EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Sin tu mirada

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Re: Sin tu mirada

Post by Marijana on 12.04.18 13:16

Nigde na stranici nisu objavili o toj seriji trejler, promo, uvodna špica itd. samo su napisali poslednju epizodu STM.

Inače, retko pratim vesti o latino serijama jer nemam gde da pročitam skoro pa niko ne objavljuje vesti o meksičkim telenovelama već dugo.

Sad sam videla na yt i baš mi je grozna najava. Ne dopada mi se uopšte. facepalm
Marijana
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1238

Back to top Go down

Post by Ángel on 14.04.18 9:41

Ovu poslednju nedelju gledam cele epizode.

Bože koliko je ovo loše, loše, loooošeeeeee.
Gluma je užasna, scenografije karton od 15 dinara.

U početku su i ličili na nešto, bilo je dosta napolju, ovo sada... Bednije od najbednije Lucero Suarez. Tuga. facepalm

A to koliko su nezanimljivi u poslednjoj nedelji je posebna priča. zzzzz zzzzz zzzzz

Moderator

Poruka : 8662

Back to top Go down

Post by -Bojan- on 14.04.18 10:30

Samo nek se što prije završi, ni one resumene ne mogu da gledam koliko su dosadni. stars stars stars
Je li ova priča prati Esmeraldu u potpunosti? cesces

Sin senos si hay paraiso #3 4/50
La jefa del campeon 5/***
-Bojan-
Junior member
Junior member

Poruka : 118
Godina : 23

https://www.facebook.com/telenovele.serbia/

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.04.18 12:31

Ja sam odgledao prvih sedam epizoda i bas sam zadovoljan. Bas imaju dosta scena napolju. Ono sto mi se bas dopalo jesu efekti koji koriste za Marinu. Elenco mi je i vise nego odlican. Protagonisti prelepi wub nadam se da ce tokom serije imati sto vise zajednickih scena.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3922

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.04.18 12:01

Nisam bio 10 dana u zemlji tako da sam tek sinoć stigao da odgledam poslednje epizode.

Prvo veliki naklon za to što je Marina na kraju ostala sa doktorom a ne sa Albertom. naklon naklon naklon Marina i Alberto 2/3 serije nisu zajedno, toliko su ih udaljili da bi bilo besmisleno da su ih sad na kraju ponovo spojili. Eto ima taj alternativni kraj u kojem ostaje sa njim ali u glavnom je sa doktorom.

Claudia je preslatka. Šećer. wub Definitivno jedna od najboljih otkrića poslednjih godina. U prvom delu jeste bila nekako bolja, imala je moćniji look, pa sve sa onim efektima. Ali i u drugom je bila skroz ok, mada su je baš peviše pojednostavili, da se tako izrazim.

Vanesa i Paulino su na kraju zajedno. Njih dvoje su stvarno bili divan par. Scarlet je predivna. wub Nadam se da će dobiti uskoro neki protagonico.

Starija Claudia standardno dobra. Obožavam taj njen nadrkani stav, koji je uspela da nametne čak i kod ovakvog lika. naklon Nije dala na sebe i njeni sukobi sa mužem su bili odlični.

Santamarina je isto bio dobar. Ovo znači biti dostojanstven a ne truditi se da u 50 godina po svaku cenu budeš galan.

Luz Elena je isto bila dobra. Oko nje se najviše diskuotovalo pred snimanje jer je Zapata nekako obeležila taj lik. Medjutim, ova ga je iznela sasvim pristojno na meni mnogo bolji i gledljiviji način od Zapatinog preglumljavanja.

Sve u svemu jako sam zadovoljan serijom. Kao što sam već više puta rekao odavno nisam video ovako lepo upakovanu klasičnu sapunjaru. Glumci, produkcija, režija... Sve je bilo na jako visokom nivou za seriju od 16h.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11441

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top