EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Go down

Re: Novosti

Post by Stef on 14.04.18 14:48

Pastela mi ič nije žao. Projekta, glumaca i scenarista da. Mislim gluposti, snimali seriju a nisu imali televiziju. To se prvo nađe televizija pa se onda snima. Ili ako izgubiš televiziju prestaneš sa snimanjem dok nisi načisto gde si i šta si.

A ne, oni su snimali mesecima 3 epizode i čas su kod atva čas kod Foxa.
I eto šta je ispalo na kraju.

Smem da se kladim da su nakon uspeha OHB umislili da su bog i batina al realnost ih je malo spustila na zemlju.

Mislim kako god, gledam dok bude serije, al da su se izglupirali jesu.

Stef
Moderator
Moderator

Poruka : 9141

Back to top Go down

Post by TVman on 14.04.18 17:00

Sta se tako u zadnje vreme pojavjuju informacije o ukidanja Pastelovih serija ? Da ne propadaju oni ?

TVman
Senior member
Senior member

Poruka : 715

Back to top Go down

Post by Archie on 14.04.18 17:05

Često produkcija zahteva od televizija da se ranije izjasne o sudbini serije, pa tako najčešće serije budu otkazivane i glumci sami ranije pre zvaničnog otkazivanja napuste projekat.

Posting Freak

Poruka : 1650

Back to top Go down

Post by Stef on 14.04.18 17:12

Ne znam da l propadaju al im ništa ne ide na ruku. Doduše planiraju neku novu seriju za leto valjda, rade autori Asi, Hatirla sevgili, Yabanci damat i Gonulcelen.

Za BMO je samo objavljeno da ide na led ali ne i da se ukida (yayından kadırdı).
Što se IS tiče, o kraju zasad nema nikakvih proverenih informacija.

Archie, da, al ovde mi to ne pije vodu, Fox je još u februaru mogao da otkaže seriju kada su glumci, režiser i scenarista počeli da napuštaju projekat. Ali se to nije desilo nego ih je Pastel posle toga nagovorio da se vrate. Znači da se ekipa nije vratila snimanju zbog praznih priča nego su im ovi nešto obećali.

Birsen kaže da je problem rejting, znači Pastel nije tražio od Foxa da se izjasni o sudbini serije.
U prilog tome ide i ovo da su planirali da se ove nedelje vrate snimanju serije.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by TVman on 14.04.18 17:16

Mozda se prebace neki drugi dan. Sreda je mislim slobodna Foxu ?

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Archie on 14.04.18 17:18

Generalno, FOX bi bio u većem gubitku da je otkazao projekat. Ovako su pustili seriju pa su dobili i prihod od reklama, kolika god gledanost bila. Glupo da otkazuju seriju nakon 3. epizode. Nisu joj pružili šansu da se pokaže. A još gluplje je to što se vade na rejting prve dve epizode. Ponašaju se kao da su joj dali šansu u vidu 10tak epizoda. Serija je čisti cirkus i treš, možda bi i uspela posle 3-4 epizoda.
Što reče Stef, žao mi je glumaca, a ne Pastela kao produkcijske kuće.

Posting Freak

Poruka : 1650

Back to top Go down

Post by TVman on 14.04.18 17:20

Ja mislim da ce se vratiti tamo na leto/jesen opet, ali na drugoj televiziji. Ovo sto su radili FOX na seriju je nenormalno facepalm

TVman
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.04.18 17:27

Mislim da se FOX dogovorio sa Pastelom da ce imati test sa epizodama koje su snimljene i onda da odluce sta dalje kao uslov.

Medyatava stavila FOX'tan erken final kararı kao naslov za BMO.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1485

Back to top Go down

Post by Stef on 14.04.18 17:27

Mislim da nema šanse da se to desi, nisu valjda poludeli da je bace na milost i nemilost Ertugrulu i Karadenizu. Garant će da je ostave za leto.

Pa Fox koliko ja znam i nije snosio neki trošak. Niko od ovih glumaca nije njihovo lice (iskreno ne znam da l oni uopšte imaju takve ugovore kao što recimo ima Star), osim što su skoro kupili prava od Pastela na snimanje.

Seti se onog cirkusa čas je serija kod atva čas kod Foxa, znači da serija nije još ni bila tad kupljena nego je sve bilo u vazduhu.

Ja bih razumeo da oni sklone seriju ako ima preloš rejting, znači ponašaju se kao da serija ima ispod 1%. Premijera imala skoro 4%, evo sad je bila slabija al to je do praznika. Ja ne znam koje su oni cifre hteli kad jedna Aşk ve mavi koja je skoro cele sezone bila na +6% nije mogla 5% da prebaci sinoć.

Al naravno da se Zehra ne dira iako je smanjila gledanost za 2%. facepalm

I sad će zbog ovih najava o sklanjaju sa programa da osude seriju na propast kao i svaku drugu seriju kojoj najave ukidanje.

Iskreno ne verujem da bi neko drugi ovo otkupio.
Nikad se niko nije mlatio sa serijom koja je posle 3 epizode ukinuta pa neće ni sad.

Joco, to mi se nikako ne uklapa u ovaj nastavak snimanja u toku nedelje.
Ajde u redu test, al što bi onda nastavljali sa snimanjem?

Pre bih rekao da je pauza do leta. Ili premeštaj na drugu televiziju u šta ne verujem al ajde.
Verovatno je Fox skontao da je Furkan imao megauspešnu seriju tokom leta pa da ovo može isto tako da prođe kad i nema neke konkurencije.

Stef
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by jovanmilic97 on 14.04.18 17:34

Aj da vidimo sta ce biti kad izadje Fragman 2, ali mi ovo lici na final at best.

Mislim da je FOX nekako skapirao da im se ne isplati placanje snimanja i da im je lakse na potrose te pare za nove dizije nego na seriju koja se razvlaci mesecima.

jovanmilic97
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1485

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Back to top