užas.

Moderator

Poruka : 8662

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.01.18 1:09

Pa i ne ide ima baš dobro. Šer im jeste najbolji od svih televisinih ali čitao sam neka poredjenja u odnosu na ranije i to ispada oko 9-10 rejting.

Ali meni nisu ni malo dosadni. Šta više super su mi. Odavno nisam gledao ovako dobru klasičnu sapunjaru. Na kraju krajeva prate original. Još jedan dokaz da sve te stare serije nisu ništa bolje od ovih novih, samo smo ih mi prerasli. smile2

Sada se sve otkrilo oko zamene beba. Već nekoliko epizoda je svaka scena haos tako da ne znam šta je dosadno.

Mrzi me sad da sve prepričavam jer niko ne gleda. Ali ja sam baš zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11441

Back to top Go down

Post by Ángel on 04.01.18 5:26

Ja ne znam kako ti nisu dosadni sa svim onim babama i dedama... Cirkusa i zanimljivosti nula, ali nula. Sve je toliko bledo, kilavo, anemično, bezbojno, neupečatljivo da ja reči nemam... stars

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.01.18 14:58

Malo preterujes sa baba i dedama. Po tvojim komentarima svako bi rekao da celu minutazu imaju babe i dede, sto nije tacno. U kojoj seriji nema baba i deda. Al ova isto ima dva odlicna para. Onda Luz Elena je prijatno iznenadila, bas je dobra ovde. Claudia u poslednje vreme zivnula.

A sto se tice produkcije meni se ovo bas svidja. Za 16h vise nego dobro. Vec sam pricao o tome. Po prvi put Sada i ekipa se igraju sa rezijom i radom kamere. Imaju neke sjajne kadrove, tipa kada likovi stoje uza neke staklene posude/case, pa prelazi kroz prozor... A sam ambijent i scenografije skroz idu uz seriju.

Ja sam bas zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tae on 08.01.18 19:33

Išla vidjet što se ovdje događa. Vidim, bio "abuso" od ovog nakaznog doktora, i sjećam se da u Esmeraldi onaj idiot od Jose Armanda nije mogao prijeći preko toga da bi dijete možda bilo plod toga, pa je ostavio. Ovdje su pokušali izbjeći da im glavni lik ispadne takav kreten pa su napravili još veću idiotariju jer ovaj sad misli da ga je ona cijelo vrijeme varala s nakaznim, pa će je onda valjda opravdanije ostavit. Ovaj je ukratko ispao još veći idiot jer je Jose Armando barem dobro poznavao i vjerovao joj.
Dobro, sad su ovdje uveli i DNK, pa će valjda biti i neko testiranje, ali bi to mogla buduća Albertova cura riješit (ona što joj je u Esmeraldi tata bio šef klinike, pa će se lako uklopit u priču).
A otac.. majko božja koji seljačina je ovo.. Bilo je još u Esmeraldi prilično nategnuto da bi Rodolfo zaslužio ikakav oprost, ionako se zainteresirao za nju tek kad se pojavio unuk pa se moglo prezime nastavit, pa je kemijao hoće li se Jose Armando odreći prezimena a ona ga dobit, pa ga je nagovarao da prizna malog samo radi prezimena.. ali ovaj tu.. Kako joj se ruga, maše joj pred očima, čak me i uspio nasmijati koliko je odvratan. Ne znam kako će mu ova ikad moći oprostit i kako bi on imao nekakvo iskupljenje - ovaj lik je kompletno neiskupljiv, nema u njemu trunke ljudskosti.. Treba ga zatuć i gotovo.
tae
Member
Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.18 17:11

Odlični su. naklon naklon naklon Ja da sam na mestu čelnika Televise pokušao bih sa jednom ovakvom sapunjarom u 20h ili 21h, pa šta bude. Naravno sa nekom jačom ekipom, poznatijim glumcima.

Sada su na onom delu kada se saznalo da je Marina trudna. Svi su se preselili u grad.

Claudia Ramirez je konačno imala momente da izadje iz nje villana za kojom vrišti. jupi Dobar su tandem Santamarina i ona.

Gruber je predivna. wub Nadam se da će dobiti glavnu ulogu posle ove. Pa ona je bila stvorena za Nataliu u MDC umesto onog očaja od Baeve.

Ja se drugog dela Esmeralde baš slabo sećam. Tako da zanima me šta će biti na dalje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 03.02.18 10:59

Ovde su uradili nešto što mi se jaaaako dopada, a što Mejia nije uradio u svojoj verziji. Smuvali su Susanu i Luis Alberta. Tako su dali jačinu njenoj villani.

Inače, grozni su svi novi glumci koje su ubacili, od doktora koji joj je vratio vid, preko barrija u koji je došla, do doktora i ćerke koja će se zaljubiti u glavnog.

Odavno nisam video ovako nebitnu ekipu na jednom mestu. Ali uprkos tome su, po internet anketi na Televisinom YT, najpopularniji trenuno. rofl

Moderator

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 12.03.18 14:18

Danas je premijera u Spaniji. Ja ovo sto posto gledam cim se zavrse u Meksiko ili budu bar priblizni kraju. Ionako skidam redovno epizode, samo treba da sednem u udarim jedan maraton mrgreen serija me najvise privlaci da je gledam zbog glavnog para. Televisa odavno nije imala lepsi glavni par od njih dvoje.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3922

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.18 14:44

Ja gledam i meni je ovo bas lepo uradjeno. Sto se glavng para tice i nije da imaju previse zajednickih i lepih scena. Od kada su se preselili u grad nista se sa njih dvoje ne desava.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top