EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin tu mirada

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Sin tu mirada

Post by Ángel on 12.03.18 18:25

Meni je dosadnije nego u početku. Sve je nekako kilavo i anemično. Čak mi ni Claudia nije više toliko lepa. Ima neku čudnu vilicu i zube. A kad je snime iz profila izgleda baš bzw...

Moderator

Poruka : 8662

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.18 20:05

Meni je Claudia divna. wub Jeste da je u pocetku imala nekako mocniji look ali je i sada bas slatka. Stvarno bas lepa devojka.

Ja se uopste ne secam da se Nora Salimas u Esmeraldi udavala za ovog nekog seljaka, pa je on umro. Ko ke tamo glumio taj lik?

Scarlet je sjajna. naklon Realno njena prica je 10 puta bolja i zanimljivija od glavne. Nadam se da ce joj neko uskoro dati protagonico.

I starija Claudia je odlicna. Ni toga se ne secam da je taj lik bio toliko drcan i da je odgovarao muzi na svaku njegovu duplo gore. Dobar mi je taj odnos Santamarine i nje. A Claudia vristi za villanama. Super mi je i taj njen vecito nadrkan stav, u fazonu iznad sam svih vas. rofl

Pa i Luz Elena je sasvim solidna. Drugacije glumi lik od Zapate ali je dobra.

Jedino si mo bezveze ovi nebitnjakovici iz barria al njih vrtim.

Sve u svemu ja sam bas zadovoljan. Odavno nisam video ovako lepo uradjenu klasicnu sapunjaru. Ja sam nekim scenografijama bas odusevljen. Izgledaju tako dobro i skupo a onda vidim ove iz vecernjih serija i zapitam se da li je moguca ovolika kolicina kartona.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11441

Back to top Go down

Post by Ángel on 12.03.18 20:27

@Miloš92 wrote:Ja se uopste ne secam da se Nora Salimas u Esmeraldi udavala za ovog nekog seljaka, pa je on umro. Ko ke tamo glumio taj lik?

Udavala se, ali nije bio seljak neć neki bogataš. Glumio onaj iz Las vias del amor što se zbog Daniele Romo jednom prerušio u ženu. Sad u Hijas de la luna glumi brata oca svih Huana.

A Claudijin lik u Esmi uopšte nije bio tako drčan, a ni Rodolfo nije bio ovoliko pokvaren kao on sada dok su u gradu.

Jedino što mi je bolje je to što su spetljali njega i Luz Elenu.

Moderator

Poruka : 8662

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.03.18 21:57

Uopste se ne secam tog dela sa udajom. Ja sam mislio da su to ovi ubacili. Scarlet mi bas kida u poslednje vreme. I izdvojio bih njene scene sa Anom Martin, bas su se nekako ukacile.

Meni se bas svidja sto je Prudencia ovakva. Kapiram da je i Claudia to malo nametnula. Jeste da su scene napisane tako da mu se suprostavi ali i ona to iznosi na neki kuckast nacin.

I super mi je sto su spetljali ovih dvoje. To mi je nekako falilo u Esmeraldi da Zapata skroz izdominira. A realno Luz Elena nekako mnogo elegantnije i smirenije iznosi lik od Zapate kojoj uvek na celu mora da pise da je villana.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.03.18 22:36

Taj sto se zbog Danijele Romo jednom prerusio u zenu u "Las vias del amor" je Marko Urijel. cool

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3615

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 07.04.18 22:57

Je li istina da su snimljena dva kraja ove serije? Jedan u kojem Marina ostaje sa Albertom, a drugi u kojem ostaje sa doktorom, koji ju je operisao (ime mu zaboravih)?

Inače, ja sam prestao ovo da gledam kad je marina operisana, nekako mi se činilo da epizode od 40minuta traju po dva sata. Onda ono sa bebom stars
Ne znam kakvu gledanost imaju, ali što se kraja tiče, volio bih da ostane sa doktorom, ljepši su mi par wub
Klaudija Martin je pokazala da sjajno glumi! Dok je išao Ramon na HRT-u, povremeno sam gledao.
Osvaldo de Leon mi je takođe super. Zgadio mi se Carlos de la Mota za cio život.
Prvo u Tres veces Ana, sad ovdje. Ne mogu da ga svarim.
Uglavnom, nek se završi, pa da krene YMSOD, koja mi se čini sjajnom smile

Sin senos si hay paraiso #3 4/50
La jefa del campeon 5/***
-Bojan-
Junior member
Junior member

Poruka : 118
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by Marijana on 12.04.18 12:43

Sin tu mirada u Meksiku poslednja epizoda 15 aprila. Da li znate šta kreće umesto nje?
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1238

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.04.18 12:46

Y manana sera otro dia. Nova sa Angelicom Vale.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marijana on 12.04.18 12:48

Čudno što nema nigde najava o toj seriji. blink
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1238