EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La hija prodiga

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: La hija prodiga

Post by Miloš92 on 04.01.18 1:01

Da, u 20:30h.

Ma to sa DNK je tek debilana. Brata mili ko da ne može da je uhvate za ruku i odvedu u neku normalnu kliniku i urade analize.

A sve sa liftom tek zamara. Ja ne volim to zavlačenje. Dobro napisana misterija, treba da ti daje polako tragove i da se polako sklapa priča. Al nije poenta misterije da daješ lažne tragove i onda iz čista mira, taj je lagao, to se nije ni desilo i slično.

Rekao sam posle SD da je Chascas završio sa mnom ali sam se opet zajebao i krenuo da gledam. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 11534

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.01.18 20:42

Chascas za večeras opet najavljuje ključnu epizodu.

Sve nekako ali ovo sa Antoniom tako kvari utisak. Najgore od svega što ga je Delia prepoznala i pred svima to rekla i svi u fazonu kao ma ona je luda. facepalm

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 08.01.18 18:13

Koji cirkus. stars Sad se odjednom pojavila navodno prava Alicia. Pritom ubiše Jacka, koji je bespotrebno postao dobar. U nekim scenama je Burr zapravo i bila dobra, ali džabe kada je u 99% scena mrtvo puvalo. Možda su lažna i prava Alicia bila zajedno zarobljene, pa je ova odlučila da uzme njeno mesto. Mada opet, u 1. epizodi je ona sa nekim razgovarala na telefonu gde su dali naznaku da je varalica i da hoće da laže Montejove da je Alicia. Ko zna...

Glupost sa Antoniom koji ulazi u Delijin stan i ova koja ćaska sa njim najnormalnije i opet debilana što ga niko ne prepoznaje. facepalm

Montejovi izbačeni i sada je Emilio vlasnik, ali želi da i dalje žive tu. Isti slučaj kao s Fabresovima/Condeovima u LFDAL/LCDAL, kada je Javier postao vlasnik kuće.

Još 10 epki.

Moderator

Poruka : 2114

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.18 18:48

I ja sam upravo odgledao poslednju epizodu i krenuo da prokomentarišem.

Sve bi bilo ok oko toga da je ova varalica da nije bilo snova i sećanja. Kako može ona svega toga da se seća ako nije proživela sve to.

Uglavnom jedva čekam kraj. Mada sam ubedjen da će na kraju ispasti neko žešće sranje. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 09.01.18 22:00

U poslednjoj epki rekoše da su navodno bile zajedno zarobljene i da je lažna Alicia slušajući priče prave Alicije, umislila da je ona. Ali tek treba da se otkrije kako je lažna izgubila pamćenje i kako je završila kod Beta. Posle odstranjenja bubrega joj se zdravlje pogoršalo. Lažna Alicia je ukrala ključeve od Jacka, oslobodila sebe, Aliciju i nekog trećeg klinca i kako su istrčali na put, policijska kola su im išla u susret i prava Alicia je otišla ka njima, dok su ovo dvoje pobegli. Tu su se navodno njih dve poslednji put videle. Rečeno je da se lažnjak zove Alejandra. A onda se ispostavilo da je policajac kidnapovao pravu Aliciju i da je terao da se prostituiše, pa ga je ova kasnije ubila. facepalm Pritom je i narkomanka. I kao nije bio Antonio u liftu, nego Emilio. Biće veselo još ovih 9 epizoda, ako ništa drugo.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 14.01.18 1:02

Ove poslednje epke sa pravom Alicijom su bile dobre. Arturo se ubio u zatvoru, oplakali ga za dva dana. Lik je baš imao potencijal, a ništa pametno nje radio celu seriju, kao ni Beatriz. Sad neko u kući navodno maltretira pravu Aliciju. Uopšte nemam ideju ko, jer sigurno da nije Emilio, a ne verujem ni da je Antonio. Nova Alicia je po DNK analizi prava Alicia.

Na trenutak sam pomislio da nije Salvador, mada ne vidim razlog zašto bi to radio. On mi pade na pamet, jer je u sceni bega Alicije i lažne Alicije kad su bile klinke, bio i neki klinac sa njima, o kojem ništa nisu rekli. A Salvador je usvojen. Sad, jedino se ne sećam kada je Lucha usvojila Salvadora. Ali, ako ga je usvojila kao bebu, onda ništa od toga.

U svakom slučaju, baš me zanima da vidim ko stoji iza svega i zašto. Nemam neku želju da se preterano udubljem, jer je ionako sve nabacano.

Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 15.01.18 19:40

U nedelju je finale.

Ne znam šta se desilo na Aztecinom kanalu na YT, ali poslednjih nekoliko epizoda može da se odgleda i tamo. Po komentarima dosta pljuju Burr, a i zasluženo. Očajna je. Ova nova Alicia se u ovih par epizoda mnogo bolje glumački pokazala od nje.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.18 20:59

Vala baš. Nemam pojma ko je ova što je glumi ali je skroz ok.

Burr... Ne zna se da li je gora kada je sva beživotna i samo izdeklamuje tekst ili kad se malo unese i krene da skiči. facepalm

Uglavnom zanimljivi su. Ako ništa drugo stalno je neki haos.

Al ovo sa Antoniom toliko kvari utisak. facepalm

Uglavnom daj više da vidimo šta će ispasti na kraju. smile2

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sava on 21.01.18 0:17

Očigledno da će sve natrpati u poslednju epizodu, jer ništa nije rešeno.

Pojavila se neka baba koja je rekla da je Alejandrina porodica nastradala u onoj nesreći, a da su ona i njen brat nestali. Brat je onda verovatno ono treće dete koje je bilo sa njima zarobljeno, i živ je i on očigledno. Ali babu neko zove, pa se opet stiče utisak da je neka nameštaljka. roll

Istovremeno lažna Alicia po 505. put zarobljena, priseća se i ona nesreće. Ona i Delia zarobljene, Alicia uz pomoć Emilija pobegla iz klinike za odvikavanje, sad se kao nešto svađa sa Isabel, Rogelio pokušava da sazna gde su Alejandra i Delia...

Nemam ideju šta će biti na kraju. Čak nemam ni mašte da nagađam.

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.01.18 3:15

Bukvalno ništa nisu rešili.

Ko li je nestali brat? Meni jeidno pada na pamet Salvador. To bi jedno bilo kao iznenadjenje, ostali muškarci su svi nebitni.

Na kraju će se zaista završiti sa scenom "Ko sam ja?" rofl rofl rofl

Miloš92
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top